DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Čestitam kupcima danas

Je? A na čemu to? Aha kužim sarkazam

Kupio 1500kom juce i danas.( i sutra cu ako bude nize)
Ulazim u upravu za dan dva ako nastave ovako.:-)




Čestitam kupcima danas

Je? A na čemu to? Aha kužim sarkazam

Kupio 1500kom juce i danas.( i sutra cu ako bude nize)
Ulazim u upravu za dan dva ako nastave ovako.:-)

[/quote]
I ja polako dokupljujem pa kud puklo da puklo.I neću reći da je sada idealno vrijeme za kupnju jer to stvarno neznam.
Vrijeme će pokazati dali je to dobra odluka ili nije.Uostalom tako uvjek bude.
Nego surla dugo te nije bilo?Dali si i ti vidio onaj čuveni Cromanov graf i pad na 90 pa si izašao i sad se vraćaš?Čuo sam barem od 10 ljudi "prognozu" na 90 kn.A niko nije htio objasnit zašto baš ta cifra?
Pozdrav i [thumbsup]

sijem žito raste grahorica





Čestitam kupcima danas

Je? A na čemu to? Aha kužim sarkazam

Kupio 1500kom juce i danas.( i sutra cu ako bude nize)
Ulazim u upravu za dan dva ako nastave ovako.:-)

[/quote]
I ja polako dokupljujem pa kud puklo da puklo.I neću reći da je sada idealno vrijeme za kupnju jer to stvarno neznam.
Vrijeme će pokazati dali je to dobra odluka ili nije.Uostalom tako uvjek bude.
Nego surla dugo te nije bilo?Dali si i ti vidio onaj čuveni Cromanov graf i pad na 90 pa si izašao i sad se vraćaš?Čuo sam barem od 10 ljudi "prognozu" na 90 kn.A niko nije htio objasnit zašto baš ta cifra?
Pozdrav i

Da 🙂
Sutra bi moglo biti jurisanja.
Od 9h kopanje rovova ( jos 3000kom)

Od ponedjeljka u Crobexu!
Nadam se da je sutra to , to 🙂



Čestitam kupcima danas

Je? A na čemu to? Aha kužim sarkazam!

[/quote]
Evo linka na stranicu iz 4-tog mjeseca gdje Paif daje"svoju"prognozu a odgovara mu Anicorn.
Dolje na istoj stranici Ancorn konstatira "ovo je bagatela" haha.A sad mu je preskupo?
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1058&pg=1214
Anicorn pa šta se tebi dogodilo????

sijem žito raste grahorica

isto što i Davidsu, ententinisu i još nekima …

I love the Smell of Profits in the Morning


isto što i Davidsu, ententinisu i još nekima …

Ova je dobra! Čista istina!
Sjetim se kako je Anricom bio žučan zagovornik držanja dionica,dugoročni investitor i sl. priča a sad okrenuo ploču pa svira u nazad. Al spika je ista od riječi do riječi samo sa drugim predznakom.
Isto tako pjeva Davids, Znanac, Von braun(više okretanja) i još dosta njih. Kad se samo sjetim priča kako je IGH jeftin oko 12k ili finvest oko 600-700, Tehnika na 11k a sad sve na pola te cijene ili manje još precijenjeno i još treba pasti dođu mi suze.
Izgorili, pa sad mole svakog samo nebi li još palo kako bi se oni barem malo utješili.
Zbilja je tužno vidjeti u živo kako se ljudi mogu nisko spustiti.
Zanimljiva je stvar da opet misle kako baš oni najbolje znaju kuda će tržište.
Čini mi se metoda "ćorava kokoš"!
Dečki vama je oročena štednja odlična stvar. Nadam se samo da ćete to shvatiti na vrijeme, dok još imate što za oročiti.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Došlo je do moje cijene i ja polako kupujem. Da li je to pametno ili nije, da je rizik je. Kad bi me netko tražio savjet , nebih mu ga mogao dati.
Anicrona pusti, on bar nije legendarni navlakač poput fazana ili hakele. Pogledaj fazanove postove iz 07 i početka 08.
Baš mi je jedan od fazana, ljepo citiran, od jednog forumaša na pp.
Lime Cijenim te kao forumaša, ali shvati, ovo je otvoren medi i svatko ima pravo na svoje mišljenje dok god ne iznosi lažne informacije i uvrede.
Neki od forumskih drukača su otišli tako daleko da su praktički okupirali forum centar investiranja. Tamo ih nažalost više nema shvatili su da na forumu mogu ništa!

Al što ljudi vole skupo kupovat a jeftino prodavat pa to nema nigdje. Svako jutro natjecanje ko će jeftinije dat svoje dionice… Pozdrav svima u ova tužna vremena

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Pozdrav prodavateljima [kiss]

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.

mene samo interesira tko prodaje na ovim nivoima ovolike količine , a ovima na drugoj strani super.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

vrag je zel Đuru!
😉

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close