DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutni pad (-3,63%) na malom prometu (83,5 tisuca KN) ostvaruju pesimisticne prognoze…. Ali, sto jace udarimo od dno, vise cemo odskociti! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

24.06.08. | 14:22


Fer cijena? Pa ako uzmemo u obzir stanje burze, problemi koji tek (možda dođu). Oko 70 -80 kuna.

[/u]….. 20-ak dana kasnije


Novi dan novi…nema veze.
Unatoč svemu đukica je dobra dionica ( moje mišljenje ), možda jedina koja se donekle prodaje po njenoj realnoj tržišnoj vrijednosti…… Evo đukica nam je danas na 115 kunića.

E sad meni kolega dragi ništa nije jasno… prvo krajem 6 mjeseca kažeš da je realna vrijednost DDJH 70-80 kn , a danas veliš da se DDJH prodaje po njenoj realnoj vrijednosti od 115 kn, znači u tom razdoblju si dignuo svoju procjenu ni manje ni više nego za 50%!
[shocked]

daj se odluči jel vrijedi 70 kn ili 115 ? pa da i mi znamo gdje da čekamo , vidiš da bezglavo kupujemo i prodajemo jer nemamo pojma koliko vrijedi…

bilo bi fer od tebe kad već nabacuješ brojke da bar budeš dosljedan pa se držiš svojih predviđanja, jer kako si krenuo za mjesec – dva bi mogao reći da je fer cijena DDJH 150 kn…. [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Novi dan novi…nema veze.
Unatoč svemu đukica je dobra dionica ( moje mišljenje ), možda jedina koja se donekle prodaje po njenoj realnoj tržišnoj vrijednosti. Moram priznati da me je prošlo tijedni rast pomalo uzbudio, u smislu kako jedan erikson stoji ili neznatno raste, a jedan đuro gore. Neznam. Vjerojatno je stvar u svim onim mediskim natpisima, kampanji koj je đuru prikazao kao novog regionalnog lidera. Evo đukica nam je danas na 115 kunića.


Uplašio si se da Đuro kojeg si prodo ode gore a Erikson kojeg si kupio pada.
Sada ti je malo lakše kad vidiš da Đuro pada.
Iako ni Erikson ne raste.
Neznam,iako se bojim da si pogriješio u odabiru.
To čemo vidjeti kad krene oporavak tržišta.
Pa vidiš i sam da Đuru niko ne prodaje po ovim cijenama
A na Eriksonu iskrcaj boli glava i to uglavnom fondovi.
Ne bih volio da ijedna dionica padne(ipak sam ja teški bikonja), ali čini mi se da si ti napravio krivi
swamp.

sijem žito raste grahorica

Uglavnom iz ovih posljednjih clanaka vidi se da se projekt BOV-a krece OK i da proizvodnja polako vec pocinje. Netko je pisao da ce u trecem kvartalu doci i neki avans za BOV, pa vejrujem da ce to zajedno sa prodajom montaze u FI prilicno visoko pogurati dobit.

No jos je jedno pitanje:

Mislite li da bi fond branitelja, nakon sto proda INU, mogao kupovati dionice DDJH?

Ne bih se kladio da bar dio novaca nece utuci u DDJH.


Uglavnom iz ovih posljednjih clanaka vidi se da se projekt BOV-a krece OK i da proizvodnja polako vec pocinje. Netko je pisao da ce u trecem kvartalu doci i neki avans za BOV, pa vejrujem da ce to zajedno sa prodajom montaze u FI prilicno visoko pogurati dobit.

No jos je jedno pitanje:

Mislite li da bi fond branitelja, nakon sto proda INU, mogao kupovati dionice DDJH?

Ne bih se kladio da bar dio novaca nece utuci u DDJH.


Negdje sam pročitao najavu njihovih budučih ulaganja(ubi me ako znam gdje)
I ne spominje se holding
Iako ne mora značiti da neće ulagati i u nas.Barem ja ne vidim razlog zašto nebi ulagali

sijem žito raste grahorica

koliko ja znam bf bi nakon prodaje ulagao u ht ptkm adris tako je pisalo u vecernjem insajd a da djuro vredi ove pare cak i uova trbulentna vremena vredi p.s.ja nemam nazalost ovu dionicu

15.7.2008. top 10(pošto već dugo nisam prati stanje prilažem):
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 61.798 1,91 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 48.149 1,49 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 22.695 0,70 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 20.912 0,65 Skrb. račun
Ukupno: 61,84

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Glavna skupština soon. Ima li kakvih naznaka za neku dividendicu?


Glavna skupština soon. Ima li kakvih naznaka za neku dividendicu?

Sumnjam da će biti bilo kakve dividende,a dobit je mislim 11,6 milja

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


p.s.ja nemam nazalost ovu dionicu

pa to što ju nisi imao zadnjih 7-8 mjeseci s obzirom na kretanje cijene može samo biti na tvoju sreću a ne na žalost, jer ju sada imaš priliku kupiti po apsurdno niskoj cijeni koja po svemu sudeći nebi smijela još puno tonuti a potencijal rasta …. [cool]

ps. nemoj ovo shvatiti kao nekakav nagovor na kupnju jer kao što veli kolega paif moglo bi biti još jeftinije, a možda i ne…. a možda su u tenkovima u šumi… [lol]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

he he …. svima Đuro sladak ispod buka :

kupnja:
113,11 50
113,05 45
113,04 125
112,50 70
112,35 80
112,33 183
112,30 2,000
112,25 100
112,00 2,000
111,20 193

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


he he …. svima Đuro sladak ispod buka :

kupnja:
113,11 50
113,05 45
113,04 125
112,50 70
112,35 80
112,33 183
112,30 2,000
112,25 100
112,00 2,000
111,20 193


Jedino njega nisam prodo mada sam ga placo 118 i 114 a ako ode do 100 pa tu sam da ćapim malo

New Report

Close