DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

IGH ostaje u igri
http://seebiz.eu/hr/tvrtke/radic-igh-zainteresiran-za-duro-dakovic-montazu,23382.html

sijem žito raste grahorica

PBZ na sedmom mjestu se igra.Malo dolje,malo gore.Ili je to možda investor?
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=12.08.2008&dat2=14.08.2008&dat3=22.08.2008&sifSim=DDJH-R-A

sijem žito raste grahorica


P.S
Trebao si ga prodati po 130, onda kad si mi se smijao. I danas kupiti po 106.
Koliko bi bio % u +?

ne bi bio u plusu , samo bi mi bio manji minus [lol]

jel još čekaš 70 kn il si se sada spustio niže ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ili je to možda investor?

vrlo vjerovatno….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Draga gospodo!


@shane54


@fazan

Nema potrebe za grubim riječima, najme nisam vam ja kriv što 06, 07, niste slušali upozorenja obalonu i njegovom pucanju. Kreditna kriza je zapravo samo okidač, nikako razlog ovom ovom svijetskom padu. Pa
zar stvarno mislite da cijena dionice može ići samo UP? Uzmimo za primjer cijenu stana u NY, Išla je gore svake godine 15% zadnjih 5g. Dok nije dosegla razinu da ga nitko nemože kupiti, Tj može ali nema računicu. I evo ti krize, onaj koji je kupio kreditom posmakne se, nemože vračati, banka ga uzme, nemože ga prodati i eto ti krioze DEluX!



P.S
Trebao si ga prodati po 130, onda kad si mi se smijao. I danas kupiti po 106.
Koliko bi bio % u +?

ne bi bio u plusu , samo bi mi bio manji minus [lol]

jel još čekaš 70 kn il si se sada spustio niže ?
[/quote]

Svaka ti čast i slava! Stvarno.
Bio bi u manjem minusu, I to ti je smješno?

Daj mi reci, tko je do sad bio u pravu?

Ovakav kontinuiran pritisak prodaje na ĐĐ još nisam vidio. Tim više što su Fazan i rooster na temi grafovi i analize pokazali da je najveći promet na dionicama napravljen na razinama znatno višima od ovih. Zar svi izlaze s ogromnim minusom? Zašto? Zašto se trguje ispod knjigovodstvene vrijednosti dionice već tjednima unatoč sigurnim sklopljenim poslovima za sljedećih par godina, a koji će donositi milijune neto dobiti. Bravo svima koji izlaze zadnjih mjesec dana.

Paradoks ide dotle da jutros čovjek postavi nalog od 500 kom na 106 i nešto, poklopi ga, i minut kasnije postavi tih 500 kom na prodaju na 109 i nešto. Zbog 2% profita kojih zbog pritisaka njemu sličnih na asku neće ostvariti u jednom danu kako je naumio!? Ajme sačuvaj nas Bože od ovakvih investitora..

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ošla sad i blok transakcija od deset tisuća komada na 106. Preslaguje se dioničarska lista uzduž i poprijeko

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

On the long run, ovo je super stvar što rokaju cijenu dolje. Dobro je ovako, samo neka je prometa… Još da probijemo psihološku barijeru na 100 pa milina..perje na sve strane. Kad je zadnji put DDJH bio ispod 100?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


On the long run, ovo je super stvar što rokaju cijenu dolje. Dobro je ovako, samo neka je prometa… Još da probijemo psihološku barijeru na 100 pa milina..perje na sve strane. Kad je zadnji put DDJH bio ispod 100?

Neznam za 100 ali na 106 je bila ravno prije dvije godine.Koja tuga. [cry] [bye] [cry] [bye]

sijem žito raste grahorica

Koje će ovaj car što je jučer kupio 10 000 komada po 106 kn vrhnje pobrat za godinu dvije…. šta bi dao za njegov prosjek ulaza… [rolleyes]

Zamisli , čovjek kupuje firmu ispod booka za koju se sa sigurnošću zna da će imati solidan rast prihoda, kao solidno povećanje profitabilnosti zbog orjentacije na vojnu idnustriju u kojoj su marže veće nego u civilnim programima, a sve to po cijeni iz razdoblja kada je firma proizvodila gubitke a poslovi koji su danas sigurni , bili samo daleka budućnost…

što reći nego : vrijeme je ironije ….. [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!




Pa šta ta FIMA radi? [huh]

očito ništa
[lol]
[/quote]

Pa nije ništa.
Mislim da se iskrcavaju

[/quote]

kolega molio bi da ubuduće ne iznosiš ovakve pretpostavke na osnovu ničega… kao što vidiš, Fima se ne iskrcava .

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=12.08.2008&dat2=14.08.2008&dat3=22.08.2008&sifSim=DDJH-R-A

a evo ti i stanje od jučer:

6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 61.798 1,91 Skrb. račun

dakle broj komada se nije promjenio…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close