DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




P.S
Trebao si ga prodati po 130, onda kad si mi se smijao. I danas kupiti po 106.
Koliko bi bio % u +?

ne bi bio u plusu , samo bi mi bio manji minus [lol]

jel još čekaš 70 kn il si se sada spustio niže ?
[/quote]

Svaka ti čast i slava! Stvarno.
Bio bi u manjem minusu, I to ti je smješno?

Daj mi reci, tko je do sad bio u pravu?
[/quote]

pa čovjeku ne preostaje ništa drugo nego da se smije … od plakanja mi nema koristi. Nema se tu šta dodati, da si za svoje postove imao argumente razmislio bi o svojoj poziciji, pošto si najavljivao pad bez argumenata , jasno ti je da nisam mogao tek tako prodavati s velikim minusom.

Naravno riskirao sam da minus postane još veći i to se dogodilo. Moji novci moja odluka. Da sam prodao po 130 po tvojoj preporuci a cijena otišla nazad recimo na 200 a to se moglo dogoditi da je možda došla kakva pozitivna vijest za tenkove ( što još uvijek nije isključeno ) , onda se nebi smijao nego bi plakao.

Vidit ćemo kako će dalje stvari ići, nepobitna činjenica je da si do sada bio u pravu, koliko god to pogubno bilo za moj portfelj. Nadam se da nećeš još dugo biti u pravu. [rolleyes]

PS. Nego reci ti na kojoj cijeni čekaš pa da možemo onda znati jesi kupio ili ćeš na kraju ostati bez DDJH kada krene nazad … pitanje je najozbiljnije, bez trunke provokacije ….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Mislim, ne znam da će svi ti njihovi d.o.o.-i otići u stečaj. Pa nije moguće da se to trguje na ovim razinama a pogledajte samo rezultate. Jad i bijeda. Ovo još nije ni početak pada. Realno njihova vrijednost treba biti oko 60 kuna. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Mislim, ne znam da će svi ti njihovi d.o.o.-i otići u stečaj.

misliš da ne znaš ?? ajde još malo razmisli…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma siguran sam, evo i njihovi direktori tako misle. Valjda oni znaju o čemu pričaju. Jedino se ova montaža izvukla ( mislim na pare ). Kakva teška industrija kod nas….željezare, tankovi, bovovi i sl.
Treba kupovati firme sa potencijalom. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


pa čovjeku ne preostaje ništa drugo nego da se smije … od plakanja mi nema koristi. Nema se tu šta dodati, da si za svoje postove imao argumente razmislio bi o svojoj poziciji, pošto si najavljivao pad bez argumenata , jasno ti je da nisam mogao tek tako prodavati s velikim minusom.

Naravno riskirao sam da minus postane još veći i to se dogodilo. Moji novci moja odluka. Da sam prodao po 130 po tvojoj preporuci a cijena otišla nazad recimo na 200 a to se moglo dogoditi da je možda došla kakva pozitivna vijest za tenkove ( što još uvijek nije isključeno ) , onda se nebi smijao nego bi plakao.

Vidit ćemo kako će dalje stvari ići, nepobitna činjenica je da si do sada bio u pravu, koliko god to pogubno bilo za moj portfelj. Nadam se da nećeš još dugo biti u pravu. [rolleyes]

PS. Nego reci ti na kojoj cijeni čekaš pa da možemo onda znati jesi kupio ili ćeš na kraju ostati bez DDJH kada krene nazad … pitanje je najozbiljnije, bez trunke provokacije ….

Kao mali ulagači ravnamo se po situaciji na tržištu. Ako pogledamo stanje stvari koje nam prenose mediji, čitamo da kriza još nije došla do kulminacije, a kamo li do završetka! Znači sad još ne kupujemo! Po mom skromnom mišljenju, kupujemo tek onda kad je cijena došla do kosti ili kad dobijemo siguran naznak da je kriza, recesija, gotova.
Ako pogledamo jednu INU usred najave o preuzimanju njoj cijena ode dole. To nam po mom mišljenju govori da na našoj burzi više nema optimizma. Zatim ako se sjetimo aziske krize 98 cijene su pale bolje da i ne napišem.
Zato molim te OPREZ!
Đuro je definitivno po mom mišljenju DOBRA kupovina, vjerujem u taj holding!
Ali isto treba imati na umu da đuro nije fondovska dijonica. Zato netreba očekivati pumpanje.
Cijena po kojoj bi ja želio kupiti đuku ne kažem da ću ju uspjeti kupiti po toj cijeni je – 40% od ove sadašnje!

