DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što nema ovdje nikog za čuti več par dana?ima li kakvih novosti o Đurici?

Mislim da imamo sve tipične znakove za Bull RUN na ovoj dionici, prema 59,50 ,.- 65 Kn.
Jedino što može odvratiti kretanje cijene u ovom smjeru jeste svjetski trend korekcije DOW & US$.
U slučaju da DOW skine 10000+ :: DJJH bi mogao na 70+ …
Ovo nije drukanje već naglas razmišljanje kao i do sada, vrijeme će pokazati oće li ista dio. sletjeti na 35 – 40 .
good lucke

vec na ovoj razini crobija bi ddjh trebao bit na 70…kad se pogleda kakve sve dionice su napucane bez pravog razloga ddjh ce to sigurno popratiti-to je moje misljenje

Zna li netko više o ovome?

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=49684&tx_ttnews%5BbackPid%5D=23&cHash=42888832a6

Hvala!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

Njamanjam, 01.10.2009. u 13:59
Predsjednik Republike Hrvatske i vrhovni zapovjednik Oružanih snaga RH Stjepan Mesić obići će u četvrtak, 1. listopada, tvrtku "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." u Slavonskom Brodu, s početkom u 13,25 sati, te vojni poligon Gašinci, s početkom u 17,10 sati, gdje će se susresti s predstavnicima OS RH i pripadnicima 15. Hrvatskog kontingenta misije ISAF.

U aktivnosti obilaska tvrtke "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." te vojnog poligona "Gašinci" sudjelovat će načelnik GS OS RH general zbora Josip Lucić, zamjenici načelnika GS OS RH general pukovnik Slavko Barić i kontraadmiral Zdenko Simičić, zapovjednik HKoV-a general pukovnik Mladen Kruljac te načelnik SzROM-a brigadni general Milan Knežević.

Nakon obilaska predviđene su izjave za medije.

Osoba za kontakt je zamjenik načelnika Službe za odnose s javnošću i informiranje MORH-a pukovnik Dražen Jonjić, mob: 099/2281-878.

http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/najava/predsjednik-rh-u-posjetu-tvrtki-%E2%80%9Cduro-dakovic%E2%80%9D-i-vp-gasinci.html

I'm just a cook.


batistuta, 01.10.2009. u 14:04
Predsjednik Republike Hrvatske i vrhovni zapovjednik Oružanih snaga RH Stjepan Mesić obići će u četvrtak, 1. listopada, tvrtku "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." u Slavonskom Brodu, s početkom u 13,25 sati, te vojni poligon Gašinci, s početkom u 17,10 sati, gdje će se susresti s predstavnicima OS RH i pripadnicima 15. Hrvatskog kontingenta misije ISAF.

U aktivnosti obilaska tvrtke "Đuro Đaković – Specijalna vozila d.d." te vojnog poligona "Gašinci" sudjelovat će načelnik GS OS RH general zbora Josip Lucić, zamjenici načelnika GS OS RH general pukovnik Slavko Barić i kontraadmiral Zdenko Simičić, zapovjednik HKoV-a general pukovnik Mladen Kruljac te načelnik SzROM-a brigadni general Milan Knežević.

Nakon obilaska predviđene su izjave za medije.

Osoba za kontakt je zamjenik načelnika Službe za odnose s javnošću i informiranje MORH-a pukovnik Dražen Jonjić, mob: 099/2281-878.

http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/najava/predsjednik-rh-u-posjetu-tvrtki-%E2%80%9Cduro-dakovic%E2%80%9D-i-vp-gasinci.html
[/quote]

THX!

Zašto moraš zagledati naokolo ako svoj svjet nosiš u sebi?

K/P

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Njamanjam, 03.10.2009. u 20:56
Predsjednik Republike Stjepan Mesić posjetio je 1. listopada holding "Đuro Đaković" u Slavonskom Brodu i vojno vježbalište "Gašinci" pokraj Đakova. U "Đuri Đakoviću“ je obišao proizvodne kapacitete Termoenergetskih postrojenja i pogon Specijalnih vozila, gdje je u tijeku proizvodnja novih borbenih vozila Patria.

