DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim FIMA je vratila svoji 40000 komada nestalih od 17.7. [wink]
Bilo je i vrijeme,(dakle nisu prodali van burze) [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,5 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY
OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 61.798 1,91 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 49.507 1,53 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,7 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 20.912 0,65 Skrb.
račun
Ukupno: 61,88

zanimljivo

vratili nazad svoje dionice …

I love the Smell of Profits in the Morning

Zajmili se kod PBZ-a?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Zajmili se kod PBZ-a?

Tako kaže sasko. Ali kratak mi je rok. Tko će ga znati s Fimom.

I love the Smell of Profits in the Morning


ova je vijest već bila neki dan u novinama.

Bila je Stipeticeva izjava…

U ovom clanku se kaze da ce odluka od tenkovima biti u devetom mjesecu. Isto tako se kaze i da ce Patria osigurati neke dodatne poslove. Sve ide OK sa poslom desetljeca i prva BOV-a ce biti proizvedena u proljece. Vagoni se rade 35-40 komada na mjesec i to vise ne za HZ nego pretezno za van, konkretno za jednu firmu koja se bavi leasingom vagona.

eto to bi bilo ukratko to koliko se sjecam iz clanka…



Zajmili se kod PBZ-a?

Tako kaže sasko. Ali kratak mi je rok. Tko će ga znati s Fimom.
[/quote]

Pa, nisam pratio prije, ali kolko vidim, to je zavrsilo na PBZ dd, osnovni racun, pa natrag. Zasto osnovni? Zasto ne skrbnicki?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

tu bih ja citirao


– tu bih ja citirala gospodina Vlada, to je zato da se p**** čude.

[lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


tu bih ja citirao

– tu bih ja citirala gospodina Vlada, to je zato da se p**** čude.

[lol]
[/quote]

Zakon! [lol]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

http://www.index.hr/vijesti/clanak/walter-wolf-u-morhu-sumnjiva-nabava-84-oklopnjaka/397290.aspx

I love the Smell of Profits in the Morning

Postalo mi je presmiješno ovo ocjenjivanje poruka… do te mjere idu ljudi da čak daju loše ocjene nekome ko prenosi članak koji se njima ne sviđa.

Pobogu pa kakve veze ima ono što je napisano u članku s kvalitetom nečijeg posta. Ocjene služe da bi se ocijenila kvaliteta nečijeg posta i na taj način razdijelilo one koji pišu ludosti od onih koji pišu nekakve stvari koje imaju smisla ili argumenata.

Dakle ako hoćete ocjenjivati članak onda lijepo kliknete na link pa tamo daji jedinice do mile volje zbog eventualno lošeg nalsova ili nečeg drugog što vam se ne sviđa.

Na ovaj način čovjek samo dobije želju ubuduće ništa ne prenositi , a onda forum i njegova bit počinje gubiti smisao.

A sad slobodno navali s jedinicama i na mene… [wink]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Postalo mi je presmiješno ovo ocjenjivanje poruka… do te mjere idu ljudi da čak daju loše ocjene nekome ko prenosi članak koji se njima ne sviđa.

Pobogu pa kakve veze ima ono što je napisano u članku s kvalitetom nečijeg posta. Ocjene služe da bi se ocijenila kvaliteta nečijeg posta i na taj način razdijelilo one koji pišu ludosti od onih koji pišu nekakve stvari koje imaju smisla ili argumenata.

Dakle ako hoćete ocjenjivati članak onda lijepo kliknete na link pa tamo daji jedinice do mile volje zbog eventualno lošeg nalsova ili nečeg drugog što vam se ne sviđa.

Na ovaj način čovjek samo dobije želju ubuduće ništa ne prenositi , a onda forum i njegova bit počinje gubiti smisao.

A sad slobodno navali s jedinicama i na mene… [wink]


Slažem se,a i nije tako loš loš članak to što su oni u zatvoru je njihov problem,ugovor je potpisan,a bit če ih još.

Uhljebe na ulicu!!!!!

Finski Nacionalni istražni biro potvrdio je da zbog korupcije u prodaji vozila Sloveniji istražuje i prodaju 84 oklopna vozila Hrvatskoj

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,8,7,,129151.jl

[huh]

I'm just a cook.

New Report

Close