DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na grafu dotaklo dugoročnu SMA.Danas ćemo vidjeti slijedi li odbijanac na dolje ili konačno rast.Nadam se rastu jer nakon svih muka to smo i zaslužili[pray]

sijem žito raste grahorica

koji je ono sa 500 komada na prodaju da ga udavimo?
[lol]

Izdržimo li danas sljedeći otpor je oko 180.Poslje toga samo nebo zna.[thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Mislim da mali dioničari sami neće moći držati ovu cijenu, jer ekipa koja je kupovala đuru po cijeni od 30 kn po dionici nelibi se udariti po kupnji i štopati cijenu, nesvjesno, nije da oni to žele al njima treba “hitno” novac za proljetne radove i kupnju koječega. Neznaju koliko treba da cijena naraste za 5 kn al ju zato umiju srokat za 10 kn u sekundi, i onda se još čude kako cijena pada a ekipa udara po bidu kao da nema sutra. Jednostavno gledaju prekratkoročno i nedaju dionici vremena da odradi rast i ispuni svoj potencijal koji bi trebao doći do izražaja u narednim godinama. Čuli su oni da će to vrediti dosta al se čude kako to da cijena pada a svi pričaju da će “to ići gore”, žale za danima kad je dionica bila na 230 kn i “da sam bar sve onda prodo” i onda lupe po bidu. Nadam se da će se nakon dobrih vijesti, kad se objave, u igru uključiti još pokoji fond. Mislim da bi se na cijenama od 230 do 240 kn jako brzo riješili dosta defendera. Pozdrav

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Mislim da mali dioničari sami neće moći držati ovu cijenu, jer ekipa koja je kupovala đuru po cijeni od 30 kn po dionici nelibi se udariti po kupnji i štopati cijenu, nesvjesno, nije da oni to žele al njima treba “hitno” novac za proljetne radove i kupnju koječega. Neznaju koliko treba da cijena naraste za 5 kn al ju zato umiju srokat za 10 kn u sekundi, i onda se još čude kako cijena pada a ekipa udara po bidu kao da nema sutra. Jednostavno gledaju prekratkoročno i nedaju dionici vremena da odradi rast i ispuni svoj potencijal koji bi trebao doći do izražaja u narednim godinama. Čuli su oni da će to vrediti dosta al se čude kako to da cijena pada a svi pričaju da će “to ići gore”, žale za danima kad je dionica bila na 230 kn i “da sam bar sve onda prodo” i onda lupe po bidu. Nadam se da će se nakon dobrih vijesti, kad se objave, u igru uključiti još pokoji fond. Mislim da bi se na cijenama od 230 do 240 kn jako brzo riješili dosta defendera. Pozdrav

Nemoj biti nervozan , nema sanse da se cijena zadrzi ovdje duze od 2-3 mj. Trebamo konkretan ugovor za tenk i to je to.

Pitanje za mog favotita Surlu koliko bi koštala jedna kavica.
Stašno me zanimaju spomenute informacije. [kiss]


Pitanje za mog favotita Surlu koliko bi koštala jedna kavica. Stašno me zanimaju spomenute informacije. [kiss]

Jel možemo Fazan i ja s vama? [kiss]

Pessimism Is Your Friend


Pitanje za mog favotita Surlu koliko bi koštala jedna kavica. Stašno me zanimaju spomenute informacije. [kiss]

***obrisano***
Usput delegacija sutra posjecuje Djuru , glanca se glanca.


Ana.: ” Pitanje za mog favotita Surlu koliko bi koštala jedna kavica. Stašno me zanimaju spomenute informacije. [kiss] ” Jel možemo Fazan i ja s vama? [kiss]

Naravno , ako je Fazan prezivio KOTU 160kn. Tih 160 mi vec ide na zivce , mozda ga stjeram sutra u blokadu.
Ana kupi sutra , inace ces kupovat kao nas prijatelj BUMBI po 231kn.
On ceka potpis ugovora sa Kuvajtom , Ljudi nije Djuro Migros budete vidjeli.
Mi ne masimo mismo brend u vojnoj industriji.


Ana.: ” Pitanje za mog favotita Surlu koliko bi koštala jedna kavica. Stašno me zanimaju spomenute informacije. [kiss] ” Jel možemo Fazan i ja s vama? [kiss]

Slavonci mogu FIUMANI ne [kiss]

Ana 4 dana na forumu i već znaš ko je odakle?Svaka čast[thumbsup][lol]

sijem žito raste grahorica

ja stvarno ne znam koji su to pačenici koji prodaju ovo po cijeni manjoj od 160,00 kn …

volio bih da cijena odleti na 300,00 kn samo zbog njih … eto odričme se sve zarade, samo da im vidim glupave face kada budu čitali burzovna izvješća …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close