DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo ko misli uzet 40% profita u roku 2 mjeseca ima sad na ovoj dionici tu šansu čujemo se za 2 mjeseca na ovoj dionici. BOG

Đuro je dobra firma. I dionica će vrijediti u to nema sumlje. Ali napisati da će otići 40%. To bumo vidli!
Da se razumijemo ja posjedujem dionice đure i namjeravam ih još dokupiti.
Ova cijena od 113-115 me snubi na kupnju ali neka pričekaću ja još malo. A onda…



dakle svima je sve jasno … nemojte se više mučit sa ovom dijonicom, već prodajte sve paifu van burze po 80 kn…

Danas je cijena 113.
Zašto netko izlazi na 113? Kolko sam ćuo na đuku se više nemože dobiti margin.
[/quote]

tu priču zašto netko izlazi je apsurdno započinjati , jer ti na to mogu isto tako odgovoriti protupitanjem zašto netko kupuje?

a to što se ne može dobiti margin na DDJh nije neki argument s kojim bi mogao reći da je dionica dobra ili ne…

što se mene tiče cijena može u ovoj godini gdje god joj drago , čak bi mi i pasalo da padne pa da još malo kupujem. Godine koje dolaze su one u kojima će dioničari DDJH ubirati profite za strpljenje. Čekaj malo dok se krenu vidjeti prvi oklopići u FI , pa čekaj malo kada krenu najave novih poslova s fincima za nova tržišta… neće tada biti Đure po knjigovodstvenoj vrijednosti…

ali o tom potom, za sada ne vidim neke šanse za nagli rast.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Ne razumijem?
Ko je od velikih izašao?
Vjerojatno misliš na fimu?
Situacija sa fimom ti je više manje objašnjena.Imaš tu na forumu stranica,dvije natrag
[/quote]

Ništa nije objašnjeno! Samo tvrdnja da je fima dala u zalog ali nepotkrepljena tvrdnja!
Krupni su oćito imali info da od tenkova ništa!
Eto, zato su i bili oni silni pozitivni komentari u medijima. Netko je vjerojatno htio zagrijati male ulagače.
[/quote]
Da je tomu tako predpostavljam da bi bilo većeg iskrcaja.
A njega objektivno nije bilo.
Samo lagano klizanje na dolje na malim prometima.
Cijena je zatučena do kraja čini se.
Čim nema paničnog iskrcaja i jačeg pada cijene na prilično loše vijesti sve ti je jasno.
To ne znači da nećemo još malko dolje ali smatram da to više ovisi o stanju na tržištu nego o nama

sijem žito raste grahorica

@ lime

Pokazatelji vrednovanja društva

Cijena / Zarade (za 12 mj.) – P/E
29,21
Cijena / Prodaja (za 12 mj.) – P/S
0,44
Cijena / Knjigovodstvena vrijednost (zadnji kv.) – P/BV
0,98

Cijena i volumen
Zadnja cijena 113,04
52-tjedni maksimum 300,00
52-tjedni minimum 111,20


A pravi poslovi tek dolaze.

stanje kupnje i prodaje u 15.36 h
Kupnja
113,11 100
113,10 53
113,06 131
113,05 30
113,03 8
113,01 200
113,00 500
112,43 200
112,32 150
112,30 2000

Prodaja
114,50 115
115,98 35
115,99 61
116,00 100
116,50 100
116,60 100
116,70 50
116,78 36
116,79 141
116,80 136

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Prvo mi je ulaz bio u prosjeku 265,00 kn
zatim sam dokupio po 150 prosjek mi je pao na 200,00 kn
pa sam ga opet kupio na 120 e sada mi je prosjek ulaska oko 160,00 kuna

Pa da mu mamicu njegovu jarecu cekam ga opet i dalje cu se dokupljivati pa jednom mora stati padati !

