DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za djuru je ovo najbitnija prica:

Plus s Patrijom

S druge strane, pojavila se teza kako vrh MORH-a, nakon što je dogovorena proizvodnja oklopnih vozila finske “Patrije” u “Đuri Đakoviću”, više ne forsira kuvajtsku priču.

– S tim ugovorom “Đuro Đaković” je za dugo vremena riješio pitanje svoje egzistencije, pa tenkovi više nisu prioritet. Ne vjerujem da će itko zaplakati zbog gubitka posla s Kuvajtom – kaže Igor Tabak.


hm, ne znam kak vam se ovo čini, al u sl. dalmaciji je izasao članak kak je djuro izgubio posao oko održavanja tenkova u Kuvajtu. Zanimaju me komentari!!!!

Kako možeš izgubiti nešto što nisi ni dobio?Nije mi jasno.
Piše ti u članku da sa baš i nisu posebno ni trgali da dobiju posao.
Piše isto da im je posao sa Patriom više nego dovoljan.
Piše i nešto tipa div iz Slavonskog broda.
Ali ti izgleda u članku pročitaš samo ono što tebi odgovara [bye]

sijem žito raste grahorica

u pravu si, ali je neminovan pad na burzi, kao što se vidi iz priloženog…


u pravu si, ali je neminovan pad na burzi, kao što se vidi iz priloženog…

Pa da.. posao sa Kuvajtom je vec uracunan u ovu ogromnu cijenu 🙂

nece biti nikakvog velikog pada… evenutalno tu i tamo koji panicar ce prodati…


u pravu si, ali je neminovan pad na burzi, kao što se vidi iz priloženog…

kolega ako si prodao ne znači da je pad neminovan… ova je cijena toliko nisko da pad može biti samo zbog psiholoških razloga… u ovu cijenu ništa osim imovine DDJH-a nije uračunato, pa tako nema govora o nekom padu zbog eventualnog nedobivanja posla s Kuvajtom.

Ostaju svi drugi poslovi , a pogotovo se treba radovati Finskim planovima s DDJH o kojima je već bilo govora – neće se stati samo na ovoj suradnji s oklopnjacima već će se suradnja nastaviti i na idućim Patrijinim poslovima.

Prema tome za buduće prihode i povećanje dobiti nema straha, najveći neprijatelj je kao i obično vrijeme, koje treba proći.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


u pravu si, ali je neminovan pad na burzi, kao što se vidi iz priloženog…

Zašto?
Pa valjda znaš kad izađe nekakva informacija u javnost da ja već uračunata u cijenu.
To su osnove.A u cijenu Đure đakovića uračunat je i eventualni smak svijeta vjerujem.

sijem žito raste grahorica

Ako malo sagledamo situaciju vidimo da je netko veliki izišao i da još uvjek na ovim "jeftinim" cijenama vjerojatno želi izaći? Ako je nekom velikome ovo povoljna cijena za izlaz koja je za ulaz?
Sjetimo se samo ljepih najava o đuri, od prije mjesec dana po novinama. Neke su tu C/P na ovom forumu.


Ako malo sagledamo situaciju vidimo da je netko veliki izišao i da još uvjek na ovim "jeftinim" cijenama vjerojatno želi izaći? Ako je nekom velikome ovo povoljna cijena za izlaz koja je za ulaz?
Sjetimo se samo ljepih najava o đuri, od prije mjesec dana po novinama. Neke su tu C/P na ovom forumu.

Ne razumijem?
Ko je od velikih izašao?
Vjerojatno misliš na fimu?
Situacija sa fimom ti je više manje objašnjena.Imaš tu na forumu stranica,dvije natrag

sijem žito raste grahorica

dakle svima je sve jasno … nemojte se više mučit sa ovom dijonicom, već prodajte sve paifu van burze po 80 kn…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Evo ko misli uzet 40% profita u roku 2 mjeseca ima sad na ovoj dionici tu šansu čujemo se za 2 mjeseca na ovoj dionici. BOG

Ja mislim uzeti puno vise profita…istina u puno vise mjeseci 😉


Evo ko misli uzet 40% profita u roku 2 mjeseca ima sad na ovoj dionici tu šansu čujemo se za 2 mjeseca na ovoj dionici. BOG

A ako ne bude 40% profita? Što će se to važno za Đuru dogoditi za 2 mjeseca?
Dakle, 21.9. DDJH na 160 kn? Živi bili pa vidjeli…

New Report

Close