DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko ono bi se trebalo dobiti po dionici ako bi DDJM isla po 500 kn?

Ostavili su si opciju da je ne prodaju ako cijena bude ispod njihovih očekivanja i to je ono što je pozitivno u ovom trenutku.Teško je očekivati nekakvu bajnu cijenu ako ovo ne daj bože potraje.
Po zadnjoj transakciji na DDJM da se zaključiti da tržište spušta ljestvicu.
Osobno bi bio sretniji da je uopće i ne prodaju jer oni rade dobro i imaju ime kako kod nas tako i vani.
A fundamenti ti ionako trenutno ništa ne znače pa tako ni keš lova na računu.
Mene trenutno više zabrinjava cijena holdinga i mogućnost da i njega neko kupi u kompletu zajedno
sa montažom.Pogledaj trenutnu tržišnu vrijednost tvrtke i ako si bio u Brodu pa vidio kako to tamo izgleda ili ako dobro pratiš tvrku i sve poslove koje je dobila ili su u realizaciji znaš o ćemu govorim.
Trenutna tržišna vrijednost firme je totalno nestvarna.

sijem žito raste grahorica

Jel se meni ovo pričinjava ili je kupnja 146.788 komada, slovima stočedtdesetšesttisućaisedamstoosadesetosamkomada ????????????

I love the Smell of Profits in the Morning

pa kad ja imam 5000 komada na 10kn

ps. ovo ostalo sve na još niže. na cca 2,30 kn i 3,45 kn. Pa ako neko proda…. [lol] [lol]

pa si misli s kolko čekam heroja djuru

Pessimism Is Your Friend



Koliko ono bi se trebalo dobiti po dionici ako bi DDJM isla po 500 kn?

Ostavili su si opciju da je ne prodaju ako cijena bude ispod njihovih očekivanja i to je ono što je pozitivno u ovom trenutku.Teško je očekivati nekakvu bajnu cijenu ako ovo ne daj bože potraje.
Po zadnjoj transakciji na DDJM da se zaključiti da tržište spušta ljestvicu.
Osobno bi bio sretniji da je uopće i ne prodaju jer oni rade dobro i imaju ime kako kod nas tako i vani.
A fundamenti ti ionako trenutno ništa ne znače pa tako ni keš lova na računu.
Mene trenutno više zabrinjava cijena holdinga i mogućnost da i njega neko kupi u kompletu zajedno
sa montažom.Pogledaj trenutnu tržišnu vrijednost tvrtke i ako si bio u Brodu pa vidio kako to tamo izgleda ili ako dobro pratiš tvrku i sve poslove koje je dobila ili su u realizaciji znaš o ćemu govorim.
Trenutna tržišna vrijednost firme je totalno nestvarna.
[/quote]

s obzirom da nitko nije ogovorio na ovo i za mene interesantno pitanje molim i ja da se netko stručniji usudi barem aproksimativno iznijeti financijski utjecaj na cijenu ddjh-r-a. brojkom, a ne literarnim osvrtima.

s obzirom da nitko nije ogovorio na ovo i za mene interesantno pitanje molim i ja da se netko stručniji usudi barem aproksimativno iznijeti financijski utjecaj na cijenu ddjh-r-a. brojkom, a ne literarnim osvrtima.


malo manje od 20kn po dionici ako se montaža proda po 500kn

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.




Koliko ono bi se trebalo dobiti po dionici ako bi DDJM isla po 500 kn?

Ostavili su si opciju da je ne prodaju ako cijena bude ispod njihovih očekivanja i to je ono što je pozitivno u ovom trenutku.Teško je očekivati nekakvu bajnu cijenu ako ovo ne daj bože potraje.
Po zadnjoj transakciji na DDJM da se zaključiti da tržište spušta ljestvicu.
Osobno bi bio sretniji da je uopće i ne prodaju jer oni rade dobro i imaju ime kako kod nas tako i vani.
A fundamenti ti ionako trenutno ništa ne znače pa tako ni keš lova na računu.
Mene trenutno više zabrinjava cijena holdinga i mogućnost da i njega neko kupi u kompletu zajedno
sa montažom.Pogledaj trenutnu tržišnu vrijednost tvrtke i ako si bio u Brodu pa vidio kako to tamo izgleda ili ako dobro pratiš tvrku i sve poslove koje je dobila ili su u realizaciji znaš o ćemu govorim.
Trenutna tržišna vrijednost firme je totalno nestvarna.
[/quote]

s obzirom da nitko nije ogovorio na ovo i za mene interesantno pitanje molim i ja da se netko stručniji usudi barem aproksimativno iznijeti financijski utjecaj na cijenu ddjh-r-a. brojkom, a ne literarnim osvrtima.
[/quote]
126594*500=6329700/3189964=19.842kn po dionici
Inače izračunato je davnih dana tu na forumu tako da je trebalo samo potražiti.
Nema potrebe da me napadaš

sijem žito raste grahorica


s obzirom da nitko nije ogovorio na ovo i za mene interesantno pitanje molim i ja da se netko stručniji usudi barem aproksimativno iznijeti financijski utjecaj na cijenu ddjh-r-a. brojkom, a ne literarnim osvrtima.

ima li vaše visočanstvo još kakvih želja ?

I love the Smell of Profits in the Morning

zahvaljujem na odgovorima i šta ste tako nabrijani. ovo je samo novac

vjerujem u Đuru….i ne prodajem ga – ni pod "razno"
Eto, to je ujedno moj jedini optimizam glede proteklih dešavanja na burzi i oko nje.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ma pogle ovo molim te……
Čovjek prodaje dionice ddjh preko"njuškala".Cijena 400kn.Nažalost ne vidi se koliko komada.
Ovo još nisam vidio.
http://www.njuskalo.hr/oglas202353
Svaka ti čast legendo haha [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Ma pogle ovo molim te……
Čovjek prodaje dionice ddjh preko"njuškala".Cijena 400kn.Nažalost ne vidi se koliko komada.
Ovo još nisam vidio.
http://www.njuskalo.hr/oglas202353
Svaka ti čast legendo haha [thumbsup]

Sad ču se stavit ispod njega [lol] [lol] [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Promjene u top deset.Gosp.Bakić Nenad pojačao poziciju za 4000kom
HPB je prodavala i ispala.Drugi societe generale ponovno na listi.
http://www.sda.hr/portal/f?p=100:52:4259090817940504::NO:RP::

sijem žito raste grahorica

New Report

Close