DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KUPNJA:
114,00 1
113,11 95
113,10 200
113,00 317
112,25 100
112,02 150
112,01 70
112,00 1,000
111,00 705
110,00 1,156

zanimljivo je kako se ovi nalozi koji su bili duplo veći usput pomiču lagano nizbrdo… nije mi jasno ako već žele kupiti jeftinije zašto ih ne sakriju , pa im možda koji paničar ponešto i iskrca….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


KUPNJA:
zanimljivo je kako se ovi nalozi koji su bili duplo veći usput pomiču lagano nizbrdo… nije mi jasno ako već žele kupiti jeftinije zašto ih ne sakriju , pa im možda koji paničar ponešto i iskrca….

Očito ljudi znaju nešto što mi neznamo.
Tko zna možda i ovi što danas kupuju pomuzu bika! Sad treba strpljenja i živaca!

ma ovo je super, još malo pa ddjh po 100 .
treba se sjetiti samo cijene ddjh prošle godine , ovo je zbilja đabalesko.
kolega koji je govorio da je ddjh na 120 skup bio je u pravu (slučajno ili ne , ali je ipak pogodio) .
nego, kako sam nedavno spomenuo, sada kupovati, ove godine se nećemo nešto radovati, možda bude sitnijih volatilnosti , ali slijedeće godine sve dolazi na naplatu.(čitaj: bov -ovi) samo imajte živaca i strpljenja! [smiley]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


kolega koji je govorio da je ddjh na 120 skup bio je u pravu (slučajno ili ne , ali je ipak pogodio) .

slažem se kolega sa svime osim s ovim da je bio skup na 120… to što mu je cijena kliznila ili će možda još kliznuti ne znači da je skup.

Što je skupo a što nije može biti jako subjektivna stvar. Dakle slažem se da je onome koji ga je prodao možda bio skup ( iako i prodavač može imati milijun razloga osim kriterija precjenjenosti).

I dalje tvrdim da DDJH nije bio skup na 120, niti je skup sada . Bio je jeftin , a sada je još jeftiniji, možda će biti još jeftiniji… svako neka za sebe odluči kada će i koliko kupiti …. ili možda prodati…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.

a što će jada raditi s tim novcima … tvornice na biomase …

majko mila …

I love the Smell of Profits in the Morning


falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.

porasti će ddjm ,ddjh , oboje ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



kolega koji je govorio da je ddjh na 120 skup bio je u pravu (slučajno ili ne , ali je ipak pogodio) .

slažem se kolega sa svime osim s ovim da je bio skup na 120… to što mu je cijena kliznila ili će možda još kliznuti ne znači da je skup.

Što je skupo a što nije može biti jako subjektivna stvar. Dakle slažem se da je onome koji ga je prodao možda bio skup ( iako i prodavač može imati milijun razloga osim kriterija precjenjenosti).

I dalje tvrdim da DDJH nije bio skup na 120, niti je skup sada . Bio je jeftin , a sada je još jeftiniji, možda će biti još jeftiniji… svako neka za sebe odluči kada će i koliko kupiti …. ili možda prodati…
[/quote]

sve niže od 120 , to je po meni cijena ne ok, nego zgrabi ako imaš još love .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.
do 21.9.2008 godine cjena DDJH-R-A ce biti 160 kuna



falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.

porasti će ddjm ,ddjh , oboje ?
[/quote]

DDJH bi trebao porasti … o tome se već dugo priča, ali mi je nekako teško povjerovati da će na osnovu toga jako skočiti cijena dionice jer više manje svi za to znaju, iako nebi imao ništa protiv.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

a što će jada raditi s tim novcima … tvornice na biomase …

majko mila …

ne znam kaj ce oni raditi s tim, ali je definitivno da ce na kraju godine imati barem 50 kn dobiti po dionici. e pa sad ako ne vrijedi barem 150 kn samo zbog toga, onda cu ja reci isto…

majkooo moja

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.



falco zaboravljas da se ove godine prodaje Montaža i to vrlo skoro, a to ce donjeti od 50 do 75 kn cistog casha po jednoj dionici, tako da ce cijena puno ranije porasti nego se mnogi nadaju.
do 21.9.2008 godine cjena DDJH-R-A ce biti 160 kuna

[/quote]

kolega, bio bi osobno jako sretan ako bude ta cijena . računam na uspon sljedeće godine , sve prije toga će mi biti fenomenalno.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close