DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nekome se žuri van?

Ma to ja izlazim sa svojom sićom, ništa od posla sa Gadafijem a od ovih nijhovih varenja ovdje kod kuće nema vajde. Niš se nije promijenilo, malo se radi puno se krade tako da je i ova dobit pravo čarobnjaštvo. Što bi tek bilo da nemaju tako spoobnu upravu.
Vidim fazan neki dan nas obrisalo [cool] [thumbsup]

Dva BOV-a stižu idući mesec,a četiri u prosincu.Offset se povećava i cijeli posao se izgleda zahuktava
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/vojna-industrija/patria-najavljuje-jos-dva-offset-posla-s-hrvatskim-tvrtkama,28179.html

sijem žito raste grahorica

hm, možebitno je to razlog nekih novih ulazaka u DDJH…čovjek valjda zna zašto podebljava, a i ulazak je, ako se slažete, više nego primjeren. No, vidjet ćemo….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Bakić pojačao za još 1000 kom.Investor malko smanjio
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=DDJH-R-A

sijem žito raste grahorica


hm, možebitno je to razlog nekih novih ulazaka u DDJH…čovjek valjda zna zašto podebljava, a i ulazak je, ako se slažete, više nego primjeren. No, vidjet ćemo….

U sovjoj kratkoj trejdersko ulagačkoj povjesti , naučio sam jednu vrlo bitnu stvar, a ta je da se nikad , ali baš nikad ne treba povoditi za nekim "većim" i/ili "pametnijim" koji negdje ulazi ili izlazi, s pretpostavkom da on sigurno zna što radi i zašto to radi, osim ako ti taj nije bliski prijatelj ili rodbina pa će ti do u detalje objasniti svoje poteze.

Jedino ćeš tada moći odlučiti jesu li ti potezi u skladu s onim što i ti očekuješ. Ne želim da ovo shvatiš kao nešto konkretno o DDJH već općenito… Možda je čovjeku horizont ulaganja potpuno drugačiji od tvoga .
NPR. on možda kupuje jer očekuje odličan povrat u idućih 10 godina , a ti možda kupuješ jer očekuješ u iduće 2 godine , pa se onda možda razočaraš…
Ponavljam , to je samo primjer , nije mi namjera raspravljati direktno o ovom slučaju u DDJH.

POZdrav. [smiley]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

U današnjem tiskanom izadanju PD-a.
Ugovor za nova 42-bova sklopit će se do kraja listopada.
Izjava Patrie "dokapitalizirat će mo DDJH koliko god bude trebalo…………..".

Nažalost ne mogu naći tekst na PD-u , vjerojatno je dostupan samo preplatnicima
Ako je netko preplatnik neka posta link.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



hm, možebitno je to razlog nekih novih ulazaka u DDJH…čovjek valjda zna zašto podebljava, a i ulazak je, ako se slažete, više nego primjeren. No, vidjet ćemo….

U sovjoj kratkoj trejdersko ulagačkoj povjesti , naučio sam jednu vrlo bitnu stvar, a ta je da se nikad , ali baš nikad ne treba povoditi za nekim "većim" i/ili "pametnijim" koji negdje ulazi ili izlazi, s pretpostavkom da on sigurno zna što radi i zašto to radi, osim ako ti taj nije bliski prijatelj ili rodbina pa će ti do u detalje objasniti svoje poteze.

Jedino ćeš tada moći odlučiti jesu li ti potezi u skladu s onim što i ti očekuješ. Ne želim da ovo shvatiš kao nešto konkretno o DDJH već općenito… Možda je čovjeku horizont ulaganja potpuno drugačiji od tvoga .
NPR. on možda kupuje jer očekuje odličan povrat u idućih 10 godina , a ti možda kupuješ jer očekuješ u iduće 2 godine , pa se onda možda razočaraš…
Ponavljam , to je samo primjer , nije mi namjera raspravljati direktno o ovom slučaju u DDJH.

POZdrav. [smiley]
[/quote]
Apsolutno točno.
Treba samo dodati još jednu stvar.Financijsku snagu koja mu osigurava ulaz na svim razinama.
Uglavnom je to problem sa nama malima.Kada cijene postanu bagatelne račun je prazan.
Pa tu je i dezirfikacija portfelja koja mu sa vremenskim odmakom možda i dozvoljava pokoju krivu procjenu.I nemoj misliti da veliki ne griješe zato što su veliki.Znaju i oni krivo procjeniti i to samo tako.Ne možemo na osnovu toga što neko agresivno ulazi automatski donjeti zaključak da radi pravu stvar.Zato oprez.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Ovaj na prodaji djure sa 1800 komada je teški amater, sam sebi ruši cijenu. Stari to se tako neradi. Pozdrav

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


U današnjem tiskanom izadanju PD-a.
Ugovor za nova 42-bova sklopit će se do kraja listopada.
Izjava Patrie "dokapitalizirat će mo DDJH koliko god bude trebalo…………..".

Nažalost ne mogu naći tekst na PD-u , vjerojatno je dostupan samo preplatnicima
Ako je netko preplatnik neka posta link.

ovo je odlična vijest u ovim vremenima ……..jako pogodnim za shopping .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ovaj na prodaji djure sa 1800 komada je teški amater, sam sebi ruši cijenu. Stari to se tako neradi. Pozdrav

Nije on amater samo pokušava kupiti jeftinije. Izgleda da mu pali

Biće da je tako, biće još kupuje pa se još nemiće s prodaje. A ako mu i prodje prodaja opet je zaradijo jer je kupijo jeftinije

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

"Darko Polanec, ravnatelj Uprave za resurse, ustvrdio je da projekt ugovaranja nabave dodatna 42 oklopna vozila 8X8 s finskom tvrtkom Patria ide prema planu te se nada da će ugovor biti potpisan do 31. listopada. Potpisom do kraja mjeseca MORH ostvaruje cijene za vozila koje su ugovorene prije godinu dana prilikom kupnje prvih 84 vozila."

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,10,21,,138031.jl

I'm just a cook.

New Report

Close