DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

POZDRAV SVIM DIONICARIMAN nakon dužeg vremena

tresla se brda..rodio se miš.
Samo jedna ponuda za montažu i to ona Bilfinger Berger-a
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/46265/Default.aspx

sijem žito raste grahorica


Koje to nove informacije mogu biti? Npr. više nitko ne spominje Kuvajt, ništa se ne priča o tome u što će se utrošiti novci od ĐĐ Montaže, koliko su vagona za sljedeće razdoblje ugovorili specijalci, koje projekte radi Inženjering, da li će Elektromont kupovati nove lasere i kako stoji s odjelom za građenje, što je s elektranom koja je kao zajednički projekat propala s Mio Veneris, koliko podvozja za vagone, vlakove i tramvaje u suradnji s Gredeljom i Končarom ima ugovorena Strojna Obrada i što se događa s prstenovima za vjetroelektrane za Končar, da li Proizvodnja Opreme sudjeluje u kakvim projektima za sljedeću godinu ili je sve stopirano.
I kakva se to privatizacija provodi po pojedinim društvima Holdinga, rat izmedju managmenta i sindikata oko udjela u privatizaciji?
Da li su ovo povlaštene informacije i mogu li nah….. zbog ovoga?
Lijep pozdrav svima

hvala na podršci kolega, a ovim lešinarima ovdje u svijetu ”sloma burzi i globalne krize” pitanje: koja firma na ZSE ima osiguran prihod slijedećih godina i čija će dobit gotovo sigurno rasti i 100% u odnosu na ovu. Ne, to nije VDKT, nije INGR, nije IGH. Da, to je DDJH. Pa vi vičite skupo na 40% booka. I Kuvajt nije više važan, bit će važnije referenca i uspješna proizvodnja BOVa, na takvim ugovorima se grade preuzimanja i novi poslovi u svijetu kapitala! A ovo za montažu mi je očekivano, IGH mi se ionako činio samo kao faktor na papiru. Mislim da smo svi znali da će ići sadašnjem strateškom partneru.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


koja firma na ZSE ima osiguran prihod slijedećih godina i čija će dobit gotovo sigurno rasti i 100% u odnosu na ovu.

Koliko se sjećam izjava Stipetića predviđanja rasta dobiti su dosta skromnija (nemoj me hvatat za riječ ali mislim da se radilo o nekih 20-30% godišnji rast, al ne znam više gdje sam na to naišao )… Dakle nebi ja baš očekivao tako nagli rast dobiti kolega… mislim da to tek slijedi za koju godinu…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


tresla se brda..rodio se miš.
Samo jedna ponuda za montažu i to ona Bilfinger Berger-a
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/46265/Default.aspx

"Đuro Đaković Holding, kako se navodi u natječaju, pridržava pravo da prihvati bilo koju ponudu/ponude koja ispunjava uvjete nuđenja ili da ne izabere niti jednog od ponuđača, odnosno da ponovi poziv uz iste ili izmijenjene uvjete, bez da snosi bilo kakvu odgovornost prema bilo kojem od ponuditelja ili da ima obvezu obavijestiti ponuditelje o razlozima za takav postupak.”
————————————————-
ma baš me živo zanima hoće li oni sad izabrati ove Bilfingere , ili će se pozvati na svoje pravo da iz nekog razloga ponove natječaj….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



tresla se brda..rodio se miš.
Samo jedna ponuda za montažu i to ona Bilfinger Berger-a
http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/46265/Default.aspx

