DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


zanimljivo je koja istresanja ili kupovinu možeš napraviti sa nalogom od 5000 EUR . U neka bolja vremena ti nalozi su bili neprimjetni, tj.morao si stvarno biti faca.

Točno. Lako je za kupnju, ali je pomalo tužno da sa 5k eura dionica na prodaji mozes isprovocirati skoro paničnu reakciju.

S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

Hell is Empty and all the Devils are Here


S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

ajde budite sretni što ima paničara još. stavite nalog i šutite. moj dokup od 317kom na 47,51 je prošao, a stavio ga onako na 20 minuta ”ako poklopi, poklopi” i eto. šutite i kupujte ako vjerujete da vrijedi. u suprotnom prodajte, bit će nas na bidu uvijek dovoljno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

ajde budite sretni što ima paničara još. stavite nalog i šutite. moj dokup od 317kom na 47,51 je prošao, a stavio ga onako na 20 minuta ”ako poklopi, poklopi” i eto. šutite i kupujte ako vjerujete da vrijedi. u suprotnom prodajte, bit će nas na bidu uvijek dovoljno.
[/quote]

Ja sam se postavio na 49, pa me poklopilo… Mogao sam i jeftinije proći, ali sve je ovo toliko jeftino, da se ne vrijedi žaliti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da ovaj papak nije istresao na 47 mogao je do kraja dana sve prodati po 53-55.

Sada će on tražiti neku koja je manje rasla od 01.12.

ajde.. da cujemo prijedloge:

Traži se ime hrvatskom oklopnjaku iz Finske

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=338

Lički Međed ?


ajde.. da cujemo prijedloge:

Traži se ime hrvatskom oklopnjaku iz Finske

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=338

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


ajde.. da cujemo prijedloge:

Traži se ime hrvatskom oklopnjaku iz Finske

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=338

Pušiona?

DOKUP!

http://www.vjesnik.hr/html/2008/12/13/ClanakTx.asp?r=tem&c=9

sijem žito raste grahorica


Ja sam se postavio na 49, pa me poklopilo… Mogao sam i jeftinije proći, ali sve je ovo toliko jeftino, da se ne vrijedi žaliti

Kad iduće godini udari kriza žestoko po burzi tek ćeš onda vidjeti da je ovo još uvijek skupo, DDJH po 20-25 kn bit će povoljna cijena.

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Ja sam se postavio na 49, pa me poklopilo… Mogao sam i jeftinije proći, ali sve je ovo toliko jeftino, da se ne vrijedi žaliti

Kad iduće godini udari kriza žestoko po burzi tek ćeš onda vidjeti da je ovo još uvijek skupo, DDJH po 20-25 kn bit će povoljna cijena.

[/quote]

volim ove po šansometrijskoj procjeni kad ulete u temu niotkuda. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ja sam se postavio na 49, pa me poklopilo… Mogao sam i jeftinije proći, ali sve je ovo toliko jeftino, da se ne vrijedi žaliti

Kad iduće godini udari kriza žestoko po burzi tek ćeš onda vidjeti da je ovo još uvijek skupo, DDJH po 20-25 kn bit će povoljna cijena.

[/quote]
Poslije paifa i njegove metode prognoziranja mislim da ni 25 kn na ovoj dionici nije neostvarivo. Ove odokativne metode su najbolje… pozdrav paifu gdje god da si…

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

New Report

Close