DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li itko, bilo tko, kako se zove ona srpska stranica, poslovna, na kojoj su još u veljači, ožujku ove godine bili projekcije grafova svih hrvatskih dionica i nihovo kretanje? Bila je na ovom forumu, samo ne znam jel tu kod DDJH, MGMA ili ona rubrika Komentari trgovanja… Koliko se sjećam, SVE su dobro isprognozirali. Tada je Magma bila oko 190, oni su isprojicirali na 140, DDJH je isprojiciran na 80 kn kao lowest point kad je bio 186 i tako. Uglavnom, pokazalo se, vrhunske projekcije, iako su se kolege i sa DDJH i MGMA smijali, sprdali, da ne spominjem PBZ i ostale. Jedino u čemu su fulali bilo je vrijeme: oni su sve ovo predviđali još za lipanj. Anyway, molim bilo koga da mi (nam) pomogne naći te grafove. Tnx

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

Jesi me ovo ti paife nadbidao za jednu lipu na kupnji ?? mogao si bar pustit da mi prođe cijeli nalog a ne samo 30 komada…. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Još jednom se je pokazalo da je država loš gospodar.
Nimalo se ne sekiraju što im vrijednost imovine pada.
A nama ostalima koji smo u ovoj dionici na duže ne preostaje ništa nego da čekamo.
U trećem kvartalu bi trebala kapnit neka lova od BOV-a,pa montaža(nažalost)
Ono što nedostaje su novci.Kad se profit poveća i počne lova stizat,tek tada će se i cijena dionice oporavit.Izgleda da su bili u pravu oni koji su predviđali ekspanziju tek u 2009.

sijem žito raste grahorica


Jesi me ovo ti paife nadbidao za jednu lipu na kupnji ?? mogao si bar pustit da mi prođe cijeli nalog a ne samo 30 komada…. [lol]

Ljepi moj! Samo ti kupuj!
Cijena je primamljiva. Ali ja se nikuda ne žurim!

Iskreno! Ako ulaziš po ovoj cijeni želim ti puno strpljenja.

P.S
Trebao si ga prodati po 130, onda kad si mi se smijao. I danas kupiti po 106.
Koliko bi bio % u +?


Zna li itko, bilo tko, kako se zove ona srpska stranica, poslovna, na kojoj su još u veljači, ožujku ove godine bili projekcije grafova svih hrvatskih dionica i nihovo kretanje? Bila je na ovom forumu, samo ne znam jel tu kod DDJH, MGMA ili ona rubrika Komentari trgovanja… Koliko se sjećam, SVE su dobro isprognozirali. Tada je Magma bila oko 190, oni su isprojicirali na 140, DDJH je isprojiciran na 80 kn kao lowest point kad je bio 186 i tako. Uglavnom, pokazalo se, vrhunske projekcije, iako su se kolege i sa DDJH i MGMA smijali, sprdali, da ne spominjem PBZ i ostale. Jedino u čemu su fulali bilo je vrijeme: oni su sve ovo predviđali još za lipanj. Anyway, molim bilo koga da mi (nam) pomogne naći te grafove. Tnx

Radi se o trend-signalima.
Da su sve tako dobro izpronozirali ULPL bi sada bio na 6000kn a ne na 1850kn.
I masu drugih prognoza su promašili
A za holding su predviđali pad na 139 i na tim razinama otpor.
Ovo o čemu ti pričaš su nazvali ogledalo u budučnost i radi se o presliki grafa u kontra stranu.
I naravno da sve firme koje su tada bile u silaznom trendu na presliki su izgledale još puno lošije.
Napominjem ne radi se o prognozi nego o presliki grafa u kontra stranu.
Govorim vam zato da se neko ne upeca jer oni svoje usluge naplačuju.(Barem su prije sad dugo ih nisam ni tražio jer sam se uvjerio da im prognoze ne vrijede niš)

sijem žito raste grahorica

Bigfellow evo ti njihove prognoze.Stranica još radi "trendsignali.com"
http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=293&Itemid=105

sijem žito raste grahorica



đuro blizu stotke , melem za shopping .
sad se postavlja pitanje može li i niže ?
kolega paif je pisao prije o ovakvim mogućnostima ,pitanje je da li će se uopće braniti cijena .
osobno mislim da ispod 100-je neće , ako je prođe, e, onda je jazovka u pravom smislu riječi.

Neče ispod 100,traže se blokovi….105 ciljana.


Ispod 100 neće? Vrlo optimistično, ali tko to može sa sigurnošću reći? Nitko!
Vrijednost svih dionica pada, to je jasno. Uzrok tome je svjetska financiska kriza. Svima nam je jasno da bi đuka vrijedio više da stanje na tržištu nije takvo kakvo je. Da ne duljim. Ukratko, do sad su pesimisti bili u pravu. Kreditna kriza, tj, kriza nekretnina bila je prognozirana od nekih još 06.g , ali naravno nitko tim "pesimistima" nije vjerovao. Početkom 07.g, kod nas su masovno pesimisti najavljivali ISPUHAVANJE balona. Neki su mislili da je kupnja đure na 120 odličan potez!
[/quote]

Uhljebe na ulicu!!!!!

@paif

Nisam još nikad vidio da neko tako uživa u padu neke dionice i u činjenici da ljudi koji su je kupili gube novac jer vrijednost dionice pada. Svaka ti čast!
Želim ti da kupiš đuru po 80 kn i to od mene i da je ja onda kupim od tebe po 10 kn!
Lijep ti pozdrav i uživaj!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".



@paif

Nisam još nikad vidio da neko tako uživa u padu neke dionice i u činjenici da ljudi koji su je kupili gube novac jer vrijednost dionice pada. Svaka ti čast!
Želim ti da kupiš đuru po 80 kn i to od mene i da je ja onda kupim od tebe po 10 kn!
Lijep ti pozdrav i uživaj!

Pazi samo da ga on ne kupi za 10! Kako stvari stoje sve je moguće.
Burza nije socijalna ustanova niti lanac sreće. Ako ne možeš živjeti sa gubitkom izađi
i oroči lovu. Mirnije ćeš spavati.
Kako stvari stoje sve iznad 100 je preskupo.

@shane 54,

ne sekiraj se.
pusti paifa na miru ,neka on piše što god hoće, a ti gledaj na situaciju pozitivno.
i to pozitivno u onom omjeru koliko imaš cash-a na raspolganaju, jer ovo je vrhunska prilika za dokup dionica. vjerojatno i sam znaš koliko je ovo perspektivna firma , sa ovom godinom se možemo svi pozdraviti, ali 2009. će biti godina ekspanzije ove firme po vrhunskim rezultatima i dobiti. stoga , ako imaš što sa "strane " u miru lijepo skupljaj i uživaj .
slijedeće godine ćemo se svi veseliti.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Trenutno nema interesa za đuru – povukli su se ulagači – mali je promet i cijena dionice pada, ali kao što sam već 100 puta napisao poslovi stoje i čim se vrati interes idemo gore.

[color=black][/color]


P.S
Trebao si ga prodati po 130, onda kad si mi se smijao. I danas kupiti po 106.
Koliko bi bio % u +?

šteta što ne mogu upotrebljavati malo grublje riječi …

nego, ajde ti lijepo nama napiši, kako je netko mogao biti u plusu s ovom tvojom računicoma … ajde lijepo objasni nama bikonjama …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close