DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dobra večer ljudi!
Kako ste?

Hebo GA! Otišlo na 48 kuna!

znao sam ja da ćeš se ti nama javit stari druže… jel kupuješ ? [shocked] [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Pitanje – zna li itko tko se danima tako brutalno bez imalo obzira iskrcava?

Hell is Empty and all the Devils are Here


Pitanje – zna li itko tko se danima tako brutalno bez imalo obzira iskrcava?

bit će da si pao s kruške …
izvrti par stranica pa ćeš vidjeti da je situacija obrnuta … tj. netko se ukrcava …

s druge strane nitko iz top10 se ne iskrcava toliko … tako da je zaključak da prodaju mali …

I love the Smell of Profits in the Morning



Pitanje – zna li itko tko se danima tako brutalno bez imalo obzira iskrcava?

bit će da si pao s kruške …
izvrti par stranica pa ćeš vidjeti da je situacija obrnuta … tj. netko se ukrcava …

s druge strane nitko iz top10 se ne iskrcava toliko … tako da je zaključak da prodaju mali …
[/quote]

Znam to heboga ti. Ali ne vidim razloga zašto bi se mali iskrcavali kad skoro nitko nije po toj cijeni kupovao….

Hell is Empty and all the Devils are Here


Znam to heboga ti. Ali ne vidim razloga zašto bi se mali iskrcavali kad skoro nitko nije po toj cijeni kupovao….

defenderi…

I love the Smell of Profits in the Morning



Znam to heboga ti. Ali ne vidim razloga zašto bi se mali iskrcavali kad skoro nitko nije po toj cijeni kupovao….

defenderi…
[/quote]

Misliš da još junaka ima?

Hell is Empty and all the Devils are Here

bit će da je …

I love the Smell of Profits in the Morning

Stipetić je jedan običan idiot. On ne zna što bi s novcima od Montaže. Najbolje bi bilo da počne kupovati dionice DDJH

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ali ne vidim razloga zašto bi se mali iskrcavali kad skoro nitko nije po toj cijeni kupovao….

pa zar misliš da je na ostalim dijonicama puno njih kupovalo na cijenama po kojima se danas trži , pa se svejedno prodaje…
danas nije više bitno po kojoj se cijeni kupovalo , nego je moderno prodati da minus ne bude još veći…

a osim toga jel vam lijepo kolega shane , koju stranicu prije rekao da bi sada branitelji mogli početi mijenjati DDJH za Božićne radosti…

Sanader je odlučio ukrasti Božić i sada se treba prodavati DDJH za kupit potrepštine i platit razne rate kredita…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

to nam je nažalost realnost , koliko god mi šutjeli o tome….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ovaj se puta bojim mali ipak ne iskrcavaju

Hell is Empty and all the Devils are Here


to nam je nažalost realnost , koliko god mi šutjeli o tome….

Ma koja realnost, prodati nesto sto si platio 150 kn za 50 kn je pokazatelj kakva je struktura
dioničara a ne realnih zbivanja , gdje je recesija izvana došla kao naručena za Sanadera i ostalu vladajucu svitu da prikriju svoju ne sposobnost.Da je Rohatinski slusao takve mozgove mi bi davno visili o koncu onom kojeg je Sanader spominjao sindikalcima

New Report

Close