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

evo, tko jos nije procitao:

http://www.poslovni.hr/86852.aspx

"…
Kada se zna da iza ovog posljednjeg ugovora stoji finska tvrtka Patria, jasno je da ta tvrtka ima velike planove u Hrvatskoj. Njihov interes uvelike se oslanja na proizvodnju borbenih oklopnih vozila 8×8 koja se pokreće u brodskom Đuri Đakoviću – Specijalna vozila. Za Hrvatsku će se tamo proizvesti 78 oklopnjaka od ukupno 84 koliko ih je naručeno prošlogodišnjim ugovorom, a očekuje se potpisivanje novog za još 42 vozila. Realno, riječ je o zapravo zanemarivom broju, naročito kada se usporedi s narudžbama nekih drugih zemalja poput Poljske koja je od Finaca naručila 690 vozila. No, Finci planiraju iz Hrvatske krenuti u pohod na neka nova tržišta, za što će iskoristiti prednosti ĐĐ-ovih resursa i veza, a navodno planiraju i neke nove poslove u drugim industrijskim granama.

Puno ce se BOVa proizvesti u Djuri… 🙂

12.04.2007., 08:18
Đuro Đaković radit će 65 novih tenkova za Kuvajt?
U MORH-u kažu da je modernizacija tenkova teška 200 milijuna dolara sve izvjesnija, a mogući su i drugi poslovi
Zaključivanje posla modernizacije 149 kuvajtskih tenkova M-84 između Kuvajta i tvrtke Đuro Đaković – Specijalna vozila izvjesnije je nego što se nagađalo u medijima, optimistični su u Ministarstvu obrane Republike Hrvatske. Visoki izvor iz tog ministarstva za Poslovni dnevnik slikovito je opisao situaciju: "Stvar smo doveli do toga da sada trebamo pucati penal, a vratar se maknuo s gola." Drugim riječima, samo vlastitom pogreškom može doći do nepotpisivanja ugovora sa Specijalnim vozilima za modernizaciju kuvajtskih tenkova koji se procjenjuje na oko 200 milijuna američkih dolara. Načelno, ne i konkretno
Kuvajtska strana vrlo je zadovoljna onim što su im čelnici Ministarstva obrane, tvrtke Specijalna vozila i Agencije RH Alan prezentirali tijekom prošlotjednog boravka u toj zemlji, kažu naši izvori. Kao još jedan u nizu pozitivnih signala spominje se i to što će kuvajtsko izaslanstvo kroz nekoliko mjeseci posjetiti Hrvatsku kada će i testirati modernizirani tenk M-84 Hrvatske vojske obnovljen prošle godine u Specijalnim vozilima. Neki prethodni kandidati za modernizaciju tenkova i prodaju nekih drugih vozila morali su svoja vozila dopremiti u Kuvajt na testiranja pa dolazak Kuvajćana na testiranje u Hrvatsku upućuje na to da su Specijalna vozila tik pred zaključenjem posla, tvrde naši izvori. Oni ističu da Specijalna vozila mogu samostalno modernizirati kuvajtske tenkove bez pomoći nekih drugih poduzeća s područja bivše Jugoslavije demantirajući tako napise da su se za taj posao kandidirali u suradnji s nekim srpskim tvrtkama. Tvrdi se i da je navodna podrška predsjednika Republike Stjepana Mesića zajedničkom nastupu hrvatskih i srpskih tvrtki u poslu modernizacije kuvajtskih tenkova zapravo pogrešno shvaćena te da je Mesić samo načelno podržao suradnju hrvatskih i srpskih poduzeća, ali da nije govorio o konkretnom poslu. "Đuro Đaković – Specijalna vozila jamče da mogu samostalno modernizirati kuvajtske tenkove i mi smo u to uvjereni", kaže naš izvor iz MORH-a. Uspije li se dogovoriti posao modernizacije tenkova, Specijalna vozila bi mogla dobiti još jedan unosan posao – proizvodnju novih tenkova za Kuvajt. Naime, postoje neke najava da bi, ako modernizacija prođe po planu, Specijalna vozila mogla dobiti narudžbu za proizvodnju 65 novih tenkova za Kuvajt.
Zanima ih i brod
Ne treba zaboraviti da Kuvajt nije odabrao borbeno oklopno vozilo pa u teoriji postoji mogućnost i da Đuro Đaković – Specijalna vozila, nakon što počne proizvoditi oklopnjake koje Hrvatska odabere, ta vozila ponudi upravo Kuvajtu, o čemu se već razgovaralo. Osim za tenkove, Kuvajćani su pokazali veliki interes za još neke hrvatske proizvode naoružanja i vojne opreme poput pištolja HS 2000, kojeg im je hrvatska delegacija odnijela kao poklon, kao i novu jurišnu pušku iste tvrtke, čiji bi prototip uskoro trebao ugledati svjetlo dana, te zaštitne kacige renomirane tvrtke Šestan-Busch iz Preloga. Zanimljivo je i da su čelnici kuvajtskih oružanih snaga pokazali zanimanje i za hrvatski mali protuminski brod kojeg će i pogledati kada u lipnju posjete Hrvatsku.