Paif
Kažeš cijena po kojoj bi ti želio kupit Đuru je 40% niža od ove ??????
Pa ja bi je kupio za 10kn da mogu.
Pitanje je dali je realno očekivati tako što???
Kako ćemo doći do zaključka šta je realno???
Po tvojim i Fukijevim porukama sigurno nećemo!!
To je ono što me najviše smeta kod vas dvojice,nijedan post sa nekom informacijom,
nijedan komentar na neki objavljeni članak,nijedna poruka drugačija od standarnih vaših,
apsoluno ništa korisno o čemu bi se dalo raspravljati.
Jedina konverzacija se svodi na "ko je u pravu" ti ili evogaopet
Pa kao da je to bitno???
BItno je samo ono šta se događa oko firme.
A od tebe nismo uspjeli doznati ništa što bi išlo u tom smjeru [bye] [bye]

sijem žito raste grahorica


Kao mali ulagači ravnamo se po situaciji na tržištu. Ako pogledamo stanje stvari koje nam prenose mediji, čitamo da kriza još nije došla do kulminacije, a kamo li do završetka! Znači sad još ne kupujemo! Po mom skromnom mišljenju…

Mediji jedan dan pišu jedno a drugi dan suprotno , također jedan medij stvari komentira pozitivno drugi negativno…. dakle sve je stvar percepcije ili ti novinara iliti interesa onoga koji piše članak ili prenosi vijest.


kupujemo tek onda kad je cijena došla do kosti ili kad dobijemo siguran naznak da je kriza, recesija, gotova.

ovo prekrasno zvuči u teoriji ali ajde kad si već napisao reci mi kako ti to znaš kad je cijena došla do kosti ? ako ćeš čekati naznaku da je recesija i kriza gotova ( tj. vijest kada će se to službeno objaviti po medijima ) neće ti cijene tada biti niske, burze će krenuti u oporavak otprilike pola godine prije negoli recesija i prava kriza završi…

mudri i iskusniji ljudi od mene i tebe su rekli da burza vrijednosnica uvijek anticipira događaje dosta ranije nego se dogode … pogotovo one koji su donekle predvidivi.


Ako pogledamo jednu INU usred najave o preuzimanju njoj cijena ode dole. To nam po mom mišljenju govori da na našoj burzi više nema optimizma.

Cijena je otišla dole ( čudi me da to neznaš ili se praviš da ne znaš ) zbog upita hanfe da se nadopuni dokumentacija , pa će se proces produžiti za oko 40-ak dana. Osim toga i OMV je navodno odustao , pa je normalno da nakon ovakvih događanja cijena splasne jer je dosta ljudi ušlo jako kratkoročno i špekulativno … kada se njihova špekulacija nije ostvarila u roku koji su očekivali , razočarani prodaju na nuli ili s laganim gubitkom…


Zatim ako se sjetimo aziske krize 98 cijene su pale bolje da i ne napišem.
Zato molim te OPREZ!

s ovim se slažem … oprez nije na odmet … ali preoprezni ljudi ( čitaj : oni koji ne riskiraju ) često završe bez profita ili sa osjetno manjim profitima od onih koji riskiraju … naravno u ovakvim situacijama takvi i puno manje gube….


Đuro je definitivno po mom mišljenju DOBRA kupovina, vjerujem u taj holding!

evo još nešto oko čega se mogu složiti s tobom


Ali isto treba imati na umu da đuro nije fondovska dijonica. Zato netreba očekivati pumpanje.
Cijena po kojoj bi ja želio kupiti đuku ne kažem da ću ju uspjeti kupiti po toj cijeni je – 40% od ove sadašnje!

