DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mogući posao u Iraku:http://www.nacional.hr/clanak/52456/irak-nudi-dakovicu-posao-od-400-mil-dolara

who dares, wins


Mogući posao u Iraku:http://www.nacional.hr/clanak/52456/irak-nudi-dakovicu-posao-od-400-mil-dolara

A reakcija na burzi nigdje… Kakva selendretina od burze. Sada bismo trebali biti cca na projekcijama pojedinih kolega s ovog foruma od prije 2+ godine

Hell is Empty and all the Devils are Here

Samo sirotinja ili neuman čovjek može po ovoj cijeni prodavati ovu dionicu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Izgleda da ne prolaze više špekulacije sa tenkovima , dans do 10.40h 0 trancakcija na DDJH.

stvarno smo propali ,šta drugo reći.


Izgleda da ne prolaze više špekulacije sa tenkovima , dans do 10.40h 0 trancakcija na DDJH.
stvarno smo propali ,šta drugo reći.

ali izgleda da ne prolaze ni drukanja na dole… pat pozicija…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

Tomislav Mazal je novi predsjednik N.O.Đuro Đaković holdinga..
Glasnogovornik ministarstva gospodarstva..i Polančecov savjetnik..hm
Vidjet ćemo šta će nam to donijeti u budućnosti iako bi više volio da su stavili nekog iz MORH-a
Ipak je Đurina budućnost vezana uz vojnu industriju i to bi mi bilo logičnije..

sijem žito raste grahorica

danas se ekipa vozala novom patriom oko đure, ako ništa drugo brza je….

na krilima špekulacija kuvajtskih tenkova se i napuhalo do 300. dvaput nitko neće. ako bog da i sklope takav posao, a bit će potrebno neviđeno lobiranje, onda idemo u tjedan dana sa sadašnjih 50 preko ath.
samo…evo par natuknica pa složite rečenicu: češka i poljska, raketni štit, ameri, nato, vraćanje usluge, rusija.
teško, jako teško.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ne sjecas se da je Djuro vec bio isporucivao tenkove u Iraq i Kuvajt i to dosta tenkova prije 1990.
Imali su i programe za odrzavanje tih istih tenkova i slali ljude u Kuvajt. Tako da nije Djuro bas bez sanse.


Ne sjecas se da je Djuro vec bio isporucivao tenkove u Iraq i Kuvajt i to dosta tenkova prije 1990.
Imali su i programe za odrzavanje tih istih tenkova i slali ljude u Kuvajt. Tako da nije Djuro bas bez sanse.

ma daobog kolega da oni to dobiju, nije samo Đuro u pitanju, takav ugovor djeluje na cijelu ekonomiju zemlje. samo kažem obzirom da američani imaju očito zadnji potpis jer iračani nisu narod već američko roblje 21stoljeća ne treba se zaletati. ako česi i poljaci su u konkurenciji razmislite opet koliko im vrijedi proturaketni štit i kome će dati protuuslugu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Ne sjecas se da je Djuro vec bio isporucivao tenkove u Iraq i Kuvajt i to dosta tenkova prije 1990.
Imali su i programe za odrzavanje tih istih tenkova i slali ljude u Kuvajt. Tako da nije Djuro bas bez sanse.

Mislim da je podebljano ključno – danas je to sve jako jako slabo. Uostalom, u proizvodnji tenkova su sudjelovala poduzeća širom bivše države. Poljaci i Česi su napravili stotine komada za svoju vojsku kao i za druga tržišta dok mi nismo napravili ništa u zadnjih 10 godina. Kada se u obzir uzme ovo što je Rekvijem napisao, slika postaje jako jako tamna.

Ovdje se pak ni ne spominjemo:
http://www.defensenews.com/story.php?i=3896249

Mislim da je budućnost Đurinog vojnog povezana isključivo sa Patrijom te da na tenkove možemo zaboraviti, barem dok se tenkovi HKoV ne prebace na D standard. A to pak ovisi o Vukeliću i Šukeru.

I'm just a cook.

mozda ce ddjh proizvoditi i dijelove za americki svemirski program ali to sad nije izgledno (smeta me referenciranje na prosle "potencijalne" poslove kao nesto sto je bila navlakacica – pa seici su se setali brodom, razgovarali u morhu itditd… izgledno je bilo ali nesto je zapelo ili netko nije htio da se to realizira)…drzimo se mi prilicno dobrog posla s oklopnjacima u ovim kriznim vremenima kad je problem uopce imati neki dugorocniji posao + offset poslova koji uz to idu + nato saveza na vratima… tu je i gotovina od montaze a kad se dogovore s radnicima(sindikatima) i kad se malo kriza smiri u privatizaciju idu i ostali dijelovi holdinga (do 35% of kors)…

btw. glede ovog novog clana NO mogu rec da je to cisto politicka funkcija… niti ce nam covjek biti teret niti ce nam nesto specijalno pomoci… on je tu da bi vladajuca stranka imala konce u rukama dok na vlast ne dodju drugi… i onda ce opet oni postavljati svoje i tako u krug…

inace djuro je prevelika firma da se u potpunosti prepusti slobodnom trzistu… drzava ce mu uvijek nalaziti poslove i odlucivati koje ce poslove raditi a koje ne… ono cemu se nadam od drzave je sve vise dogovaranja poslova u offsetu… djuro je idealna firma za tako nesto pogotovo s ovom orjentacijom jer u vojnoj industriji u susjednim zemljama (austrija npr.) vrijednost nekih offseta je isla od 100 do 280% vrijednosti posla)…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

New Report

Close