DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

citam svašta na ovom forumu i cini mi se da je sve manje onih koji vjeruju u ovu dionicu!meni je pola portfelja u djuri i od njega puno očekujem!čekam ga na 400 do nove g!!!strpljen spašen [proud]

dosta su se povecale kolicine na kupnji…cak se lupa po asku…:-)

jel su to procurile neke informacije sa sajma? 🙂


citam svašta na ovom forumu i cini mi se da je sve manje onih koji vjeruju u ovu dionicu!meni je pola portfelja u djuri i od njega puno očekujem!čekam ga na 400 do nove g!!!strpljen spašen [proud]

400 do nove godine da, (ali ako realno sagledamo stvari) ne OVE.
Ne treba pretjerivati s ciframa. Cijena đure će svakako ovisiti i o vanjskim čimbenicima o kojima kao što vidimo ovisi cijeli CROBEX. Ali firma ima jako velik potencijal i treba se orjentirati na malo duže vremenske periode, a onda se usudim razgovarati i o puno većoj cijeni dionice nego što je 400.

[color=black][/color]


citam svašta na ovom forumu i cini mi se da je sve manje onih koji vjeruju u ovu dionicu!meni je pola portfelja u djuri i od njega puno očekujem!čekam ga na 400 do nove g!!!strpljen spašen [proud]

ima nas jako puno koji vjerujemo u ovu dionicu. no isto tako moram priznati da ima jako puno i onih koji pisu razne gluposti na ovoj temi. kao recimo ovih tvojih 400 kn. povlacim rijec ako si pucao na novu 2010 🙂

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Generalno gledajući,

nema kapitala koji bi gurnuo ddjh u visine.
Mali nemaju novaca a iako imaju kupuju brodare i građevinare (jedan od ova dva sektora mnoge će negativno iznenaditi na kraju godine ).
Mali također kupuju blu čipove HT I INU.
Fondovi ne kupuju ddjh zbog nedostatka lividnosti.
Cijena će morati drastično gore ili drastično dolje da bi se likvidnos povećala.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Neznam koji su vaši ulazi,al ja evo javno priznajem, imam cca 500kom po cca 230kn..sa nedavnim smanjivanjem prosjeka..držim DDJH već više od godinu dana a s obzirom na interes investitora za ovu veoma perspektivnu firmu morat ću (p)ostati dugogodišnji investitor [cry]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

danas nam đurek tone

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Neznam koji su vaši ulazi,al ja evo javno priznajem, imam cca 500kom po cca 230kn..sa nedavnim smanjivanjem prosjeka..držim DDJH već više od godinu dana a s obzirom na interes investitora za ovu veoma perspektivnu firmu morat ću (p)ostati dugogodišnji investitor [cry]

Ja sam uzimao na 230, 220 i 143, ali se ne sekiram za nju, odgovaralo bi mi da ostane neko vrijeme na ovim razinama da još dokupim! Mislim da bi se moglo odbiti od 12x kn pri ćemu bi se formiralo dvostruko dno. Ovu dionicu namjeravam držati dugoročno, za razliku od nekih drugih u portfelju!

čudni se ovdje sveci slave....

To samo govori o strukturi dionicara i spekulanata Plus branitelji kojih je jos vrlo malo.

To samo govori o strukturi dionicara i spekulanata Plus branitelji kojih je jos vrlo malo.

Evo ga; 12.03.34 đuro nam je otišao na 127 kuna!
Neznam dali da ga držim ili da ga sada prodam uz gubitak? Pa da ga onda za par dana dokupim po puno nižoj cijeni?

Đuro izlaže na sajmu u Parizu halle 6 . Specijalna vozila .

http://www.janes.com/events

Eurosatory 2008

New Report

Close