DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 08:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakva vijest može još procuriti koja bi negativno djelovala na cijenu. Neke tvrtke koje gotovo sigurno idu u bankrot se u americi trže na višestruko većim multiplama

Hell is Empty and all the Devils are Here

ma nema ovo veze sa nikakvim realnim parametrima, panika ili margini…pa Đuro čak i ima relativno osigurane poslove za idućih godinu dvije i bez obzira što će ga kriza pogoditi neće niti blizu kao neke tvrtke…suludo je ovo, ali trenutna stvarnost…

U mjesec dana da dionica izgubi 50% vrijednosti, a bez ikakva razloga, to je uistinu svjetski fenomen

Hell is Empty and all the Devils are Here

Mislim da su ljudi zaboravili da između ostaloga DDJH ima ugovoren posao za JANAF u vrijednosti 162mil kn, terminal u Sisku, koji koliko znam još nije realiziran.

Vaš link

Ne drukam, nemam DDJH, ali stvarno mi je žalosno ovo za vidjeti.


Mislim da su ljudi zaboravili da između ostaloga DDJH ima ugovoren posao za JANAF u vrijednosti 162mil kn, terminal u Sisku, koji koliko znam još nije realiziran.

Vaš link

Ne drukam, nemam DDJH, ali stvarno mi je žalosno ovo za vidjeti.

Ne da je žalosno, već je kriminalno

Hell is Empty and all the Devils are Here


U mjesec dana da dionica izgubi 50% vrijednosti, a bez ikakva razloga, to je uistinu svjetski fenomen

Ti si apsolutno u pravu Budd.Niti za ovo ima razumnog objašnjenja a i ono za multiple stoji.Ali mi bez obzira na to i dalje padamo.
Možda je problem u strukturi dioničara?
Jel koliko god nisko ode uvjek ima prodavatelja.Samo do današnje najviše cijene imaš već cca 2000 kom na prodaji?

sijem žito raste grahorica



U mjesec dana da dionica izgubi 50% vrijednosti, a bez ikakva razloga, to je uistinu svjetski fenomen

Ti si apsolutno u pravu Budd.Niti za ovo ima razumnog objašnjenja a i ono za multiple stoji.Ali mi bez obzira na to i dalje padamo.
Možda je problem u strukturi dioničara?
Jel koliko god nisko ode uvjek ima prodavatelja.Samo do današnje najviše cijene imaš već cca 2000 kom na prodaji?
[/quote]

E to me i zanima, tko prodaje… jer na ovim cijenama nitko ne zarađuje, nitko (branitelji su odavno prodali)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ima još branitelja budd, nemoj širiti neistine. Ima ih još

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Ima još branitelja budd, nemoj širiti neistine. Ima ih još

Pa otkud više… Ovo recimo nije bio branitelj:

44,00 87 10:45:04
44,02 48 10:45:04
44,03 81 10:45:04
44,04 5 10:45:04
44,10 210 10:45:04
44,20 300 10:45:04
44,53 120 10:45:04
44,70 300 10:45:04
44,80 300 10:45:04
44,81 24 10:45:04
45,00 90 10:45:04

Hell is Empty and all the Devils are Here

40,00 166 6.640,00 28.11.2008 14:44:40 kupio
43,00 166 7.138,00 28.11.2008 15:45:09 prodao

Day trade ain’t dead. Nisam ja [cry]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ljudi.

1) Đuka je pre velika firma da bi propao, ako nije u ratu neče niti sada.
2) Mnogi su postupku denacijonalizacije dobili za oduzetu imovinu dijonice ili obveznice, npr Đuke.
Dobili su ih (nemojte me sad držati za rijeć, tj slovo) Po tada visokoj cijeni od 15 ili 20 kuna.
Onda su to od njih otkupljivale neke brokerske kuče. Tada još nije ni postojao SDA…itd. Tako da se sve radilo drugačijom metodom. Sad zamislite one koji su se doćepali dijonica po 10 kuna. jasno da oni sad u panici prodaju.

Paif… to mi je najmanje logičan scenario.
Naravno da ne tvrdim da je nemoguć ali treba razmotriti činjenicu da se radi o brokerskim kućama..
Nakon svih tih prilika za prodaju baš se sad odlučuju na tako nešto?
Misliš li da ta ekipa nije prodala davno ranije?De facto spominješ brokere koji se ovim bave desetak i više godina(denacionalizacija).Nemoj se zavaravati da ti ljudi neznaju svoj posao jer to jednostavno nije točno.Pogotovo kada se radi o njihovim parama.Prije bi rekao da smo u panici mi ili branitelji nenavikli na ovakve dramatične padove nego profesionalci sa višegodišnjim iskustvom IMHO
Pozdrav

P.S. Vidim po profilu da pišeš na MAT-u.Ako planiraš ulagati tamo veliki oprez(načuo sam neslužbeno
da s njima ima ozbiljnih problema)

sijem žito raste grahorica

New Report

Close