DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

… zašto se meni čini da je prodaja opet jača od kupnje. To bi značilo opet pad?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


… zašto se meni čini da je prodaja opet jača od kupnje. To bi značilo opet pad?!

Mnogi su očekivali nagli oporavak kao u 4.tom mj.Izgleda da če oporavak ići drugačijim tempom.
To mi je i logično jer razlozi krize su ipak dijametralno suprotni.Dok se je prvi bazirao na špekulativnoj cijeni nafte i ipak ga je bilo moguće obuzdati relativno lako, ovaj se temelji na stvarnoj propasti nekih od najjačih financijskih institucija na svijetu.Naravno da će oporavak biti sporiji.
Mnogi kapitaliziraju dobit(daj šta daš),a prosječna je još uvjek osjetno veća od petka.Znači rastemo,
sporije nego bi htjeli ali ipak rastemo.Čini mi se da će ovakvih oscilacija u cijeni biti dosta u narednim danima.

sijem žito raste grahorica

Veliki je interes da se cijena obrani iznad 100kn.
Međutim day-traderi navaljuju i pokušavaju kapitalizirati dobit.
Vidjet će mo krajem dana u kojem smijeru će teći razvoj situacije.

pozdrav svima.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ma sretan sam ako to znači preokret iz negativnog u pozitivan trend, bez obzira na brzinu oporavka. Čak dapače, nek ide svaki dan 1% up i ja sretan. Do kraja godine u plusu! [pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

DDJH ponovno na listi POBE!

I love the Smell of Profits in the Morning


DDJH ponovno na listi POBE!

da ti pravo kažem to me baš i ne veseli… znači kad se opet nadviju crni oblaci nad nas , marginalci će pucati i opet istresati… samo nam još i oni fale pored svega ostalog.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



16.08.2008.

reko sam da ce cjena do 21.9 biti 160 kuna

kolega nešto te nema za čut u zadnjih dvadesetak dana… prije toga si dosta puta ponavljao ovu svoju mantru…. šta ima novog ? kako napreduje rast na 160 kn do 21.09.2008. ?

ustvari tvoje proročanstvo bi se trebalo ostvariti do 19. jer je 21. nedjelja… [lol]
[/quote]
uranijo si cekaj [cool]
[/quote]

kolega čekamo tvoje priopćenje za javnost…. [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Veliki je interes da se cijena obrani iznad 100kn.
Međutim day-traderi navaljuju i pokušavaju kapitalizirati dobit.
Vidjet će mo krajem dana u kojem smijeru će teći razvoj situacije.

pozdrav svima.

Sigurno netko ima nekakve jjjjako dobre informacije…

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Važno je sad da ne posustanemo i odemo opet ispod 100.
Evo, dat ću vam i jedan dovoljno dobar razlog za to – lakše je računati!
A ako ode gore, nema veze ionako do 221,xx ne računam.
(matematika 2) [wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


ajmo teraj bandu …

ako tko vidi paifa neka ga meni ostavi …

nemoj da mi neki medo ostane … pali i ruši sve …

Onda? Lepi moj! [tongue]

Nebi trebalo biti pre teško odrediti smjer kretanja svih dionica. Kad se ova kriza amerima odbije o glavu u vidu smanjenja radnih mijesta. Pa kad se to sve prelije na npr englesku, koja je zbog svoje financiske industrije također izložena…. Pa kad vlasnicima naših banaka i nekih poduzeća ta kriza spali osigurače. Neminovno je da će stegnuti svoj feud, tj, svoju Hrvatsku. Odoše kamate. Hitna potreba za novcem, strah, čekanje = (ajde probaj pogoditi?)
Zato treba biti realan i neuletati.

Opet pitanje:
Dosta se zadnjih dana pisalo o tome da dragi nam Đuro ulazi u Crobex. Što to konkretno znači i/ili bi moglo značiti za dragog nam Đuru?
Hvala unaprijed

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Sa svime se mogu složit osim sa zadnjom rečenicom.
Misliš li da sve što pročitaš i čuješ ima veze sa realnošću?Sigurno nam stalno govore istinu?
Jeli realno da neko danas na otvaranju proda 100kom po 92kn a prva kupnja 300 i kusur komada po 97kn.Realno je prodat 500kn jeftinije bezveze?
Nema ti ovo ništa veze sa realnošću moj Paif.Više mi sliči na igru mačke i miša,gdje svaki mišonja koji se malo zaigra i izađe iz rupe biva popapan.
Zato miševi…..oprez na kvadrat(i mogu se složiti,ne uletati bez dobro razrađenog plana ulaganja)
Pozdrav.

sijem žito raste grahorica

New Report

Close