DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prodali su za 90 kuna ( fer i pošteno ) [thumbsup] A Vi ??? Što ćete Vi ???

mi ćemo kao i obično čekati na kupnji … a što ćeš ti kolega ? hoćeš li i ti čekati na kupnji ili te samo onako zanima što ćemo mi ? [rolleyes]

BTW. onako iz znatiželje …. kud baš 90 ? [proud]
[/quote]
Nepitaj ga bolje ništa, izazvat ćeš onog drugog.
A onaj će odokativnom metodom ispaliti u rasponu od 57,92 do 61,37 [lol]

sijem žito raste grahorica

Ne znam što vam je čudno. FIMA je prodala ( čitaj banka uzela po 90 kuna ) a slijedi prodaja ( oduzimanje ( ZIF Brezi i FIMI Maximum-gubitak ) po cijeni od 71 kunu. Nemaju novaca za isplate i banka sjedne. A Vi ??? Kako ste Vi ??? Što ćete Vi ??? Vi ???? [bye]

BLOG UČITELJA: HTTP://KAROJE.BLOGER.HR




Prodali su za 90 kuna ( fer i pošteno ) [thumbsup] A Vi ??? Što ćete Vi ???

mi ćemo kao i obično čekati na kupnji … a što ćeš ti kolega ? hoćeš li i ti čekati na kupnji ili te samo onako zanima što ćemo mi ? [rolleyes]

BTW. onako iz znatiželje …. kud baš 90 ? [proud]
[/quote]
Nepitaj ga bolje ništa, izazvat ćeš onog drugog.
A onaj će odokativnom metodom ispaliti u rasponu od 57,92 do 61,37 [lol]
[/quote]

Pa tome sam se i nadao da će se "probudit" cijela ekipa… dragi su oni meni i simpatični, uopće mi ne smeta njihovo pisanje [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ja se sjećam kad je bubašpara govorio kako će on to kupovati po 145 kuna.. nitko mu tada nije vjerovao a danas bi mu svi prodali po 145

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ja se sjećam kad je bubašpara govorio kako će on to kupovati po 145 kuna.. nitko mu tada nije vjerovao a danas bi mu svi prodali po 145

najsmješnije je što sigurno nije kupovao …. svi ti koji u najavljuju da će kupovati znatno jeftinije od cijene koja se je trenutno na tržištu obično uvijek i nastave tako samo što snižavaju prag…. na kraju nikad ne kupe jer im to nije ni cilj.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


A Vi ??? Kako ste Vi ??? Što ćete Vi ??? Vi ???? [bye]

pa nije ništa čudno… samo ne znam jel ne vidiš da sam u prethodnom postu napisao što ću ja , ili ti što ćemo mi, i to sam isto tebe pitao , samo si ti za razliku od mene odgovorio s pitanjem na koje si već prije dobio odgovor…. pa te opet pitam : a što ćeš ti ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

300 milja je ok cijena i s ovom dobiti od 15ak miliona..

ono što bi mene brinulo da sam dioničar jest da genijalci rasprodaju najbolje firme iz grupacije.. i to je ovaj idiot od upravitelja i izjavio u intervjuu nekom da im je to poslovna strategija..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


i to je ovaj idiot od upravitelja i izjavio u intervjuu nekom da im je to poslovna strategija..

vjerujem da si pročitao cijeli intervju pa si vidio da isto tako kaže da im je namjera usmjeriti se na core business – a to bi bila vojna industrija i željeznice…. također ako se dobro sijećam planiraju ulaziti i u stanogradnju… [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Mislim da dionice nisu prodane po 90 kn. imam neke druge informacije al kako ih ne mogu potkrijepiti dokazima ni linkovima necu o tome.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


Zato ću ja počekati da dođe na fer cijenu, a trenutno DCM kaže da je fer cijena 66 kuna.
E sad treba još malo počekati ali DCM ne griješi.

Pa Bubašpara je rekao da će čakati 145 ali vjerovatno je šortao i zaradio na vama.

A Vi ??? Što ćete Vi ??? Vi ??? [bye]

vjerujem da čak i kad bi nekim čudom cijena došla na 66 tvoja DCM tada rekla da vrijedi 33 kn, pa ju ti opet nebi kupio već bi čekao da dođe tamo ali putsimo te naše pretpostavke za neko drugo vrijeme i mjesto… ostaj mi zdravo i široko ti polje [rolleyes]

ps: jako voliš postavljati pitanja na koja ne očekuješ odgovor ? [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Aha, evo mene opet. Dakle gospodo optimisti…znam da se na burzi nemože uspoređivati prošlost ali., Sjetimo se zse 97 kad je jedan kraš sa 700 pao na 70-150. Znači trebalo mu je od 97 do 06 da se vrati na cijenu. Đukica je prije 1,5 godine vrijedio 300 sad 115. Ako pada jedan erikson, a svi se sjećamo njegovih dividen, malo malo pa sklope neki novi posao., I on rokne, ko da ga je netko nogom! E onad će naš đuka tko zna (cenzura) možda gore, možda dole. Sad je više i tako (cenzura) za sve nas koji smo u nutra!
Da nebi ispalo da sam (cenzura) ja ga ćekam na kupnji. Znaći imati ću ga ja još i više!

Za sve one koji se ne sječaju RATA II svjetskog, domovinskog itd. djeco draga nikada i nitko nije smio uništavati postrojenja i vlasništvo industrija koje su radile za tu " gospodu " pa tako čak i u Srbiji kad su ameri sve sravnali nije oštečena industrija u Kragujevcu.
Želim naglasiti da za Đuru nema problema zaštičeni su kao medvedi " oni " i samo nek rade, pa tako se ne bojim ni za njihovu vrijednost.
PS. Dali je netko možda vidio slučajno ono gradi se največe skladište čelika u Slavonskom Brodu !
Slučajno neki MILLHOUSE CAPITAL čitaj ABRAMOVIČ ( i to onaj pravi glavom i bradom )

Živilo neznanje !

New Report

Close