DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:58
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
26,00
130
5
23,00
26,00
13,04%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Cijena pada jer su fondovi povukli naloge na kupnji da bi od slabih ruku mogli kupovati po najnižim cijenama.


Cijena pada jer su fondovi povukli naloge na kupnji da bi od slabih ruku mogli kupovati po najnižim cijenama.

kolegice ako imate informaciju koji fondovi kupuju molio bi vas da je objavite ako nije problem.
Unaprijed hvala.

sijem žito raste grahorica

Zato jer je u ovoj dionici ne pretjerano uspješan Fima Equity fond (8% portfelja im je ddjh) sa -34,84% u zadnjih 12 mjeseci! i još ”uspješniji” Fima Maximum (3% portfelja) sa -37,07% u 12 mjeseci!!! A njihovi ulazi su punoooo niži od trenutnih 131 kn pa udaraju gdje najmanje boli.




Znaci godisnje minimalno 36 BOVa puta 2 mil kuna… godisnja dobit 72 mil kuna samo od BOVa…

nije lose, veselim se tim vremenima…


Pogledajte stranicu MORH-a , od 17-30.lipnja Makedonci , Albanci ( BOV kandidati ) i SAD (odluka o KUVAJTSKIM tenkovima vjerovatno blgoslovljena s njihove strane) ucetvuju u zajednickoj vojnoj vijezbi u Gasincima kraj Broda.
[/quote]

Kolega,

Pitanje?
Budućnost DDJH je neupitna, poslovi koje navodite su vrlo vjerojatni!
Zašto dionica pada?
Recimo da je sa 300 kn pala na 240 zbog branitelja, a sa 240 na 180 zbog korekcije crobexa.
Zašto pada ispod 150kn kad je na ovim razinama bio u 8 mjesecu 2006 godine, a ugovor za Bov nije bio potpisan?

[/quote]
Moje misljenje je struktura dionicara. Veliki su svijesni da ih mali broj (branitelja) moze drzati vise od godine dana. Oficijalno nema jace vijesti duze vrijeme. Kada pada , pada duplo brze od vecine.
Ovdje cisto fondovi odredjuju cijenu. Brana na 160 i 157 kn je rusena sa 3400 i 2400 dionica znaci sa namjerom rusenja. U padu mali manje kupuju ( samo oni koji su iskusniji ili znaju nesto vise)


Zato jer je u ovoj dionici ne pretjerano uspješan Fima Equity fond (8% portfelja im je ddjh) sa -34,84% u zadnjih 12 mjeseci! i još ”uspješniji” Fima Maximum (3% portfelja) sa -37,07% u 12 mjeseci!!! A njihovi ulazi su punoooo niži od trenutnih 131 kn pa udaraju gdje najmanje boli.

Niz netočnih info. Kao prvo, fondovi imaju minuse koje si napisao u 2008. godini, a ne u zadnjih 12 mjeseci. Drugo, Fima Maximum ima ulaz u DDJH na 231,00 kn.

I love the Smell of Profits in the Morning

Minusi su za 12 mjeseci, a u 2008. čak imaju manje minuse equity -30,11% a maximum -31,48%, a za ulaz maximuma na 231 stvarno ne znam pa se ovim putem ispričavam.


Da nas prosvjetliš da shvatimo da smo nešto debelo pretplatili.
Onda se ja pitam gdje si ti bio svo ovo vrijeme???
Pa cijena nije bila niža od 2006g????(zanemarimo li onih par dana totalnog ludila)
Šta se nisi javljao na 300 pa 250,200 itd???Spasio bi nama glupanima jako puno novaca
[/quote]

*BuČ* kapnula mi suza niz tipkovnicu!

Da, ušao sam na 143 kune mislio sam to je ok kupnja. Kad ono!?… Ode to još dole! A ljepo mi je broker rekao strpi se!
Neka sad ju čekam na njenim realnim razinama. A tad će biti mnogo jeftinija i likvidnija!
Usput kad privatiziraju DDJM siguran sam da će to biti užitak ko valcer na Titaniku!



Da nas prosvjetliš da shvatimo da smo nešto debelo pretplatili.
Onda se ja pitam gdje si ti bio svo ovo vrijeme???
Pa cijena nije bila niža od 2006g????(zanemarimo li onih par dana totalnog ludila)
Šta se nisi javljao na 300 pa 250,200 itd???Spasio bi nama glupanima jako puno novaca
[/quote]

*BuČ* kapnula mi suza niz tipkovnicu!

Da, ušao sam na 143 kune mislio sam to je ok kupnja. Kad ono!?… Ode to još dole! A ljepo mi je broker rekao strpi se!
Neka sad ju čekam na njenim realnim razinama. A tad će biti mnogo jeftinija i likvidnija!
Usput kad privatiziraju DDJM siguran sam da će to biti užitak ko valcer na Titaniku!
[/quote]
Ljepo sam te pitao u jednoj od poruka.
Odgovori nam ARGUMENIRANO koje su to"realne razine"
Naravno odgovora nema.
Pa daj brate natovari se već jednom da možeš počet navijat za nas.
Ovako si već polako postao naporan.

sijem žito raste grahorica

koji fondovi kupuju?

Nema smisla s njim raspravljati , jer nije spreman na raspravu. Pa vidiš kolega da on nije spreman čak ni bez argumenata reći koja je to "realna cijena" DDJH…. pa šta ćemo onda dalje s njim mlatit praznu slamu, pitam se ? [yawn]

činjenica je da je cijena drastično pala, činjenica je da su cijene svih drugih dionica isto tako pale ( neke manje neke više) , činjenica je da će se GFI počevši od iduće godine drastično popraviti, činjenica je da će se samim time popraviti i pokazatelji poput P/E kojega svi navijači za pad vole spomenuti da je sada visok.

Hoće li cijena ostati na ovim razinama sve dok ulagači ne budu vidjeli promjene u GFI – u ? Pa znamo svi da to baš tako ne ide s dionicama.

Tržišta kapitala ( barem su meni tako govorili puno iskusniji i pametniji od mene ) anticipiraju događaje oko 6 mjeseci unaprijed. E pa ako je tome tako onda bi u očekivanju boljih GFI-ja , cijena ove dionice trebala početi znatno reagirati već do kraja ove godine. ( osim ako stanje u svijetu ne bude još gore , al onda nam svejedno niko ne može pomoći…. )

živi bili pa vidjeli.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

rezimirajući sve , ukratko; u svakom slučaju ovo je prava cijena za dokupiti, pa se pričalo što se god hoće o ovoj cijeni ddjh.
ako još padne , hvala dragom Bogu, još ćemo ga kupiti. [smiley]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


rezimirajući sve , ukratko; u svakom slučaju ovo je prava cijena za dokupiti, pa se pričalo što se god hoće o ovoj cijeni ddjh.
ako još padne , hvala dragom Bogu, još ćemo ga kupiti. [smiley]

Svaka čast, to je to…. evo to 100% od moje malenkosti.

[color=black][/color]

New Report

Close