"Đuro Đaković Holding, kako se navodi u natječaju, pridržava pravo da prihvati bilo koju ponudu/ponude koja ispunjava uvjete nuđenja ili da ne izabere niti jednog od ponuđača, odnosno da ponovi poziv uz iste ili izmijenjene uvjete, bez da snosi bilo kakvu odgovornost prema bilo kojem od ponuditelja ili da ima obvezu obavijestiti ponuditelje o razlozima za takav postupak."
————————————————-
ma baš me živo zanima hoće li oni sad izabrati ove Bilfingere , ili će se pozvati na svoje pravo da iz nekog razloga ponove natječaj….
[/quote]
Ne vjerujem da će biti ponavljanja.Kada se je Radić uključio u utrku bio sam ubjeđen da će IGH ići do kraja.Tada su me uvjeravali bolji poznavaoci ove dionice da Bilfinger sigurno prolazi ..
Naravno da sam bio skeptičan ali eto bili su u pravu..
Znači,za većinu ovakav razvoj događaja i nije nekakvo veliko iznenađenje

sijem žito raste grahorica

nebi htio biti ptica zloslutnica , samo razmišljam naglas…. Radić je trenutno u problemima s lovom… Možda bi on ipak htio umočiti ruke u ovu teglu s medom, pa će se možda potruditi da drugi medo bude podalje dok on ne bude spreman za teglicu…? Mišljenja?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


nebi htio biti ptica zloslutnica , samo razmišljam naglas…. Radić je trenutno u problemima s lovom… Možda bi on ipak htio umočiti ruke u ovu teglu s medom, pa će se možda potruditi da drugi medo bude podalje dok on ne bude spreman za teglicu…? Mišljenja?

Ne bih rekao da je to slučaj
Ne bi trebalo zaboraviti tko posredno prodaje montažu…prodaje ju država
moguće je da je ta navodna zainteresiranost IGH za montažu bila samo politička igra.(sprega postoji to se zna)
Kažem ti da sam od više ljudi koji su dobro upoznati sa odnosima u holdingu čuo da montaža ide Bilfingeru sigurno i da je to gotova stvar…
Ovo su mi tvrdili davno prije Zagrebčanke,zračne luke,pelješkog mosta i krize u građevinarstvu.
Pustimo sada IGH..zašto su ostali odustali?
Mora da su shvatili da nema smisla gubiti vrijeme..?

sijem žito raste grahorica



nebi htio biti ptica zloslutnica , samo razmišljam naglas…. Radić je trenutno u problemima s lovom… Možda bi on ipak htio umočiti ruke u ovu teglu s medom, pa će se možda potruditi da drugi medo bude podalje dok on ne bude spreman za teglicu…? Mišljenja?

Ne bih rekao da je to slučaj
Ne bi trebalo zaboraviti tko posredno prodaje montažu…prodaje ju država
moguće je da je ta navodna zainteresiranost IGH za montažu bila samo politička igra.(sprega postoji to se zna)
Kažem ti da sam od više ljudi koji su dobro upoznati sa odnosima u holdingu čuo da montaža ide Bilfingeru sigurno i da je to gotova stvar…
Ovo su mi tvrdili davno prije Zagrebčanke,zračne luke,pelješkog mosta i krize u građevinarstvu.
Pustimo sada IGH..zašto su ostali odustali?
Mora da su shvatili da nema smisla gubiti vrijeme..?
[/quote]

ipak je bilfinger već strateški partner. zaista je teško bilo za očekivati da će se u ovo doba besparice u građevinarima netko ići nadmetati za vlasnički udjel i na kraju morati dići cijenu do razine isplativosti kako bi preuzeo tvrtku i isključio Bilfnger. nije ĐĐMontaža nešto na čemu bi se stranci prestrašno obogatili. Dok ima uopće zainteresiranih da ulažu u RH u ova vremena, dobro je.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ma to za bilfinger se znalo u startu,znalo se i prije neznam zašto se čudite. Tu nitko drugi nije ni imao šanse. Menadžment ddjm je odlučio kamo ide montaža, nisu oni prodali svoje dionice za kikiriki već su dobro bili plaćeni da montaža ode njemcima.

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

@shane: kada se promatra na taj način onda se to čini vrlo logično…

samo mi u cijeloj priči nisu baš jasni pojedinci ili tko već koji su nedavno prodavali po nekim smiješnim ciframa od oko 300 kn na burzi… čudno skroz, ako znaju da su mogli dobit u siječnju 500 kn …

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Možda ljudima trebaju nofci…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

New Report

Close