Evo listao sam postove iz prošle godine i pitam [/b][/u]
?

Tko je pucao penal za DDJH? Tko je ta faca koja nemože pogoditi ni prazan gol?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ista ona dvojka što su na sajmu gospodarstvenika , u vrijeme kad smo dobivali pozivnicu za nato,pričali;ima jedna tvrtka koja će na toj pozivnici profitirati!
Baš me zanima po koliko će oni prodavati svoj(čitaj naš)dio.Bojim se isto kao i inu,ht i sve ostalo što su prodali ili prodaju.Budzašto.A možda je to i razlog zašto smo tako nisko?
Ko god je pucao, moj Gorane, gadno je profulao [bye]
Bojim se da ćemo novu utakmicu igrati tek tamo u jesen poslije skupštine ili u goroj varijanti u 2009-toj

sijem žito raste grahorica

Kolega Duser je opet bio vrijedan.
Prenosim
DDJH ath 314 22.07.2008 114,5 -63,54
DDJH 1.1.2oo8 221 -48,19
Strašno.
Ma kakav Kuvajt.U ovu cijenu su uračunata 3 uragana Dolly,nafta na 300dolara i porast razine mora od
4 metra.
Jedino što nije uračunato u cijenu,to je glupost naših političara i genijalaca u morh-u.
I to samo zato što je ona jednostavno neprocjenjiva [bye]

sijem žito raste grahorica


Tko je pucao penal za DDJH? Tko je ta faca koja nemože pogoditi ni prazan gol?

kada već pričamo u metaforama, ne mora značiti da je kriv onaj koji je pucao , možda se kako kažu umješao pokvareni sudac (čitaj amer) i poništio gol…..

ništa za to… DDJH će kao i jake nogometne momčadi igrati još puno utakmica u kojima se neće naći loš sudac. Još je puno golova pred nama, samo treba pričekati da završi cijelo prvenstvo [thumbsup]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!



Tko je pucao penal za DDJH? Tko je ta faca koja nemože pogoditi ni prazan gol?

kada već pričamo u metaforama, ne mora značiti da je kriv onaj koji je pucao , možda se kako kažu umješao pokvareni sudac (čitaj amer) i poništio gol…..

ništa za to… DDJH će kao i jake nogometne momčadi igrati još puno utakmica u kojima se neće naći loš sudac. Još je puno golova pred nama, samo treba pričekati da završi cijelo prvenstvo [thumbsup]
[/quote]
Opa!
VIdim novi avatar.
Ne piješ više sokiće sad si prešao na krv.
Svaka čast [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Mislim da je sada kasno plakati i kukati. Okrenimo se sjevernim tržištima… [lol]

New Report

Close