U izjavi za medije istaknuo je važnost proizvodnje vojnih vozila ne samo za vojsku i misije u kojima sudjeluju pripadnici Oružanih snaga RH, nego i za dobrobit hrvatskoga gospodarstva. Uz čelnike slavonskobrodskog holdinga, u pratnji Predsjednika bili su i predstavnici Oružanih snaga te Ministarstva obrane – načelnik GSOS-a general zbora Josip Lucić i njegovi zamjenici, general pukovnik Slavko Barić i kontraadmiral Zdenko Simičić, te zapovjednik HKoV-a general pukovnik Mladen Kruljac i brigadni general Milan Knežević.

Nekoliko slika iz tvornice:
http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/vijesti/predsjednik-mesic-posjetio-holding-duro-dakovic-i-vojno-vjezbaliste-gasinci.html

I'm just a cook.


verdi, 03.10.2009. u 21:59
Predsjednik Republike Stjepan Mesić posjetio je 1. listopada holding "Đuro Đaković" u Slavonskom Brodu i vojno vježbalište "Gašinci" pokraj Đakova. U "Đuri Đakoviću“ je obišao proizvodne kapacitete Termoenergetskih postrojenja i pogon Specijalnih vozila, gdje je u tijeku proizvodnja novih borbenih vozila Patria.

U izjavi za medije istaknuo je važnost proizvodnje vojnih vozila ne samo za vojsku i misije u kojima sudjeluju pripadnici Oružanih snaga RH, nego i za dobrobit hrvatskoga gospodarstva. Uz čelnike slavonskobrodskog holdinga, u pratnji Predsjednika bili su i predstavnici Oružanih snaga te Ministarstva obrane – načelnik GSOS-a general zbora Josip Lucić i njegovi zamjenici, general pukovnik Slavko Barić i kontraadmiral Zdenko Simičić, te zapovjednik HKoV-a general pukovnik Mladen Kruljac i brigadni general Milan Knežević.

Nekoliko slika iz tvornice:
http://www.morh.hr/hr/vijesti-najave-i-priopcenja/vijesti/predsjednik-mesic-posjetio-holding-duro-dakovic-i-vojno-vjezbaliste-gasinci.html
[/quote]
Slika govori dosta sama za sebe. Dok Stipu Nato vojnici pozdravljaju sa Papovkama proizvedenim u Kragujevcu Srbi dilaju oružje gdje god stignu bez i malo srama. Onih šest transportera sastavljaju cijelu godinu ko da su razarači. Samsung svaki dan isporuči jedan brod, a ĐĐ transporter svake prestupne.
Moram biti malo ciničan jerbo tu leže neslućene mogućnosti samo kad bi se znalo i imalo…

who dares, wins

Moram prizanti da unatoč svemu situacija sa ovom firmom ne obečava .
crobex 1800 ddjh oko 50kn, crobex 2000 ddjh oko 50kn,crobex 2200 ddjh oko 50kn, čemu više da se nadam ,ja kupila u 7mj 1000knomada po 50kn da sam kupila blo što drugo zaradila bi soloidno(osim brodara) ovaj naš đuro kao da je brodar.
Sretno svima sa ddjh meni dosta, doviđenja ddjh za sva vremena.

"Pored vojne industrije poljoprivreda je naša industrija sa najvećim suficitom u razmeni sa inostranstvom",
Vijesti iz komšiluka sa kojim se vrlo često znamo sprdati. Samo da li je ta naša sprdnja sa ili bez realnih osnova?

who dares, wins


Moram prizanti da unatoč svemu situacija sa ovom firmom ne obečava .
crobex 1800 ddjh oko 50kn, crobex 2000 ddjh oko 50kn,crobex 2200 ddjh oko 50kn, čemu više da se nadam ,ja kupila u 7mj 1000knomada po 50kn da sam kupila blo što drugo zaradila bi soloidno(osim brodara) ovaj naš đuro kao da je brodar.
Sretno svima sa ddjh meni dosta, doviđenja ddjh za sva vremena.
nije to bas tako.ti si mogla izac na 55,56 kn.al ti je bilo malo 5000,6000 kn zarade i sad si izasla na nuli ili minusu.vecina dionica nije imala nikakav ili vrlo mali rast a ddjh vrijedi,vidit ces to.pozdrav.

New Report

Close