DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a poslije blokada obično bude odbijanac.

Eh da hoce svaki put ovakav odbijenac, brzo bih se ja vratio na razine kad sam kupovao…. [thumbsup]

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

Od ponedjeljka dionice Konzum, Dioki i DDJH sastavni su dio Crobex-a! Da ne zaboravite!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Danas već mogu vratiti kredit od jučer. Jučer po 92,70. Ovo je divno za gledati.

Na djuri dva skrivena naloga na kupnji, uredno skupljaju…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Od ponedjeljka dionice Konzum, Dioki i DDJH sastavni su dio Crobex-a! Da ne zaboravite!

Osobno ne vjerujem da to ima sa ovim rastom.
Ne treba zaboraviti da smo još uvijek ispod nominale(95.45 prosječna cijena)
A i ovaj nerazumni pad u zadnjih par dana nije imao nikakvog smisla.
Psihologija je na burzi najače oružje.Kupovao sam i ja ovih dana malo( koliko su mi financije dopušta
le,manje što bih htio ali i nije tako loše),i bez obzira što čvrsto vjerujem u ovu tvrku,kad sam trebao izdati nalog za kupnju ruke su mi drhtale.Pritisak i zastrašivanje daljim padom unjeli su strah i u iskusnije od mene vjerujem.Sada ne treba biti previše euforičan.Pitanje je jeli kriza iza nas?
Nadam se da je.Kada bi za dva,tri tjedna prešli cijenu book value-a ja bi bio sasvim zadovoljan.
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Malo o brodovima.U budućnosti možda….vjerujem da Mesić zna što govori.
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/22849/Default.aspx

sijem žito raste grahorica

"Planira se 10 novih brodova, a gradnja prvog kreće u idućoj godini. Raspisat će se međunarodni natječaj, a nada se da će Đuro Đaković unaprijediti tehnologiju da odgovori i sadašnjim potrebama izgradnje brodova za domaću narudžbu, te nastaviti gradnju za druge, što će biti izvozni projekt."

———————————————-

e takvog te volim Stjepko …. a ne kad po medijima drukaš o prenapuhanosti tržišta….

čini se da je predsjedniku puno draži Đukica od J. Radića [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

U prvih pet dionica trzista smo (PO RASTU), dugo nismo dozivjeli tako nesto na djukici.
Po srvarima iz firme ima podloge . iako to u ova vremena nista neznaci.


Molio bi gospodina Samodola da razmisli o prijedlogu da i sutra burza bude otvorena:-)


Predlažem za post dana na cijelom forumu [thumbsup] [smiley]

http://www.slavonski-brod.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=491&Itemid=1

sijem žito raste grahorica

Predlažem DDJh za zlatnu dionicu – šta sve čovjek doživi sa njom! [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Na djuri dva skrivena naloga na kupnji, uredno skupljaju…

BUMBAR i Surla …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close