DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


molim te kad počistiš ovog na 112,kupi i ovih 1100 komada po 114,95 i ovih 650 po 117,00 itd pa sve do 200… hahaha đuro đaković firma budućnosti sigurno… samo se vi tješite jadnici i naravno kukajte tko to prodaje đuru po ovoj cijeni…pozz

Kolege forumaše u najmanju ruku nije pristojno nazivat jadnicima.I to prođe bez greške.
A ja jučer napišem par poruka na jednom topicu vezano isključivo za tu tvrtku.i opa…moderiran dva sata.Da nije žalosno bilo bi smješno.Ali dobro…čovjek je barem pozdravio [bye] [bye]

sijem žito raste grahorica

Kupovao sam na 140 kn. Vođen fazanovom logikom. A to što radne snage nema, bože moj, nema je gotovo ni u jednoj pogotovo usko specijaliziranoj struci. I ne samo kod nas nego i globalno gledajući.
Polazim od svoje struke. Situacija će biti samo gora. No to ne znači da se visokospecijalizirana snaga ne može naći. Ona onda samo više vrijedi. A tu će razliku pokriti oni koji će od mene kupovati ovu dionicu po znatno višoj cijeni.

I na kraju, svi znamo, otužna je ova politizacija i gušenje firmi zadnjih 15 god. koje bi uz samo malo zdravog i neovisnog organizacijskog duha poletile visoko.
No, jasno je da je ovo ipak samo jedna mala hrvatska u kojoj sav menagement punkcionira slično bilo da su to bolnice ili tvornice… sve je isto …politikanti caruju…barem za sad.

Scio me nihil scire

Evo FI:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DDJH-fin2008-1H-NotREV-K-HR.xls

nista spektakularno, ocekivano…

Valuation Methods
Izdano dionica 3.237.068
Market Cap (price*shares) 365.788.684
Book Value (kapital/shares) 115,23
Price/Book (price/book value) 0,98
EPS (net/shares) 1,59
Price/Earnings (price/EPS) 71,19
Price/Sales (price/(rev/shares)) 0,88
Profit Margin (neto/prihod) 1,23
Net/profit margin (neto/posl prih) 1,26
Net/sales margin (neto/prodaja) 2,22

ROA (net/assets) 0,62
ROE (net/equity) 1,38
Total debt/equity (obaveze/kapit) 0,44

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

shane, polugodišnji prihodi vrijedi više od tržišne kapitalizacije tvrtke …

I love the Smell of Profits in the Morning

Možda neko primjeti koliko su jeftini pa ih preuzme… I makne političke okove s đurinih nogu…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

he , blago onim neukim braniteljima koji su bez ikakve analize prodavali torbarima na 130 kn.
hhehhee bas me zanima kako torbari gledaju na ovu cijenu i na koiko ce pobjeci van 140 , mozda ?
ma strpljen spasen

najvrednije stvari u životu su besplatne

br. dioničara 31.9.2007 2.642
br. dioničara 31.12.2007 3.716
br. dioničara 31.3.2008 4.208
br. dioničara 30.6.2008 4.193

Preveliki je broj dioničara u DDJH.
Ovo je jedan od razloga pada za cca 60 i više posto (sa 300kn na 111 kn)
Osobno mislim da je pad završio i da će u narednih 3-6 mjeseci slijediti iscrpljivanje malih dioničara i akumuliranje što većeg broja dionica po ovim ili većim razinama.
Jedina prekretnica bi mogla biti privatizacije INE i ulazak nekog većeg fonda.
Do tada će netko nastojati skupiti što je više moguće dionica DDJH i postepenog istog dizati to tržišne kapitalizacije od 750milijuna kuna kada će u našeg DDJH ući i mirovinski fonodovi kao garant siguranosti i stabilnosti dionice.
Vjerujem da će se sve ovo zbiti do kraja slijedeće godine ukoliko tržišni sendiment bude ok.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

reko sam da ce cjena do 21.9 biti 160 kuna http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,8,16,,130009.jl


reko sam da ce cjena do 21.9 biti 160 kuna http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,8,16,,130009.jl

pih ja mislio da ti znaš nešto što drugi ne znaju…. pa ne misliš valjda da će samo na osnovu početka proizvodnej BOV-ova za koje već i ptice na grani znaju , cijena naglo skočiti za 50-ak % ??? Nekako mi se to čini malo vjerovatno, al ŽBPV ! [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



reko sam da ce cjena do 21.9 biti 160 kuna http://www.jutarnji.hr/novac/bizzbuzz/clanak/art-2008,8,16,,130009.jl

pih ja mislio da ti znaš nešto što drugi ne znaju…. pa ne misliš valjda da će samo na osnovu početka proizvodnej BOV-ova za koje već i ptice na grani znaju , cijena naglo skočiti za 50-ak % ??? Nekako mi se to čini malo vjerovatno, al ŽBPV ! [proud]
[/quote]
da,stara priča prožvakana više puta to je istina.Samo ta 42 nova bova u budučnosti će donjeti puno love u holding.
Ono što bi moglo omogućiti nagliji skok cijene je odluka na skupštini o konačnoj prodaji montaže.
Ako to izvedu kako spada i ako bude dovoljno zainteresiranih(a navodno ima) nagli "instant" cash,
mogao bi osigurati isti takav oporavak.I samo da opet to ne oduže da vječnosti.
28.08 mogli bi puno toga saznati.Do tada nam treba još malo strpljenja.

sijem žito raste grahorica


reko sam da ce cjena do 21.9 biti 160 kuna

…i što bi mi sad trebali… svi masovno pohrlit u kupovinu na osnovu vijesti koju već odavno znamo i koja se reciklirala već milju puta… budimo realni bar malo…

treba biti sretan sto firma dobro posluje i jer se moze kupiti po BV… 21.9. neke od slijedećih godina ćemo pričati o tome da li je to bio dobar potez ili ne ili je bilo bolje drzati lovu u banci…

bolje zivjeti 100 godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi...

New Report

Close