DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

javio se …

a što nisi pisao u petak ?

ps. a lijepo sam pitao surlu da ti provjeri bilo … ništa … sljedeći put vas ni šuma ne će spasiti …

I love the Smell of Profits in the Morning


Onda? Lepi moj! [tongue]

Nebi trebalo biti pre teško odrediti smjer kretanja svih dionica. Kad se ova kriza amerima odbije o glavu u vidu smanjenja radnih mijesta. Pa kad se to sve prelije na npr englesku, koja je zbog svoje financiske industrije također izložena…. Pa kad vlasnicima naših banaka i nekih poduzeća ta kriza spali osigurače. Neminovno je da će stegnuti svoj feud, tj, svoju Hrvatsku. Odoše kamate. Hitna potreba za novcem, strah, čekanje = (ajde probaj pogoditi?)
Zato treba biti realan i neuletati.

nemoj zaboraviti da smo mi pad odradili bez fundamentalnih razloga, tako da se nista bitno nece desiti ako kriza i dodje do nas. a za to ionako nema sanse jer funkcioniramo malo drukcije od amera.

ne mislis valjda da sa svojim drukerskim postovima utjeces na kretanje trzista? trziste ce tamo gdje odrede veliki igraci, a ti samo mozes moliti da oni odluce da jos padamo.
mada mi se po prometima na ovih 3.000 Crobexa, to cini malo vjerojatno. mirovinci akumuliraju sve u 16, a oni imaju stalan mjesecni priljev koji mogu trosit na burzi. i svima dobro

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

dugo neviđen omjer K/P (1:3) … sigurno je paif na kupnji …

I love the Smell of Profits in the Morning

evo trenutno stanje! Jel se to nešto iza brda valja. [smiley]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Dokle smo došli, netko hoće prodat 300 komada pa diže kupnju sa 10 dionica. Kokošarenje, nemam druge riječi.

najvisa cijena 100kn , zadnja cijena 100kn.
Tehnicari! Kako ovo izgleda , meni dosta dobro.
Moze koji komentar Fazan!


najvisa cijena 100kn , zadnja cijena 100kn.
Tehnicari! Kako ovo izgleda , meni dosta dobro.
Moze koji komentar Fazan!

A i ti si našao od koga ces tražiti analizu


najvisa cijena 100kn , zadnja cijena 100kn.
Tehnicari! Kako ovo izgleda , meni dosta dobro.
Moze koji komentar Fazan!

brate, tauzenka se smješi …

I love the Smell of Profits in the Morning



najvisa cijena 100kn , zadnja cijena 100kn.
Tehnicari! Kako ovo izgleda , meni dosta dobro.
Moze koji komentar Fazan!

brate, tauzenka se smješi …
[/quote]

brate, kupi vise dionice da nam ne dosadjujes tu

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


brate, kupi vise dionice da nam ne dosadjujes tu

brate, da tražim post u kojem se hvališ da si sve prodao na 200,00 kn ili ne ???

I love the Smell of Profits in the Morning

Đuro Đaković raspisao natječaj za prodaju ĐĐ Montaže
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
SLAVONSKI BROD – Đuro Đaković Holding objavio je u dnevnom tisku natječaj za iskazivanje interesa prikupljanjem ponuda za kupnju dionica tvrtke Đuro Đaković Montaže.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/duro-dakovic-raspisao-natjecaj-za-prodaju-dd-montaze,26309.html



Onda? Lepi moj! [tongue]

Nebi trebalo biti pre teško odrediti smjer kretanja svih dionica. Kad se ova kriza amerima odbije o glavu u vidu smanjenja radnih mijesta. Pa kad se to sve prelije na npr englesku, koja je zbog svoje financiske industrije također izložena…. Pa kad vlasnicima naših banaka i nekih poduzeća ta kriza spali osigurače. Neminovno je da će stegnuti svoj feud, tj, svoju Hrvatsku. Odoše kamate. Hitna potreba za novcem, strah, čekanje = (ajde probaj pogoditi?)
Zato treba biti realan i neuletati.

nemoj zaboraviti da smo mi pad odradili bez fundamentalnih razloga, tako da se nista bitno nece desiti ako kriza i dodje do nas. a za to ionako nema sanse jer funkcioniramo malo drukcije od amera.

ne mislis valjda da sa svojim drukerskim postovima utjeces na kretanje trzista? trziste ce tamo gdje odrede veliki igraci, a ti samo mozes moliti da oni odluce da jos padamo.
mada mi se po prometima na ovih 3.000 Crobexa, to cini malo vjerojatno. mirovinci akumuliraju sve u 16, a oni imaju stalan mjesecni priljev koji mogu trosit na burzi. i svima dobro
[/quote]

Ja drukam?
Evo gdje nas veliki vode.
Ipak sam danas očekivao više optimizma makar i zbog onih 250 + 100 milja pomoči.
Ništa sad nam ostaje da pratimo zahebanu situaciju u eu, i kako će se sad sa ovom bankicom dalje razvijati.

New Report

Close