Đuro nije trenutno neka fondovska dionica iako ima nekoliko fondova u strukturi , ali oni ne stoje dobro pa su bespomoćni.

Pumpanja će definitivno biti čim se fondovima vrati financijska snaga , a to će biti kada kriza prođe pa ljudi krenu lupati nove količine keša u njih. Do tada će i mnoge stvari oko poslova i stopa povećanja dobiti biti puno jasnije pa cijena neće više biti tu gdje je danas , pa će po mome skromnom mišljenju i mirovincima ova dionica postati zanimljiva….

tada će strpljivima doći nagrada …

što se tiče tvoga targeta od 60 kn, nemam riječi… kao ni kada si sa 130 predviđao pad ispod sto… živi bili pa vidjeli…

Iskreno ti želim da ga nikad ne uspiješ kupit po toj cijeni , a mislim da nisam jedini
[lol] [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ma dajte pogledajte samo kupnju. 2000 komada. Malo. A prodaja 27.000 komada. I kažete da će to gore.Madajte budite ozbiljni. Ide to dolje jer je ponuda veća od potražnje. Osnovni postulati burze. [bye]

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.

Paif.
I ne moraš baš u svakoj poruci naglašavati da smatraš da je đuka DOBRA firma.
Mi znamo da ti tako razmišljaš.
Pa ne bi valjda napisao svu silu poruka(bez obzira na sadržaj) da ne misliš tako??
Onaj koji ne misli da je Đuka dobra firma ni ne otvara ovaj topic.Pa zašto i bi kad ga ne zanima??’
Osim možda Fukija?
***obrisano***

sijem žito raste grahorica

Kako je dobra firma ??? U njoj rade dobri ljudi ???? Pogledaj P/E, P/S, DOBIT, jel daje dividendu ????
Kako biti objektivan a imati TANK u avataru. Sigurno nosiš i majicu sa nekim borbrnim vozilom.
Đuro je socijalistički gigant bez budućnosti. Treba zadržati ono što koliko toliko radi a ostalo prenamjeniti u poljoprivredno zemljište. Budimo zreli i objektivni. ***obrisano***

Nadam se da ste štedili za crne dane. Nebo se upravo zacrnilo.


Kako je dobra firma ??? U njoj rade dobri ljudi ???? Pogledaj P/E, P/S, DOBIT, jel daje dividendu ????
Kako biti objektivan a imati TANK u avataru. Sigurno nosiš i majicu sa nekim borbrnim vozilom.
Đuro je socijalistički gigant bez budućnosti. Treba zadržati ono što koliko toliko radi a ostalo prenamjeniti u poljoprivredno zemljište. Budimo zreli i objektivni. ***obrisano***

Pa pogledaj ti malo svoj avatar??A bio bi zreo i objektivan??
Ja sam takve sličice u vrtiću razmjenjivo.
A fundamente znam naravno.Ali ne bih o njima sa tobom raspravljao.
Iz razloga što smatram da nisi dovoljno kompetentan.
Takav sam zaključak stekao iz tvojih poruka.
BTW nije TANK nego TENK i da, imam i majicu isto(BOV) [lol] [lol]

sijem žito raste grahorica


Kako je dobra firma ??? U njoj rade dobri ljudi ???? Pogledaj P/E, P/S, DOBIT, jel daje dividendu ????
Kako biti objektivan a imati TANK u avataru. Sigurno nosiš i majicu sa nekim borbrnim vozilom.
Đuro je socijalistički gigant bez budućnosti. Treba zadržati ono što koliko toliko radi a ostalo prenamjeniti u poljoprivredno zemljište. Budimo zreli i objektivni. ***obrisano***

Imaš pravo, bolje im je da sade paradajz, više bi zaradili zbog porasta cijene hrane a ne tamo
neki BOV-ovi. Ajde da je SUV onda bi se i dalo o nečem pričat.. [smiley]

New Report

Close