DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 16:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,00
115
5
23,00
25,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kako vam više ne dosadi pričati o obranama cijena i rušenjima cijena od strane "velikih igrača" ???

pa cijene se ne brane i ne ruše sa 1000 komada dionice koja se trži po 110 kn…. da netko brani cijenu onda bi stavio 10 000 ili 20 000 komada na kupnju… nemoj me nasmijavat kolelga…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Dobro se lipari a i kupovina ojacala


Zasad su oni koji čekaju debelo u PLUSU.

ako mi ovo matematički dokažeš poklanjam ti cijeli portfelj …

I love the Smell of Profits in the Morning



Zasad su oni koji čekaju debelo u PLUSU.

ako mi ovo matematički dokažeš poklanjam ti cijeli portfelj …

[/quote]

(Č-P)-IG=MDB

(čekanje+pušing) – izlazak s minusom= možebitna dobit u buducnosti

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Breza kupila vise od 1000 komada u zadnjih tjedan dana…

Vjerojatno brane cijenu!
[/quote]

kolega ovo što navodite je smiješno, pa nitko nema interesa braniti ovu cijenu
sve ostalo je samo logika.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Slovenija: Nije bilo nepravilnosti u poslovanju s finskom Patriom
Vaš link

a slovenija je bila polazište da je i u HR napravljeno ilegelnao(korupcija)….kako se pokazalo da nije istina…:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Zasad su oni koji čekaju debelo u PLUSU.

ako mi ovo matematički dokažeš poklanjam ti cijeli portfelj …

[/quote]

Mogu ti to praktički dokazati; Kupiš po 150, misliš da će rasti, ali ne. Dođe to na 134, ali ni tu nije kraj. Evo ga na 120. (Misliš tu mora da je dno, ali nije! Hopa evo ga na 110!

Jednostavno!
Onaj koji je čekao sad nije u gubitku. A onaj koji je kupio, e taj je popušio!
Npr; 150-110=40 kuna prema onom drugom + kamata u banci. bolje i 0.1 lipa(+), nego 40 kuna(-).




@Rocky
:

Nego reci ti meni … jes ti onaj isti Rocky koji je tu prije nekih godinu dana tupio da radnici neće dobiti dijonice i kleao se da imaš 100% sigurnu informaciju, te sviju uvjeravao da ne prodaju svoje dijonice iznad 250 kn ???

Moram te razočarati, nisam taj… [rolleyes]

Btw, nitko sretniji od mene da DDJH naraste, imam još par komada s kojima sam u debelom minusu. A mislio sam da sam na 13x kn dobro kupio… [lol]
[/quote]

Ja kupio i na 117, pa vidi ovo… [tongue]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...




Zasad su oni koji čekaju debelo u PLUSU.

ako mi ovo matematički dokažeš poklanjam ti cijeli portfelj …

[/quote]

Mogu ti to praktički dokazati; Kupiš po 150, misliš da će rasti, ali ne. Dođe to na 134, ali ni tu nije kraj. Evo ga na 120. (Misliš tu mora da je dno, ali nije! Hopa evo ga na 110!

Jednostavno!
Onaj koji je čekao sad nije u gubitku. A onaj koji je kupio, e taj je popušio!
Npr; 150-110=40 kuna prema onom drugom + kamata u banci. bolje i 0.1 lipa(+), nego 40 kuna(-).

[/quote]
Normalno da može u oba smijera.Da većina ovako razmišlja nebi niko ništa ni kupovao.
Onaj kojemu ova tvoja teorija zvuči logično bolje da i ulaže novce u banku.
Ušparati će malo love i puno živaca.

sijem žito raste grahorica

ako mi danas dodje svjež keš očistit cu ovoga na 112 e toliko od mene a kupovo sam na 118 i 115


Mogu ti to praktički dokazati; Kupiš po 150, misliš da će rasti, ali ne. Dođe to na 134, ali ni tu nije kraj. Evo ga na 120. (Misliš tu mora da je dno, ali nije! Hopa evo ga na 110!

Jednostavno!
Onaj koji je čekao sad nije u gubitku. A onaj koji je kupio, e taj je popušio!
Npr; 150-110=40 kuna prema onom drugom + kamata u banci. bolje i 0.1 lipa(+), nego 40 kuna(-).

Blago tebi …

I love the Smell of Profits in the Morning

Očišćeno

New Report

Close