DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 22:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Aha, netko je skinuo sve s aska do 53,29 … svih 1 komada…

kolega moj post se referirao na skinutih 558 komada s aska u vremenu između 13:58 i 14:04. ali sigurno imate gledalicu pa to i vidite sami [wink]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

MORH od Patrie kupio još 42 transpotera vrijedna 68 milijuna eura

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ed3669fc-9cf3-4547-869b-b8f38c53ac87

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske izvijestilo je jučer da je posao opremanja Hrvatske vojske oklopnim vozilima Patria AMV proširilo s dodatna 42 vozila.

Patria i tvrtka Đuro Đaković Specijalna vozila, kao partneri u konzorciju potpisali su s MORH-om ugovor o isporuci 84 vozila Patria AMV 8X8 u listopadu 2007. godine.

Oklopno vozilo Patria AMV 8×8 prodano je u svijetu u više od 1200 komada, a nekoliko stotina je već isporučeno oružanim snagama Poljske, Finske, Slovenije, Južne Afrike, Ujedinjenih Arapskih Emirata i Hrvatske.

Patria je međunarodna vojnoindustrijska i zrakoplovna grupacija u vlasništvu države Finske i EADS N.V. – European Aeronautic Defence and Space Company.

Orginalni ugovor o nabavi 84 transportera bio je vrijedan 112 milijuna eura te je predstavlja najveći ugovor u povijesti hrvatskih oružanih snaga, a s novih 42 vozila bit će znatno povećan.

Patria se obvezala na offset, kojim Hrvatskoj osigurava poslove u vrijednosti od 170 milijuna eura, od čega polovica ide Đuri Đaković Holdingu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Aha, netko je skinuo sve s aska do 53,29 … svih 1 komada…

He he sad tek vidim…
To bi bio ja ..nema sa hebiga nema.. [lol] [lol]
[/quote]

pokazali ste mu kolega, i neka se ne vraća [lol] [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Hm, da vidimo. Polovica od 170 milja = 85 milja eura. Iliti 630 milijuna kuna. Cijeli Holding trenutno prema cijeni dionice vrijedi 171 milijuna kuna.

Hm, nešto tu ne štima. I još dolazi brdo friškog keša od prodaje DDJM.

Po svakoj logici stvari, sadašnja cijena je upravo smiješna

Hell is Empty and all the Devils are Here

U stara dobra vremena bismo na ovakvu vijest skočili barem 50%.

Hell is Empty and all the Devils are Here



Aha, netko je skinuo sve s aska do 53,29 … svih 1 komada…

kolega moj post se referirao na skinutih 558 komada s aska u vremenu između 13:58 i 14:04. ali sigurno imate gledalicu pa to i vidite sami [wink]
[/quote]

Ma naravno, ali nisam mogao ne prokomentirati očitu euforiju koja se manifestirala kroz spomenutu blok transakciju [lol]


U stara dobra vremena bismo na ovakvu vijest skočili barem 50%.

E moj budd,takva su vremena iza nas nažalost sada vladaju sitni špekulanti kao i oni malo krupniji.
Da li pratiš prodaju? ovaj od 500 kom se je pojavio prvo na bidu pa na asku na53,29 pa je opet nestao pa se ipak pojavio na istoj cifri…tko tu koga..pitam se ja [shocked]
Ni Bakić izgleda nezna šta da radi..pa kako da ja onda znam?
Dojam je da samo on i nas pet,šest tu s foruma trgujemo ukrug i to je to..

sijem žito raste grahorica

Mislim da je to s aska pokupio neko tko je zamijenio ddjh i ddjm, nije prvi put dešavalo se to i prije. Ekipa je kupovala ddjm uvjerena da će oni sastavljat oklopnjake jer se firma zove đuro đaković MONTAŽA [lol] [lol] [lol]

Hrvatska: Isprdak od države koju guzi ko stigne...Mala zemlja...velika zajebancija...


Mislim da je to s aska pokupio neko tko je zamijenio ddjh i ddjm, nije prvi put dešavalo se to i prije. Ekipa je kupovala ddjm uvjerena da će oni sastavljat oklopnjake jer se firma zove đuro đaković MONTAŽA [lol] [lol] [lol]

[lol]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,1,24,,149509.jl

15 oklopnjaka biti ce isporuceno ove godine.
proizvodnja je vec pocela
ove godine iz vojnog proračuna za vozila bit će isplaćeno 285 milijuna kuna.

Pitam se pitam, koliki dio tih novaca ide DDJH?

negdje prije se baratalo brojkom od 2 miliona kuna zarade za DDJH po jednom BOVu. Znaci cca 30 miliona kuna ove godine samo od BOVa.


Hm, da vidimo. Polovica od 170 milja = 85 milja eura. Iliti 630 milijuna kuna. Cijeli Holding trenutno prema cijeni dionice vrijedi 171 milijuna kuna.

Hm, nešto tu ne štima. I još dolazi brdo friškog keša od prodaje DDJM.

Po svakoj logici stvari, sadašnja cijena je upravo smiješna

Kolika bi cijena po tebi trebala biti ?

Ovom transakcijom slavonskobrodska tvrtka uprihoditi će 63 milijuna kuna, koje planiraju upotrijebiti za jačanje vlastite pozicije na tržištu.

New Report

Close