DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


haha kako je smjesno sada ovo liparenje na kupnji a maloprim su se mislili hahahaha

Krdo…

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Nadokupio i ja po sta bude bude [cool]
Cini mi se da smo mi jedini kupovali s foruma ddjh

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in


Nadokupio i ja po sta bude bude [cool]
Cini mi se da smo mi jedini kupovali s foruma ddjh
a tko nije na forumu u ova ljepa nadolazeca vremena
[thumbsup]

U današnjem Glasu Slavonije, Bartol Jerković govori kako nije upoznat da je posao s Kuvajćanima propao. Kreće posao desetljeća, kako ga je on nazvao, a i dalje se nesmiljenim tempom nastavlja proizvodnja vagona, poglavito za tržišta EU.

ako bude u on-line izdanju postat ću …

I love the Smell of Profits in the Morning

ova je vijest već bila neki dan u novinama.


ova je vijest već bila neki dan u novinama.

nije vijest nego komentar …

ne znam da li je netko gledao izvješće ddjm, dio holdinga … kfs … stalno trube da imaju posla preko glave, a prihodi im u padu …

klasični scenarij, prodaj firmu za što manje …

da se mene pita, ne bi ddjm išao na bubanj u ova vremena, ali na sreću nekih me se ne pita …

I love the Smell of Profits in the Morning

Duboko me razočarao. [bye]

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"

bok,
kupila sam DDJH-r-a po 120 kn, zbog novih poslova o kojima se piše na forumu al vidim da to ide samo dole pa ako mi neko može dati kakve informacije? Da li sam možda pogriješila?
Nova sam u svemu ovome, pa me zanima vaše mišljenje.

Hvala!

Ima ljudi koji ne mogu nikad biti pravo sretni. Zaboravljaju da se sreća sastoji od mnogo dijelova. Uvijek neki dio nedostaje. Zlo je ako budu morali čitav život čekati na dio kojeg nema, a slijepi su za mnoge druge dijelove s kojima bi mogli biti sretni, ali ih ne vide.


bok,
kupila sam DDJH-r-a po 120 kn, zbog novih poslova o kojima se piše na forumu al vidim da to ide samo dole pa ako mi neko može dati kakve informacije? Da li sam možda pogriješila?
Nova sam u svemu ovome, pa me zanima vaše mišljenje.

Hvala!


Ako planiraš ulaganja na osnovu informacija dobivenih na forumu jao si ga tebi [bye]
Da li si pogriješila?
Kratkoročno možda i jesi(to vidiš i sama),
a na malo duži rok mislim da nisi nikako pogriješila.To je naravno samo moje mišljenje.
Ako imaš neki svoj plan ulaganja i ciljani target po ovoj cijeni po kojoj si ti ušla mislim da nema pogreške.
Bilo kako bilo sretno ti u ulaganju i oprez.I ne vjeruj svemu što na forumu piše.
Pozdrav i [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,5 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY
OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 61.798 1,91 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 49.507 1,53 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,7 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 20.912 0,65 Skrb.
račun
Ukupno: 61,88

zanimljivo

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


bok,
kupila sam DDJH-r-a po 120 kn, zbog novih poslova o kojima se piše na forumu al vidim da to ide samo dole pa ako mi neko može dati kakve informacije? Da li sam možda pogriješila?
Nova sam u svemu ovome, pa me zanima vaše mišljenje.

Hvala!

Polako Ivana malo smo van fokusa (kao i većina drugih) ali bit če to OK ( dakako mi smo ovdje subjektivni) i moj je prosjek ulaska malo iznad 120 malo smo u "rauchu".


[wink]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Ovo je prija par tjedana stanje
Fima Equity prodala 40.000 komada van burze a kupac nije u prvih 10. Čudno ???

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 48.287 1,49 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 40.000 1,24 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,70 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 21.798 0,67 Skrb. račun A OVO SADASNJE STANJE I VELIKE PROMJENE
Fima Equity prodala 40.000 komada van burze a kupac nije u prvih 10. Čudno ???

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. PBZ D.D. 48.287 1,49 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
8. PBZ D.D. 40.000 1,24 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,70 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 21.798 0,67 Skrb. račun

New Report

Close