DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da netko krivo ne protumači, ovaj prethodni komentar se odnosio na Ministarstvo Obrane.i nema nikakve direktne veze s DDJH.

Pritom ispada da oni koji su na poziciji da donose najvažnije odluke, nažalost vrte samo svoj duroročni plan za janjetinu i pevaljke. Očito ništa novo u našoj Deželi..


Ja na svoje uši čuo od radnika DDJH: “mi tenk sastavimo bez nacrta”

A šta im je bilo s nacrtima? [huh]

No respect

ni nemaju ih [lol]

Pessimism Is Your Friend

Kaže mi poslovođa da je bila jedna soba puna papira. Kako im je trebalo mjesta, jel’ čiste hale za BOV, tako su taj papir pobacali. [lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

Što se top 10 liste tiče, u odnosu na stanje na dan 25.04.2008. (za trgovanje na 22.04.2008), za sada imano samo povećanja vlasništva

8. Skrb.: PBZ D.D. 45.216 (+793 kom)
9. Skrb.: PODRAVSKA BANKA D.D. 27.745 (+1553 kom)

Ova podravska će ubrzo ispasti iz top 10 zato što više ne primaju DDJH.

I love the Smell of Profits in the Morning



@mise99
nemas pojma ni od kojeg se čelika radi oklopnjak. [wink] Ti si petljanac. Pogledaj malo reference DDJH. Jedan od najjačih inženjerskih kadrova sjedi tamo. Fazan pozdravi mi bumbija i surlu.

Ma volim ja Đuru, ali to i je rekao inženjer. Imaju diplome, ali izgleda da im nešto nedostaje. A budući da ja nisam inženjer neznam što bi to moglo biti.

Pa zato i jesu u finskoj da nauče sve o proizvodnji tog tipa transportera, a prijenos tehnologije će biti ove godine [thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Sve se meni čini da će oni učiti Fince, a ne obrnuto! [smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

rijetko viđen odnos: kupnja……..10653……….prodaja…….26210
[thumbsup]

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....

Odličila sam uložiti u jednu penis stocks dionicu nekako mi se ova čini kao dobar izbor zapravo već sam kupila manju količinu DDJH.
Vidjela sam tehničku analizu lika di_su_pare nekoliko stranica nazad i zaključila da to može žešće povuć nakon završetka ove korekcije.
Jedino što nigdje nema fundamentalne analize ili sam ju negdje preskočila zato vas molim ako ju netko ima nek ju stavi da skupa zaplačemo.



@mise99
nemas pojma ni od kojeg se čelika radi oklopnjak. [wink] Ti si petljanac. Pogledaj malo reference DDJH. Jedan od najjačih inženjerskih kadrova sjedi tamo. Fazan pozdravi mi bumbija i surlu.

Samo da pitam jesu ovi spomenuti likovi đurini inžinjeri ili o čemu se radi ?
[rolleyes]

New Report

Close