DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kakvih genijalnih postova….

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mislim da ćemo rasti do kraja godine pomalo po uzoru na kraj prošle godine a onda polako u sunovrat na proljeće zajedno sa amerima. Baš me zanima jel kolega paif kupio djuru na 60 kn. Pozdrav svim dioničarima gdje god da su a najviše paifu. Pusa… [kiss]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.


za njih je Bakić valjda najveći moron u cijeloj galaksiji, a i šire, kad kupuje, a za 25kn je mogao kupiti cijelu firmu, i još uz to dobiti i bombonijeru kao gratis poklon [lol]

O ulagačkoj "taktici" Bakića dovoljno govori da se nakrcava s DDJH još negdje od 110-120 kn a gdje je cijena sada vidimo svi. Da je tek sada počeo kupovati, mogao si je ušparati koji milijunček, kao i na ADPL.
Mene bi na vašem mjestu brinulo što će biti kada se Bakić makne s kupnje? Dosta da ne stavlja naloge tjedan dana i cijena će kao kamen potonuti na 20-25 kn. Ne znam samo zašto to već nije napravio nego bez veze razbacuje pare i brani cijenu kad se vidi da je jedini jači kupac

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

Počeli su lešinari pisati na ovoj temi. To je dobar znak. Čuvajte se, vrijeme je za rast.

Hell is Empty and all the Devils are Here



za njih je Bakić valjda najveći moron u cijeloj galaksiji, a i šire, kad kupuje, a za 25kn je mogao kupiti cijelu firmu, i još uz to dobiti i bombonijeru kao gratis poklon [lol]

O ulagačkoj "taktici" Bakića dovoljno govori da se nakrcava s DDJH još negdje od 110-120 kn a gdje je cijena sada vidimo svi. Da je tek sada počeo kupovati, mogao si je ušparati koji milijunček, kao i na ADPL.
Mene bi na vašem mjestu brinulo što će biti kada se Bakić makne s kupnje? Dosta da ne stavlja naloge tjedan dana i cijena će kao kamen potonuti na 20-25 kn. Ne znam samo zašto to već nije napravio nego bez veze razbacuje pare i brani cijenu kad se vidi da je jedini jači kupac
[/quote]

Što će biti ako netko drugi uz Bakića počne kupovati DDJH.
Što bi bilo kad bi bilo!!!!!!!!!!!!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Da li si ti ikada čuo za pojam povlaštene informacije u svijetu tržišta kapitala. Razbijat će glavu ovdje mnogi čini mi se. Ja ne bi dokupljivao da također ne znam za određene stvari. Evo kad svi drukate, pa ću malo i ja [wink]

Kolega s obzirom na novi zakon o tržištu kapitala, koji ako se ne varam stupa na snagu od iduće godine, ja nebi nikako ,da sam na tvom mjestu rekao da kupujem jer znam određene stvari koje drugi ne znaju… …

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Da li si ti ikada čuo za pojam povlaštene informacije u svijetu tržišta kapitala. Razbijat će glavu ovdje mnogi čini mi se. Ja ne bi dokupljivao da također ne znam za određene stvari. Evo kad svi drukate, pa ću malo i ja [wink]

Kolega s obzirom na novi zakon o tržištu kapitala, koji ako se ne varam stupa na snagu od iduće godine, ja nebi nikako ,da sam na tvom mjestu rekao da kupujem jer znam određene stvari koje drugi ne znaju… …
[/quote]
Ako su javne pa zašto ih ne izneseš tu na forum?
A ako su tajne zbog čega ih uopće spominješ ovako ?
Ovako to ispada kao druk i to jedan od naivnijih.
Ako misliš na pravila ulaganja za fondove…pa ti podaci nisu tajni!
Spominješ da ti nebi kupovao a nisi objasnio zbog čega…čudno i neočekivano od tebe IMHO
Ovo se isto odnosi i na poruku od Rekvijema
Ako nešto znaš..reci brate a ako ne smiješ govoriti zbog čega uopće i spominješ?

sijem žito raste grahorica

@lime : krivo si me shvatio kolega…

Ja nemam nikakve podatke koje prije nisam tu iznosio , a svi su javni…

Samo dajem prijateljski savjet kolegi rekvijemu da nije dobro više pisati o podatcima koji možda nisu javni zbog zakona koji uskoro stupa na snagu… Jer ga se može kazneno goniti zbog toga…

Eto nadam se da je sada jasnije…

PS. da bolje razjasnim, nisam rekao da ja imam podatke koje drugi nemaju , nego sam samo ponovio kolegine riječi iz citata, koje je on izrekao…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ja mislim da je kolega evogaopet jako dobro informiran o stvarima koje se događaju u djuri, zna sigurno više nego 90 posto forumaša i zato bi trebali više respektirat njegove postove.

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.


Ja mislim da je kolega evogaopet jako dobro informiran o stvarima koje se događaju u djuri, zna sigurno više nego 90 posto forumaša i zato bi trebali više respektirat njegove postove.

pa nije baš tako kolegice ivana , al hvala na komplimentu … [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ajde ajde priznaj da znas dosta toga [wink]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

Koje to nove informacije mogu biti? Npr. više nitko ne spominje Kuvajt, ništa se ne priča o tome u što će se utrošiti novci od ĐĐ Montaže, koliko su vagona za sljedeće razdoblje ugovorili specijalci, koje projekte radi Inženjering, da li će Elektromont kupovati nove lasere i kako stoji s odjelom za građenje, što je s elektranom koja je kao zajednički projekat propala s Mio Veneris, koliko podvozja za vagone, vlakove i tramvaje u suradnji s Gredeljom i Končarom ima ugovorena Strojna Obrada i što se događa s prstenovima za vjetroelektrane za Končar, da li Proizvodnja Opreme sudjeluje u kakvim projektima za sljedeću godinu ili je sve stopirano.
I kakva se to privatizacija provodi po pojedinim društvima Holdinga, rat izmedju managmenta i sindikata oko udjela u privatizaciji?
Da li su ovo povlaštene informacije i mogu li nah….. zbog ovoga?
Lijep pozdrav svima

New Report

Close