DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 13:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
29,40
118
4
22,20
29,00
8,09%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Upravo je nevjerovatno da im je Hanfa prvo odobrila prospekte a zatim ograničila ulaganja u pojedine dionice.
Pa sami njihovi prospekti ( upravo ti koje je Hanfa odobrila govorili su o načinu ulaganja, a zatim su donijeli pravilnik o ulaganju OIF-a ) Još jedan od bisera Hanfe kojih ima nevjerovatno puno. U zemljama razvijene burzovne industrije nema blokada, više kotacija, više režima trgovanja, ograničenja ulaganja investicijskih fondova. Tvrtkama koje kotiraju bitno je da predaju izvjšća na vrijeme i očituju se o novim materijalnim činjenicama. Kazne za propuste brokerskih kuća i kašnjenje izvještaja su drakonske dok kod nas za očite prevare dobijete “uvjetnu zabranu ” i lizalicu. SRAMOTA !!!

Pozdrav !

znanac:
Upravo je nevjerovatno da im je Hanfa prvo odobrila prospekte a zatim ograničila ulaganja u pojedine dionice.
Pa sami njihovi prospekti ( upravo ti koje je Hanfa odobrila govorili su o načinu ulaganja, a zatim su donijeli pravilnik o ulaganju OIF-a ) Još jedan od bisera Hanfe kojih ima nevjerovatno puno. U zemljama razvijene burzovne industrije nema blokada, više kotacija, više režima trgovanja, ograničenja ulaganja investicijskih fondova. Tvrtkama koje kotiraju bitno je da predaju izvjšća na vrijeme i očituju se o novim materijalnim činjenicama. Kazne za propuste brokerskih kuća i kašnjenje izvještaja su drakonske dok kod nas za očite prevare dobijete “uvjetnu zabranu ” i lizalicu. SRAMOTA !!!

mene to sve više asocira na “financijski ižinjering”

Pozdrav !

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

I gdje je tu frka i ako su prisiljeni na prodaju. Za mjesec dana ovim tempom neće imati Djure u portfelju, a vi ćete moći jeftino dokupljivati. Premda iskreno sumnjam.

Malo sutra će oni to rasprodati … imaju 3 fonda unutra. Mogli su na temelju dobrih vijesti dignuti cijenu za 20 – 30% i bez problema u jednom rally to sve utopiti malima. Ne bi bilo prvi put da se dogodilo.

Po meni se tu nešto kuha. Ako već moraju prodavati, siguran sam da imaju kupca.

Prosjek ulaska Maximuma u ovu dionicu je 231,00 kn. Dionica je likvidna i bez pol muke je mogu utopiti na tržištu na 200,00 kn.

Ma di mi je surla u ovim odsutnim trenutcima. Sigurno prodaje tenkove španjolcima.

I love the Smell of Profits in the Morning

daj , pretjerao si malo .
maximum je ulazi unutra kao mladi i nadobudni fond , tek osnovon povucen spekulacijama oko ulaska u NATO .
oko BOV , oko spekulacije sa Kuvajtom i obnovi njihovih tenkova .
Fondovsak je industriaj bila u punom zamahu i morali su negdje utuci novac , samo sada im se ploca malo okrenula i vjerujem da neznaju kako da ispate udjelnicare .
i kao je znanc rekao uvalili su se u neke nelikvidne dionice a ovdej koliko toliko se jos da nesto i prodati .
cijenu ne mogu dignuti jer bi se branitrlji odmah pojavili sa prodajom , ma koliko pricali da nece prodavti i da su iztorbareni .[embarass]

najvrednije stvari u životu su besplatne

u kojem dijelu sam pretjerao …

maximum je kupovao od fime … fima je ulazila u vrijeme kuponske privatizacije … maximum je fimin fond …

I love the Smell of Profits in the Morning

Samo vi pričajte. Ja sam nadokupio danas i odoh unaprijed potrošiti zaradu. Kupuju se dionice koje se ne hvale a ne one kojih su pune novine. A dok se jeftino nadokupi izaći će jedan člančić i dionica će postati narodna. Mali će ju dići opet na 300 kn, s Fimom ili bez nje.[thumbsup]

Skriveni nalog na kupnji Đure![thumbsup]


Skriveni nalog na kupnji Đure![thumbsup]

I brdo skrivenih naloga na prodaji.[angry]

Da nema FIME, već bi na 200 bili. Ovako samo se treba malo strpiti kad se konji ispucaju

Hell is Empty and all the Devils are Here

Iskrcavaju se cijeli dan na 151,99. ne može se više od toga probiti, skriveni nalog pitaj boga koliko velik

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Da nema FIME, već bi na 200 bili. Ovako samo se treba malo strpiti kad se konji ispucaju

ja mislim da je obrnuto … uvjerljivo su ove godine zadnji po prinosima … i to njihova dva fonda …

nekako mi se čini da će oni malo podići letvicu …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close