DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ono sto vrijedi slabo raste a ono sto nevrijedi brzo raste pa ko tu koga kakvi su to dogovori Hanfa bi trebala malo bolje gledati transakcije a ne tako povrsno razmisljiati?!

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Vaš link

Vijesti od prošle godine ali je poruka dovoljno jasna. [thumbsup] Nešto se valja iza brda ovih dana u tom smjeru…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


Vaš link

Vijesti od prošle godine ali je poruka dovoljno jasna. [thumbsup] Nešto se valja iza brda ovih dana u tom smjeru…

pa da više i taj dan dočekamo… [proud]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


primus: ” U jednom trenutku su se vidjele u prvih 10 naloga 3 naloga na kupnji preko tisuću komada dionica, jedan čak 1500 komada, a mi sa prosječnom cijenom opet danas u minusu. Mislim a je red da danas malo i Đuka eksplodira…” ha ha ha hahahaahahaha oću li pogađati čiji su … kandidata ima: alamo, bumbi, surla … sve ih nešto svrbi gotovina … ha ha ha hahahhaaa udri po asku, bando neradnička …. ha ha ha ha

Stari ja sam 75% u dionicama , ali … pitaj te BUMBIJA . Necu vise “drukat” (proslijedjivat info.).
Nepise , vjerovatno dokupljuje. Covijeka je ubila korekcija , pita me danas da li dionica od 1000kn moze pasti na 140kn. Mislim da se raspitivao o Djuri.
Bumbi kupi sutra !! , a potom napisi sve sto znamo.[thumbsup]

Moje procijene – volio bih ovaj post procitati za; Drugi ugovor za BOV 42 vozila
godinu dana.
Modernizacija Hrvatskog tenka 138 tenkova

Kuvajt 150 moderniziranih i 65 novih tenkova

BOV vozila za Makedoniju oko 60 kom

Sve ovo u 2008 god.


fazan: ” primus: ” U jednom trenutku su se vidjele u prvih 10 naloga 3 naloga na kupnji preko tisuću komada dionica, jedan čak 1500 komada, a mi sa prosječnom cijenom opet danas u minusu. Mislim a je red da danas malo i Đuka eksplodira…” ha ha ha hahahaahahaha oću li pogađati čiji su … kandidata ima: alamo, bumbi, surla … sve ih nešto svrbi gotovina … ha ha ha hahahhaaa udri po asku, bando neradnička …. ha ha ha ha ” Stari ja sam 75% u dionicama … ISPRAVAK 89% u dionicama , velika greska . Fazan natjerao si me na racunanje u ponoc[yawn], to ti necu zaboravit . BUMBI ceka Djuru na 230 , pa ce kupiti , upravo mi javio da ne drukam. Gdje mije kolega Alan Po ? Nisam ga dugo cuo na forumu .


Moje procijene – volio bih ovaj post procitati za; Drugi ugovor za BOV 42 vozila godinu dana. Modernizacija Hrvatskog tenka 138 tenkova Kuvajt 150 moderniziranih i 65 novih tenkova BOV vozila za Makedoniju oko 60 kom Sve ovo u 2008 god.

Koliko sam se ja takvih stihova naslušo.
Reko sam ti da škrabaš nesitine dok se ja ne ukrcam na 135kn.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


surla: ” Moje procijene – volio bih ovaj post procitati za; Drugi ugovor za BOV 42 vozila godinu dana. Modernizacija Hrvatskog tenka 138 tenkova Kuvajt 150 moderniziranih i 65 novih tenkova BOV vozila za Makedoniju oko 60 kom Sve ovo u 2008 god. ” Koliko sam se ja takvih stihova naslušo. Reko sam ti da škrabaš nesitine dok se ja ne ukrcam na 135kn.

Tko ti Djuru proda na 135kn, razbolit ce se za 6mjeseci. Prijatelju moj vrijeme ce pokazat i to ubrzo tko je ovdje pjesnik , druker , a tko optimizam zasniva na cinjenicama . Znam da ti nije lako.
Ne znam samo sta nam se Fazan raspjevao , mozda sutra jurisa na kotu 160[lol]


dok se ja ne ukrcam na 135kn.

a što si čekao, sine razmetni ?

I love the Smell of Profits in the Morning

kota 160 mora danas pasti … zapovijed je izdana, početak napada 13. svibnja 2008. u 10.00

I love the Smell of Profits in the Morning

Počeo je proboj! [thumbsup] Trebat će teška artiljerija da ostanemo na koti 160!

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".


kota 160 mora danas pasti … zapovijed je izdana, početak napada 13. svibnja 2008. u 10.00

Izvršeno.[thumbsup]

New Report

Close