DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Žao mi je što ste izgubili živce s nasim đurom, trebalo je još malo strpljenja, dolaze bolja vremena,
možda se vase priželjkivanje privatizacije i ostvari bez obzira što je to državni vojni program, ubrzo
velika strana vojna kompanija ulazi u ovaj sektor malim ali sigurnim koracima.
U planu su veliki poslovi
sretno svim dioničarima ddj

kolega mogu li zamoliti za dodatne info, neko ime, link i sl. (moze i na pm).
unaprijed zahvaljujem! [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

zzidak,

sve 5 kako si kazao,imao sam slična iskustva. vezano za prspektivu ddjh, predviđam joj sličnu budućnost. (u biti, njen proces se već događa)

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Burza je i igra živaca zatio postoji pojam psihologija burze i jedan od najpoznatijih elemenatau toj psihologiji je da se ruši cjena ili drži na niskom nivou kako bi se istisli svi nesigurni ulagači i "drhtavci "koji ni sami ne znaju zašto su dioncu uzeli.
Kad nestane prodaje tj više nitko neće prodati dioncu na tom nivou,ona krene s rastom.
Najćešće naglim ..imate za to primjera koliko god hoćete na našoj burzi , niz puta sam to iskusio i u pozitivnom i u neg smislu.

Istina
[thumbsup]

stanje za 13.10:
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 70.581 2,18 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 70.000 2,16 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. (1/1) 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 40.030 1,24 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ZIF BREZA-INVEST D.D. 22.567 0,70 Skrb. račun

pa sad da vidimo tko se ukrcavao danas na prometu od 6k komada… na kojem je ono skrbnickom kolega N.B. zna li netko (od zabe mozda)?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

novice [smiley]
http://www.poslovni.hr/129311.aspx
o đuki ni traga ni glasa… sve cisto kao suza? [pray]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

NB je na ovom 7. mjestu. S time da ima još na svojem imenu van Top10.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Burza je i igra živaca zatio postoji pojam psihologija burze i jedan od najpoznatijih elemenatau toj psihologiji je da se ruši cjena ili drži na niskom nivou kako bi se istisli svi nesigurni ulagači i "drhtavci "koji ni sami ne znaju zašto su dioncu uzeli.
Kad nestane prodaje tj više nitko neće prodati dioncu na tom nivou,ona krene s rastom.
Najćešće naglim ..imate za to primjera koliko god hoćete na našoj burzi , niz puta sam to iskusio i u pozitivnom i u neg smislu.

Istina
[thumbsup]
[/quote]
Da li ima nekog na forumu tko to još nezna??? Gledajte idućih dana Đuru, Jdpl i još neke dionice! [proud]

nitko nece komentirati novu-staru upravu?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


novice [smiley]
http://www.poslovni.hr/129311.aspx
o đuki ni traga ni glasa… sve cisto kao suza? [pray]

Dobro da Rončević nije dogovorio sa šeikom. A rekao je da će đuro adaptirati 200 tenkova za Kuvajt, da je to toliko sigurno kao da pucaš penal a golman ti se makne s gola. I ušao ja s 500 kom po 240 kn. Nije mi ga žao ako ode u zatvor. A šeik ipak možda dođe, pošto je ipak tu mesić bio glavni. [thumbsup]

Evo ja baš čula da šeik šeta po brodu bio kod ise na bureku.
Sad će on bitno da je tu.


Evo ja baš čula da šeik šeta po brodu bio kod ise na bureku.
Sad će on bitno da je tu.


Hehehe…dobra
Legice tog šeika se čeka 2 kuke minimalno i nikako da dođe.
Kako kažu;ko čeka taj i dočeka..ali se i načeka:)

sijem žito raste grahorica

Jedna indirektna vijest..

http://www.nacional.hr/clanak/69455/hrvatske-patrije-idu-u-mazar-i-sharif-i-kabul

sijem žito raste grahorica

New Report

Close