DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 02:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Patrijini transporteri u studenom u Hrvatskoj

ZAGREB – Prvi oklopljeni transporteri AMV 8×8, koje MORH nabavlja od finske vojne industrije Patria, mogli bi stići u Hrvatsku već polovicom idućeg mjeseca. Ta je informacija našem listu potvrđena od osoba iz Hrvatske bliskih finskoj Patriji. Riječ je o ukupno šest vozila koja će biti proizvedena u Finskoj, dok će ostalih 78 vozila iz prvog ugovora s Patrijom biti proizvedeno u Hrvatskoj, odnosno u tvornici Đuro Đaković – Specijalna vozila u Slavonskom brodu.
Kako bi obavili pregled vozila, te verifikaciju izvedbene dokumentacije u kojoj su specificirane sve osobine i izvedbeni detalji na transporterima, polovicom ovog mjeseca u Finsku će otputovati domaća delegacija. Verifikacija dokumentacije i pregled vozila potrajat će oko dva tjedna, te bi prva dva transportera trebala biti spremna za transport početkom studenog, a fizička isporuka Hrvatskoj uslijedit će dva tjedna nakon toga.
http://www.novilist.hr/default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285A2863285928582863285A285828582860286328962897289E286328962897289E289128922863285B285F285A2859285D285E28632863286328592863T


Kada sam pisao predhodni post zaboravio sam koliko imam dionica:-)

Samo se nakrcaj, znaš da nećeš požaliti… [shocked]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Vaš link

Novo stanje, netko nadokupljuje polako…

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

Danas bi mogli prema gore…

Vaš link

Vaš link

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Recesija pogađa sektore plasmana luxuzne robe a najviše tercijalni (uslužni) sektor.
Kad je gospodarstvo u recesiji manje se ide u restorane, na izlete, a više se jede kruha i sl.
Tada je država na potezu sa uvođenjem kapitalnih investicija i javnih radova i sl.
budući da je ddjh usko povezan sa državom i ugovorima za proizvodnju oklopnih vozila generalno gledajući ne bi trebao imati problema u doba recesije.
U doba bear marketa preuzimanja su vrlo popularna, ddjm se prodaje po početnoj cijeni od 500kn a nominalna je 400 kn. Inače nekakvo nepisano pravilo privatizacije u RH je tender po nominali.
DDJH – iznos nominale je 100kn a tržišna cijena ispod 100kn.
Ugovori i poslovi zajamčeni.
Svakom tko kupuje ili prodaje poručio bih da se malo konzultira sa analitičarima i expertima da li je opravdano kupovati ili prodavati po ovim cijenama.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

sa zadnjim kešom sam dokupio DDJH po 73 kn , pa nek me vrag odnese u stilu [shocked]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

izvini kolega sad vidim da si uspio kupit po 73 kn nisam vjerovo

Vidim skup djuro po 76 kn, da padne na 5 kn bio bi skup sad kad pada. Pozdrav!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Gospodo kako ste? Nadam se da ste dobro!


Gospodo kako ste? Nadam se da ste dobro!

škrgućemo … [shocked]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


sa zadnjim kešom sam dokupio DDJH po 73 kn , pa nek me vrag odnese u stilu [shocked]

Iskreno se nadam da se šališ?
Fundamenti su samo percepcija budučih događaja. Znači sad fundamenti ne igraju previše.
Ova recesija nas jasno vrača na početak 05 zato treba biti oprezan i strpljiv.

Treba kupiti jeftino i puno!

to se zove panika a netko će je znat dobro iskoristit

New Report

Close