DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sto je bilo u Dnevniku?

Prilog o Interprotexu, spominje se Patria i zainteresiranost nekih zemalja.

http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik

Prilog počinje na 19:50.

I'm just a cook.

Hvala…

Peru, Banglades, Jemen, Makedonija su zainteresirani….fino fino…. jos kada ulete ovi tenkovi sto Ana spominje 🙂

nema komentara za ovu perjanicu danas?

Bit će opet 300 ako ne i 500 negdje 2013.Tada će Bakić biti "prorok".Ašto češ za neke stvari treba imati nos.Ja sam ga nanjušio prije par godina na 20-30 kn pa je došao do 300 kn (fina zarada) [thumbsup]

nek neka zemljica naruci jos koji transporter,tenkic,caskom smo tu speeddy

Prijatelji moji ,tu se već tri godine priča o tenkovima i nikako da taj posao već jednom krene..
Jedina razlika što je prije bio Kuvajt u pitanju ,sad neki drugi x,y .
I nikako da već jednom naprave koji tenkić..
Čekati će se još tko zna koliko da se nešto ipak desi..i kao.
A da će dionica rasti ,rasti će sigurno..samo neće to biti zbog tenkova ili sl.
Rasti će kad špekulanti tako odluče i kad odluče..to je naša burza.

U svim dionicama ima špekulanata,đuro nije iznimka.Međutim kada fundamenti dođu na svoje bit će vrijeme za prodaju i finu zaradu,bez obzira na špekulante.Suvišni je reć da sam unutra.Što mislite koji mi je target. [thumbsup]Pozdrav do boljih vremena. [smiley]

na račun čegaje rasla thnk?ingra-gubitaš?ina?ja svog Đuru ne dam najmanje ispod nominale-100 kn a vi kako god želite

netko ga skuplja kao hrcak po 53,5-54 al mu slabo nabacuju….ako sve krene up bit ce ovo marjan expres

22. rujna 2009. danas
Priopćenje s 14. sjednice Vlade Republike Hrvatske
Vaš link

Donesena je i Odluka o osnivanju Povjerenstva za koordinaciju i podršku u ostvarenju izvoznih mogućnosti i infrastrukturnih projekata iz programa NATO saveza. Spomenuto Povjerenstvo bit će središnje međuresorno koordinacijsko tijelo, u čijem će sastavu biti predstavnici Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, Ministarstva obrane, Ministarstva vanjskih poslova i europskih integracija, Ministarstva financija i Hrvatske gospodarske komore. Zadaće ovog Povjerenstva, među ostalim, bit će osigurati mehanizme provedbe Projekata „Hrvatsko gospodarstvo i NATO“, koordinirati aktivnosti međuresorne suradnje, osigurati operativne mehanizme za provedbu sustavne podrške hrvatskoj poslovnoj zajednici zainteresiranoj za NATO natječaje te izvješćivati Vladu o tijeku provedbe Projekata. Također je donesena Odluka o osnivanju međuresornog povjerenstva za NATO, kojom se ukida Međuresorska radna skupina za suradnju Republike Hrvatske s NATO-om i provedba Akcijskog plana za članstvo, te se umjesto nje osniva Međuresorno povjerenstvo, koje bi kao glavnu zadaću imalo analiziranje, predlaganje i koordiniranje aktivnosti povezanih s članstvom Republike Hrvatske u NATO savezu.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Btw, neznam dali se ovo zna, ali DDJH ima opciju da proda ostatak DDJM po minimalno istoj cijeni po kojoj je prodao nedavno vecinski paket,. drugim rijecima, to je jos jedan pozitivan okidac koji moze okinuti i narednim godinama. Mislim da opcija vrijedi naredne 3 godine. Nije puno, no nek se zna,.

malo se zacrvenilo kad ono junak po 51 kn,ajme bolje da ide kopati,nije ovo posao za njega.Nakon samo sat vremena je mogao po 55 al junak daje po diskontu,ugledao se na konzum…ha ha

New Report

Close