DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ne kužim jel’ problem u meni ili nešto drugo, ali na temama na kojima pišem javljaju se takve budaletine da boli glava …

Opet si bahat i glumiš sveznalicu…. [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

jedno retoričko pitanje. Koliko DDJH gubi prodajom montaže.
Koliko DDJH dobiva prodajom montaže?
Naravno ne mislim novac, već koliko je DDJM dio DDJH na burzi.?


ako može i procjena prvih jačih otpora ukoliko cijena krene prema gore?

Prvi otpor/potpora je oko 120 kuna, možda koju kunu ispod. Likvidnost i mulijunske transakcije su krenule krajem 8.mj 2006. na 104 kune (ako se dobro sjećam), skupljalo se nekoliko dana u rasponu 102-110 kuna otprilike, i nakon proboja 120 kuna je uslijedio jači rast.
Naredni otpori:
140 kuna – potpora iz 2006.
170 kuna – otpor s kraja 2006., potpora početkom 2006. i 2007. i otpor u ovom nedavnom rastu
200 kuna – psihološka granica i jaka potpora prije pada

Da li se to samo meni čini ili je ovo najgluplji moguću trenutak za prodaju DDJM?

I love the Smell of Profits in the Morning


Da li se to samo meni čini ili je ovo najgluplji moguću trenutak za prodaju DDJM?

Kako kome 🙂

url]http://www.poslovni.hr/84930.aspx[/url]

iz teksta:
"Londonska Aurora gradi čeličanu u Slavonskom Brodu…
…Englezi u brodskoj Luci namjeravaju izgraditi centralni lager za ovaj dio Europe…..
…Aurora u Slavonskom Brodu planira sagraditi kompleks za proizvodnju s čeličanom, valjanonicom, hladnom preradom čelika i stovarištem limova i profila…"

nije direktna vijest vezena uz DDJH ali po meni povezana i vrlo pozitivna… Jedan od glavnih INPUTA + skladište se nalazi u istome gradu!!!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Da li se to samo meni čini ili je ovo najgluplji moguću trenutak za prodaju DDJM?

I meni se čini tako!

Nije sve tako sivo.....

Hmm, Kupiti po 115 ili čekati pitanje je sad?
Pitanjce za Evogaopet jeli bila velika greška prodati nga na 127? A? Sjećaš li se svog posta?


Hmm, Kupiti po 115 ili čekati pitanje je sad?
Pitanjce za Evogaopet jeli bila velika greška prodati nga na 127? A? Sjećaš li se svog posta?


Budimo realni,promet danas cca 90 000 kn.Za prave igrače sitniš (tu ubrajam i sebe) i nemogučnost bilo kakve kupovine ozbiljnih količina po toj cijeni,barem zasad.Osobno sam unutra nekoliko godina (prosjek ulaska 80 kn),nisam izlazio na 300 i više kn i to me uopće ne zabrinjava.Nisam zainteresiran ni za dokup pa sve da i padne ma 80 kn ili manje.Možda ostanem unutra još nekoliko godina i prodam sve po 250 kn .Iz vaše perspektive možda izgledam kao gubinik jer nisam izlazio na 300 kn i više pa ponovo plivao na valovima.Međutim,prava zarada na dionicama se ostvarujena diži rok kada se prilika prepozna na vrijeme i kada je dionica fundamentalno procjenjena.U ovom trenutku mi uopće nije bitna cijena na burzi već kolićina na niskon ulasku.


Hmm, Kupiti po 115 ili čekati pitanje je sad?
Pitanjce za Evogaopet jeli bila velika greška prodati nga na 127? A? Sjećaš li se svog posta?


Čovjek se ne javlja pa ću ti ja probati odgovoriti
nije ako češ ga kupiti ponovno jeftinije
osobno mislim da ga nikad više nećeš kupiti jel ti nikad neće biti dovoljno jeftino
pogotovo kad se trend okrene jednog dana

Kada bi trebalo biti sluzbeno potpisivanje za novih 40ak BOVa?

Pitanje?
Zna li netko razlog ovakog pada DDJH, koje ipak nema uporište u fundamentima bez obzira što je p/e veći od 30, jer su milijunski poslovi zagaranitirani i sredinom 2009 kreće extra dobit a ove 2008 godine samo investicije i trošak u svezi vojne industrije.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close