DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje?
Zna li netko razlog ovakog pada DDJH, koje ipak nema uporište u fundamentima bez obzira što je p/e veći od 30, jer su milijunski poslovi zagaranitirani i sredinom 2009 kreće extra dobit a ove 2008 godine samo investicije i trošak u svezi vojne industrije.

Trenutno uracunati otkazi svih postojecih ugovora i nafta ukalkulirana oko 400$ , kao i pad nekretnina od cca 20% [rolleyes]


Pitanje?
Zna li netko razlog ovakog pada DDJH, koje ipak nema uporište u fundamentima bez obzira što je p/e veći od 30, jer su milijunski poslovi zagaranitirani i sredinom 2009 kreće extra dobit a ove 2008 godine samo investicije i trošak u svezi vojne industrije.

Širi se panika Slavonskim Brodom da "ovo ide još dole" od strane nekih političara. Mnogi bi htjeli vidjeti Đuru na koljenima, na žalost!

čudni se ovdje sveci slave....



Pitanje?
Zna li netko razlog ovakog pada DDJH, koje ipak nema uporište u fundamentima bez obzira što je p/e veći od 30, jer su milijunski poslovi zagaranitirani i sredinom 2009 kreće extra dobit a ove 2008 godine samo investicije i trošak u svezi vojne industrije.

Širi se panika Slavonskim Brodom da "ovo ide još dole" od strane nekih političara. Mnogi bi htjeli vidjeti Đuru na koljenima, na žalost!
[/quote]

Zašto? Koji je razlog?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Zašto? Koji je razlog?
[/quote]
Nema ga , sto vise!

Sutra namjeravam dokupiti po 125

pa i nije neki dan danas.. malo se povecala cijena i kolicine na kupnji. 🙂

ocito ne dovoljno da bi netko to komentirao… 🙂


pa i nije neki dan danas.. malo se povecala cijena i kolicine na kupnji. 🙂

ocito ne dovoljno da bi netko to komentirao… 🙂


Dobar je dan danas.
Đaba im ono navlačenje po pola kune svaki dan dolje i sve one priče ne vrijedi to toliko itd.dobro se vidi da zainteresiranih ima dovoljno i kad ne može jeftinije kupuju bez obzira na cijenu.
Dobro znaju koliko će love biti kad se proda montaža jednog dana a onda čemo razgovarati o
tom čuvenom p/e kojeg stalno spominju u navlačenju na dole(iako ni sada nije visok s obzirom na granu industrije pa šta god oni rekli o tome)
Imam osječaj kad krene pravi oporavak burze da čemo se mi među prvima oporaviti.
Dobro kaže Certifikat:sutra dokup po 125(ako bude dovoljno brz)
Pozdrav i glavu gore, dolaze i nama ljepši dani napokon [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Prosjek za danas je bio dosta nizak, sutra je blokada na 133,4 kune.
Na prodaji danas i nije bila prevelika gužva, ako sutra krene dobro mogli bi u blokadu dosta brzo.
Puno sreće [thumbsup]



Pitanje?
Zna li netko razlog ovakog pada DDJH, koje ipak nema uporište u fundamentima bez obzira što je p/e veći od 30, jer su milijunski poslovi zagaranitirani i sredinom 2009 kreće extra dobit a ove 2008 godine samo investicije i trošak u svezi vojne industrije.

Širi se panika Slavonskim Brodom da "ovo ide još dole" od strane nekih političara. Mnogi bi htjeli vidjeti Đuru na koljenima, na žalost!
[/quote]

Zaboravljate na povlaštene ( i one među njima u SB-u koji im šire paniku).
Slavonski sam zet i znam i jedne i druge iz SB-a kako funkcioniraju.
Povlašteni su izgubljeni ko magarci u magli, a drukeri ih "rasturaju"…

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

Đuro Đaković okuplja partnere za Patrijina vozila

Predstavnici tvrtke Đuro Đaković – Specijalna vozila iz Slavonskoga Broda, glavnog partnera finske Patrije u opremanju Hrvatske vojske bojnim oklopnim vozilima, na današnjem sastanku u Županijskoj komori okupili su 30-ak tvrtaka iz Brodske, Požeške i Vukovarske županije kako bi im predočili mogućnosti sudjelovanja u tom projektu.

Specijalna vozila žele da hrvatske tvrtke sudjeluju u proizvodnji svega što se može proizvesti u Hrvatskoj: od klasične obradbe, zavarivanja, strojne obradbe, elektronike, tako da Patrijina vozila, koja će se proizvoditi u našim pogonima, sadrže više od 40 posto hrvatskih proizvoda. Zato tražimo partnere koji će izrađivati pojedine sklopove i sustave", rekao je voditelj toga projekta Darko Grbac. "Radi toga smo održali više sastanaka diljem Hrvatske i obišli 150 tvrtaka", dodao je.

Ugovor o proizvodnji 84 bojna oklopna vozila vrijedna 112 milijuna eura Ministarstvo obrane, finska Patria i Đuro Đaković potpisali su u listopadu prošle godine, a prije nekoliko mjeseci pokrenut je i proces ugovaranja proizvodnje još 42 oklopnjaka.

Dobava prvih šest oklopnjaka iz Finske očekuje se do kraja ove godine, najavio je Grbac. Objasnio je kako će u pogonima Specijalnih vozila proizvodnja početi već sljedeći mjesec zavarivanjem oklopnih tijela, a potkraj ove ili u početku sljedeće godine i montaža jer je, po ugovoru, dobava prvih platforma predviđena za kraj svibnja 2009. Od tada će iz pogona Specijalnih vozila izlaziti dva do tri vozila na mjesec.

Do sada je izobrazbu u Finskoj prošlo 40-ak radnika Specijalnih vozila, a u projektu će sudjelovati ukupno 50-ak radnika, podsjetio je Grbac.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=32111188-245a-4aff-95fa-3204d26b141c

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ah Đuro naš…
Toliko dobrih vijesti ni jedna dionica u hrvata nije imala kao Đurica naš. A vidi ga gdje je jadan. Nema mu spasa. Ni od Patrie, ni od NATO-a, ni od Boga dragoga.
Ja mislim da objave da se dijeli izvanredna dividenda od 120 kn po dionici Đuro bi ostao na 118.
Novce koje sam za Đuru pripremio stavit ću u kladionicu na smak svijeta (dobar je tečaj) i prije ću dobiti, a DDJH me više neće vidjeti… što je najgore – s Đurom sam pozitivno poslovao. Ali nikako se oteti dojmu da je nekako "istrulio"… Ne znam… [sad]

Evo danas u Glasu Slavonije članak o DDJH i Patriji. Valjda u ponedjeljak polijećemo put marsa…… sretno nam…

New Report

Close