DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 16:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,75
1.391
52
26,00
28,00
-2,72%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što se tiče tko prodaje na ovim razinama i mene silno interesira. Ovo je stvarno jadno. Zar nitko ne cijeni svoju "robu" da je tako rasprodaje u bescjenje.


vrag je zel Đuru!
😉

i to na 666 stranici!!:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Što se tiče tko prodaje na ovim razinama i mene silno interesira. Ovo je stvarno jadno. Zar nitko ne cijeni svoju "robu" da je tako rasprodaje u bescjenje.

Kolega ne možemo subjektivno ocijenjivati tuđe odluke o prodaji.
Nemamo svi iste prosjeke ulaza,targete i tržišne strategije.
Netko možda reže gubitke(ušo jučer i nije spreman izgubit više)
Netko možda prodaje jer je čvrsto uvjeren da će sutra kupiti jeftinije?
Ima vjerujem i onih koji su izbezumljeni stanjem u svijetu pa prodaju bez obzira na cijenu.
Opcija je bezbroj i ne treba nikog optuživati.To su u konačnici ipak njihovi novci.
Meni je samo žao onih koji su prisiljeni prodati na ovim razinama a to ne žele nego jednostavno moraju(margini,krediti,nepredviđeni troškovi i drugo)
Pozdrav

sijem žito raste grahorica

Objava natječaja za prodaju Đ. Đaković Montaže idući tjedan

Business.hr/Hina
18.09.2008 11:54
Pročitaj komentare(0)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.

U završnoj je fazi izrada natječajne dokumentacije za prodaju 50 posto plus jedne dionice Đuro Đaković Montaže te očekujemo da će idući tjedan biti objavljen natječaj za prodaju, istaknuo je predsjednik Uprave Đuro Đaković Holdinga Zdravko Stipetić na današnjoj konferenciji za novinare održanoj na Jesenskom međunarodnom zagrebačkom velesajmu (JMZV).
Kazao je kako očekuje da će posao oko prodaje Montaže biti završen u naredna tri do četiri mjeseca.

Upitan zbog čega se nisu odlučili na prodaju Montaže na Burzi, Stipetić je kazao kako se u tom slučaju ne bi moglo ništa uvjetovati te se ne bi moglo kontrolirati tko će ući u vlasničku strukturu.

Nastavi čitatiOglas:

Izrazio je nadu da će se kroz natječaj zadovoljiti sve zainteresirane strane te osigurati kupac iz slične branše.

Pojasnio je kako će se u natječaju između ostaloga tražiti zadržavanje svih radnika Montaže (njih nešto više od 1.300), zadržavanje djelatnosti tvrtke u idućih nekoliko godina, petogodišnji plan ulaganja u tvrtku.

Što se pak tiče cijene Stipetić je rekao kako je uvjet da ne bude niža od 500 kuna po dionici.

"Ako ne budemo zadovoljni nije nužno da izvršimo prodaju", kazao je Stipetić.

Upitan zna li tko bi se mogao javiti na natječaj rekao je kako će uz nekoliko domaćih "igrača" zasigurno doći i ponuda austrijske tvrtke Bilfinger Berger koja već ima više od 20 posto dionica Montaže.

Tvrtka Đuro Đaković Montaža ostvaruje 50 posto prihoda Holdinga i ima isto toliko zaposlenih, a u prvih je šest mjeseci ove godine ostvarila 188,1 milijun kuna ukupnih prihoda i 2,6 milijuna kuna dobiti nakon oporezivanja.

Poruka prodavateljima, branitelji neprodaju, njima je ova cijena nisko. A vama? Oni su u plusu na ovim razinama, a vi?

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

"Što se tiče tko prodaje na ovim razinama i mene silno interesira. Ovo je stvarno jadno. Zar nitko ne cijeni svoju "robu" da je tako rasprodaje u bescjenje. "

Ja danas nešto sitno prodao, čekam ga za kupnju na cca 60-70 kn.

Inače, očekujem daće u slijedećem boom-u ići 500-600 kn.

pozdrav ekipi !

a odakle ti dolazis do takvih glupih brojki kao 500-600 kn ajd reci mi molim te

Krenuo nekakav otpor s ddjh moje misljenje je da su osisani margini a osisat ce i one koji sortaju nece se ni snaci kak ce im cijena odletiti u nebo.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Do sada sam se drzao pravila da ne dizem kredit za dionice. Evo, prvi put to krsim i to
zbog DDJH. Kupio na 184, mislio jeftino, pa na 152, reko da srusim ulaz, ali sada na ovoj
razini jednostavno bagatela. Sa 500 kom. opet rusim ulaz ispod 125.

"a odakle ti dolazis do takvih glupih brojki kao 500-600 kn ajd reci mi molim te "

Procjenom vrijednosti za cca 3-4 godine.


Što se tiče tko prodaje na ovim razinama i mene silno interesira. Ovo je stvarno jadno. Zar nitko ne cijeni svoju "robu" da je tako rasprodaje u bescjenje.

Nije stvar robe nego kredita,kad te stisne margin call,režeš ono što ima kupnje,kamata te izjeda,iz dana u dan padaš – režeš ili propadaš.
Preporučam zamjenu dijela margina sa nekim drugim kreditom,tako češ barem otplačivati ono što je tvoje a ne polugu.(i lakše se izdrži ).
Ne prodajte dionicu ispod nominale!

Uhljebe na ulicu!!!!!


Inače, očekujem daće u slijedećem boom-u ići 500-600 kn.

pozdrav ekipi !


Ili ti fali decimalna točka u brojkama ili si se stvarno jaaako zabunio… [lol]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close