DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ptkm


i ptkm

i LPLH

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Stipetić zadovoljan Bilfinger-ovom ponudom.Vrijednost ponude još uvijek tajna..
http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=101862

sijem žito raste grahorica

Bok…

U kojem kvartalu ce se poceti prikazivati prihodi od BOVa?

Mozda ce DDJH zaraditi jos malo vise ako nasi ne pozure sa sklapanjem ugovora…

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=439

Isporuka BOVa krece u trecem kvartalu:

http://www.vjesnik.com/html/2008/12/26/Clanak.asp?r=gos&c=1

Evo, Vlada ipak usvojila u zadnji tren. Cetiri BOVa isporucena, 2 dolaze u sijecnju. Poslije pocinje proizvodnja u Djuri.

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=466

DDJH vrijedi puno više nego što je sadašnja cijena.

Koliko ne znam ?

Ovo je vjerojatno najkilavija dionica na burzi…
Ni gore ni dole u zadnjih mjesec i nešto …

***obrisano***

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Sada se suočavamo s realnim problemom, u razini 35-55, a i općenito ispod 100, protrgovane su znatne količine dionica i logično je pretpostaviti da je velik broj onih koji su ulazili iznad 100 prodalo dionice i presložilo portfelj, u neke dionice za koje se nadaju da će im brže nadoknaditi minus, brodare naprimjer. Na ovim razinama ulaze većinom mali, novi ulagači, koji odmah unovčuju 5-10-15% dobitke u danima rasta. Kako sve ovo zaključujem? Pa sljedećom činjenicom; kada je Đuro pao ispod 100 i nakon onih mjesec dana crne provalije dosegao ove trenutne razine čim se pojavio preokret i rast Crobexa, bid je jednostavno nestao, vidjeli su se u Top10 nalozi i do 70-80 u trenutku cijene 50. Jer smo svi bili u velikom minusu i nije bilo trejdera. Sada, kada krene jak uzlet u par dana u Top10 spread je jedva 5% i pojavljuju se iznova novi nalozi, unovčenje onih koji su kupili na nižim razinama. Teško, jako teško je sada vratiti Đuru iznad 100, a više da i ne govorim. Ljudi kao da su zaboravili i odvikli se cijena i poznate nam kote 160, a kamoli 200, 250. To je sada daleka prošlost i san. To je moje viđenje stvari, dosta sam izgubio na ovoj dionici, smatram da je izuzetno persepktivna firma, ali po ovom novom raspodjelu dioničara nadati se razinama iz prošlosti u kratkom vremenu je iluzija. ***obrisano*** Držmo fige za bolja vremena i da pametno potroše novce od Montaže.
Povrh svega, ekipa koja je tu ulagala nestala je, fazan, surla, niti lime-a nema više toliko. To sve govori, dolaze novi ljudi, novi ulagači i to je poanta cijelog gore posta.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Sada se suočavamo s realnim problemom, u razini 35-55, a i općenito ispod 100, protrgovane su znatne količine dionica i logično je pretpostaviti da je velik broj onih koji su ulazili iznad 100 prodalo dionice i presložilo portfelj, u neke dionice za koje se nadaju da će im brže nadoknaditi minus, brodare naprimjer. Na ovim razinama ulaze većinom mali, novi ulagači, koji odmah unovčuju 5-10-15% dobitke u danima rasta. Kako sve ovo zaključujem? Pa sljedećom činjenicom; kada je Đuro pao ispod 100 i nakon onih mjesec dana crne provalije dosegao ove trenutne razine čim se pojavio preokret i rast Crobexa, bid je jednostavno nestao, vidjeli su se u Top10 nalozi i do 70-80 u trenutku cijene 50. Jer smo svi bili u velikom minusu i nije bilo trejdera. Sada, kada krene jak uzlet u par dana u Top10 spread je jedva 5% i pojavljuju se iznova novi nalozi, unovčenje onih koji su kupili na nižim razinama. Teško, jako teško je sada vratiti Đuru iznad 100, a više da i ne govorim. Ljudi kao da su zaboravili i odvikli se cijena i poznate nam kote 160, a kamoli 200, 250. To je sada daleka prošlost i san. To je moje viđenje stvari, dosta sam izgubio na ovoj dionici, smatram da je izuzetno persepktivna firma, ali po ovom novom raspodjelu dioničara nadati se razinama iz prošlosti u kratkom vremenu je iluzija. A bakić je ionako toliko natrpan svim tim silnim nelikvidnim dionicama o kojima smo pisalo da sumnjam da može on sam generirati jači rast. Nije niti njemu svejedno sada, siguran sam. Držmo fige za bolja vremena i da pametno potroše novce od Montaže.
Povrh svega, ekipa koja je tu ulagala nestala je, fazan, surla, niti lime-a nema više toliko. To sve govori, dolaze novi ljudi, novi ulagači i to je poanta cijelog gore posta.

Ma ja sam tu svaki dan Rekvijem,ali kako ekipa slabije piše na ovoj temi tako ni ja nemam preveliku volju pisati dok službenih vijesti skoro pa i nama.Dojma sam da se čeka sredina prvog i finalizacija posla sa Bilfinger Bergerom.
Inače,odličan post i mislim da si rekao sve bitno.
Istina,gubici su ogromni i imam neki osjećaj da većina dobrih poznavatelja ove dionice vrti na sitno i povećava količine.
Mnogi se neće složiti(npr kolega Mad Max kojemu je trgovina nekako kilava)dionica se na ovim razinama od cca50kn ponaša idealno za trejdanje(2,5-3 kn gore,dolje bez prestankai vjerujem da mnogi to dobro koriste)
Pošto trgujem svaki dan i buljim u ekran non-stop uvjeren sam da Bakić i dalje kupuje(sistem je isti samo su nalozi prepolovljeni.I danas je naprimjer dobar dio trgovine prošao na onaj skriveni od 51,60 a ima i drugih indicija)Naravno to je samo moje mišljenje i ne mora nužno biti točno.
Pozdrav i [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Ovo je vjerojatno najkilavija dionica na burzi…
Ni gore ni dole u zadnjih mjesec i nešto …

***obrisano***


hahha , pa di ces bolje , ocito je dosla do neke fer vriejdnosti na kojoj se ispalti kupiti a nervozama ispalti prodati ( bez obzia na gubitak ).
ako imas vjeru i dobru analizu i nisi trejde skupljaj , mozda dojde i tvoje vrijeme

najvrednije stvari u životu su besplatne

New Report

Close