DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Aha, evo mene opet. Dakle gospodo optimisti…znam da se na burzi nemože uspoređivati prošlost ali., Sjetimo se zse 97 kad je jedan kraš sa 700 pao na 70-150. Znači trebalo mu je od 97 do 06 da se vrati na cijenu. Đukica je prije 1,5 godine vrijedio 300 sad 115. Ako pada jedan erikson, a svi se sjećamo njegovih dividen, malo malo pa sklope neki novi posao., I on rokne, ko da ga je netko nogom! E onad će naš đuka tko zna (cenzura) možda gore, možda dole. Sad je više i tako (cenzura) za sve nas koji smo u nutra!
Da nebi ispalo da sam (cenzura) ja ga ćekam na kupnji. Znaći imati ću ga ja još i više!

Nemoj samo zaboraviti da na 25% moraš dati javnu ponudu. [bye]

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR


Aha, evo mene opet. Dakle gospodo optimisti…znam da se na burzi nemože uspoređivati prošlost ali., Sjetimo se zse 97 kad je jedan kraš sa 700 pao na 70-150. Znači trebalo mu je od 97 do 06 da se vrati na cijenu. Đukica je prije 1,5 godine vrijedio 300 sad 115. Ako pada jedan erikson, a svi se sjećamo njegovih dividen, malo malo pa sklope neki novi posao., I on rokne, ko da ga je netko nogom! E onad će naš đuka tko zna (cenzura) možda gore, možda dole. Sad je više i tako (cenzura) za sve nas koji smo u nutra!
Da nebi ispalo da sam (cenzura) ja ga ćekam na kupnji. Znaći imati ću ga ja još i više!


Nije samo kraš pao u to vrijeme.
Recimo da se mogu složiti sa tobom da ipak ovisimo o tržištu.
Naravno da mi nećemo gore dok je tržište koma.I da može biti još gore, naravno da može nažalost.
Ali ovo sa Eriksonom mi je malo mutno.Pa ko još gleda dividendu kad na ZSE dionica padne dolje za isti iznos taj dan?Pa knjigovodstvena vrijednost ……..itd.Dalo bi se romane pisat o tome jeli Erikson dobro ulaganje u ovom trenutku ili nije ali ovo je ipak topic DDJH-R-A tako da ne bih.
Svejedno,neka si ti nama unutra i samo dokupljuj.A priču češ već promjenit jednog dana kad budeš izlazio.Kao i svi mi što radimo naravno.
Pozdrav i [thumbsup]

sijem žito raste grahorica



Aha, evo mene opet. Dakle gospodo optimisti…znam da se na burzi nemože uspoređivati prošlost ali., Sjetimo se zse 97 kad je jedan kraš sa 700 pao na 70-150. Znači trebalo mu je od 97 do 06 da se vrati na cijenu. Đukica je prije 1,5 godine vrijedio 300 sad 115. Ako pada jedan erikson, a svi se sjećamo njegovih dividen, malo malo pa sklope neki novi posao., I on rokne, ko da ga je netko nogom! E onad će naš đuka tko zna (cenzura) možda gore, možda dole. Sad je više i tako (cenzura) za sve nas koji smo u nutra!
Da nebi ispalo da sam (cenzura) ja ga ćekam na kupnji. Znaći imati ću ga ja još i više!

Nemoj samo zaboraviti da na 25% moraš dati javnu ponudu. [bye]

[/quote]
Paif kupio konačno nešto malo holdinga i odmah njegov kolega druker na dolje drvlje i
kamenje po njemu [lol] [lol]
Legendaran post [thumbsup]

sijem žito raste grahorica


Ne znam što vam je čudno. FIMA je prodala ( čitaj banka uzela po 90 kuna ) a slijedi prodaja ( oduzimanje ( ZIF Brezi i FIMI Maximum-gubitak ) po cijeni od 71 kunu. Nemaju novaca za isplate i banka sjedne. A Vi ??? Kako ste Vi ??? Što ćete Vi ??? Vi ???? [bye]

nije Fima nista prodala.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


nije Fima nista prodala.

na što ciljaš?

I love the Smell of Profits in the Morning

Ako nije prodala onda je valjda dala na skrb. Nema treće.

a piše osnovni račun … a ne skrbnički …

I love the Smell of Profits in the Morning



nije Fima nista prodala.

na što ciljaš?
[/quote]

zaduzili se. nisu ludi da sad prodaju. a ovo sa skrbnickim, ne znam tocno kak to koja banka radi, ali ovdje je ocito radjen prijenos vlasnistva, a ne skrb.

uglavnom, prica da je Fima prodala je netocna!

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

hm, postavlja se nekoliko pitanja

1. smije li se fond zadužiti samo tako?
2. kada se dionice daju u zalog obično se stavljaju na skrb, a ne na osnovni račun. Osnovni račun znači da je PBZ vlasnik tih dionica, a po ovome tvome ispada da nije.

Pričam malo napamet, ali tako bi trebalo biti.

I love the Smell of Profits in the Morning


zaduzili se. nisu ludi da sad prodaju. a ovo sa skrbnickim, ne znam tocno kak to koja banka radi, ali ovdje je ocito radjen prijenos vlasnistva, a ne skrb.

uglavnom, prica da je Fima prodala je netocna!

Vjerojatno je onda fiducijarni prijenos vlasništva kao kod nekretnina, odnosno davatelj kredita upiše se kao vlasnik, a kad primatelj kredita vrati kredit, onda mu se nazad prenese vlasništvo.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

OD PROJEKTA MODERNIZACIJE ‘NAŠIH’ TENKOVA M84 u arapskoj pustinji NEĆE BITI NIŠTA iako je posao već bio dogovoren s obitelji al-sabah

Amerika pritisnula, Kuvajt odustao – Hrvatska gubi 200 milijuna dolara
Premda najavljivan kao posao stoljeća hrvatske vojne industrije, od projekta modernizacije kuvajtskih tenkova u režiji slavonskobrodskog industrijskog diva “Đure Đakovića” – neće biti ništa.

Vaš link

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

hm, ne znam kak vam se ovo čini, al u sl. dalmaciji je izasao članak kak je djuro izgubio posao oko održavanja tenkova u Kuvajtu. Zanimaju me komentari!!!!

New Report

Close