DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Patetični pokušaji nekoga da sa 1 dionicom lupljenom po asku naizgled smanji pad.
Već drugi put danas.
Smiješno….
Put do 100 je otvoren…

Pa dobro šta je ovo?
Pa đe su tenkovi da iziđu na ulicu?
Pa šta ta FIMA radi? [huh]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Pa šta ta FIMA radi? [huh]

očito ništa
[lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Poznato je da u Đuri Đakoviću nisu dali Milanu Horvatu da uđe u nadzorni odbor. Sad im se sveti.



Pa šta ta FIMA radi? [huh]

očito ništa
[lol]
[/quote]

Pa nije ništa.
Mislim da se iskrcavaju

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE




Pa šta ta FIMA radi? [huh]

očito ništa
[lol]
[/quote]

Pa nije ništa.
Mislim da se iskrcavaju

[/quote]

a što te nagnalo da to misliš ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Poznato je da u Đuri Đakoviću nisu dali Milanu Horvatu da uđe u nadzorni odbor. Sad im se sveti.

da. sad prodaje po diskontu i smije se .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Šta se događa sa DDJH,eto ga na 1ookn ubrzo ako ovako nastavi?
jel to Fima propada ili?
Sjećam se da sam prije nekoliko mjeseci prodavao i po 240 kn.

Zadnji put se po 240 prodavao 25.10. 07, znači prije godinu dana!


đuro blizu stotke , melem za shopping .
sad se postavlja pitanje može li i niže ?
kolega paif je pisao prije o ovakvim mogućnostima ,pitanje je da li će se uopće braniti cijena .
osobno mislim da ispod 100-je neće , ako je prođe, e, onda je jazovka u pravom smislu riječi.


Ispod 100 neće? Vrlo optimistično, ali tko to može sa sigurnošću reći? Nitko!
Vrijednost svih dionica pada, to je jasno. Uzrok tome je svjetska financiska kriza. Svima nam je jasno da bi đuka vrijedio više da stanje na tržištu nije takvo kakvo je. Da ne duljim. Ukratko, do sad su pesimisti bili u pravu. Kreditna kriza, tj, kriza nekretnina bila je prognozirana od nekih još 06.g , ali naravno nitko tim "pesimistima" nije vjerovao. Početkom 07.g, kod nas su masovno pesimisti najavljivali ISPUHAVANJE balona. Neki su mislili da je kupnja đure na 120 odličan potez!

@paif,

većim dijelom teksta se slažem s tobom , jedino ono da je "vrlo optimistično" bih ti korigirao u "realno".

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ispričavam se, samo da nadpunim navod; ovih 120, se odnosi na one koji su kupili prije 10 dana! Sigurno su računali da niže ne može!

Ah ti optimisti!

Neznam. Ako pogledamo šangajsku burzu, a to je ipak burza zemlje koja ima konstantan suficit. (I svi znamo da će Kina biti kroz par godina lider, itd…)
Koliko je pala u posljednjih godinu dana .
Tako da "realno" treba uzeti sa dozom opreza.

New Report

Close