DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125
komentari?

Veće gluposti još nisam vidio. Ovi vide PTKM na 120 kn

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ode nama i Đuka na krilima zanosa, živio Bush! Živili fond menađeri!

Ma to se defender iskrcao, vidi se njihov rukopis [sad]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Nakon pozivnice za NATO, CROBEX u minusu! Ma gadi mi se više ovo naše tržište!


darkus: ” http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125 komentari? ” Veće gluposti još nisam vidio. Ovi vide PTKM na 120 kn
i adris na 200


budd: ” darkus: ” http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125 komentari? ” Veće gluposti još nisam vidio. Ovi vide PTKM na 120 kn ” i adris na 200

Daj bože da bude tako. Onda bi stvarno založio sve što imam, plus ženu idjecu i ukrcao se do kraja.
Pa većina dionica se već sada zicer 50-100% rasta u 24 mjeseca, a tako bi bilo 100-200%. Može li bolje.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


http://trendsignali.com/index.php?option=com_content&task=view&id=236&Itemid=125
komentari?

Evo mog komentara…
.Dvije godine svog studija sam za večinu predmeta imao kolegije koji su upravo fokusirani na ‘predikcije’ događaja i izradu modela po kojima se odvijaju neke od pojava u prirodi pa i u financijama.
Matematička statistika-doc dr.Miljenko Huzak
Slučajni procesi-Dr Hrvoje Šikić
Vjerojatnosni modeli u primjenama-doc.dr Bojan Basrak
Teorija vjerojatnosti-Dr.Nikola Sarapa
Aktuarska matematika-(izborni)-doc.dr Bojan Basrak
Moram priznat da po prvi puta vidim model koji pogađa nekoliko budučih vrijednosti i to kod modela sa velikom varijancom (kao što je to slučaj sa dionicama) i to ‘egzotičnom’ ‘Fibonacci metodom’.
Autor ove nebuloze očito nezna da najsloženiji modeli koji se danas upotrebljavaju u analizi vremenskih nizova:GARCH,NGARCH itd.’gađaju’ najviše jednu buduću vrijednost vremenskog niza slučajnih varijabli i to s pouzdanim intervalom od 90%.Sve to pod pretpostavkom da ste izabrali dobar model na osnovu analize autokorelacijske funkcije(ACF i PACF) uzorka,što je mukotrpan posao.Između ostalog,’dužni ste’ prilikom svake ozbiljnije analize iznijeti metodu kojom ste procijenili parametre i to temeljito obrazložiti.Ovakav pristup izradi modela je obična lakrdija koja nema ni najmanje uporište u statistici i vjerojatnosnim modelima, općenito.
Suština ove stranice je,po mom mišljenju, da kod čitatelja/gledatelja koji nije upućen u metode predviđanja vremenskih nizova izazove određeno ‘strahopoštovanje’ prema egzotičnoj ‘Fibonacci metodi’.Tko to radi i zašto,procjenite sami.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ah Ah, sad su svi počeli gledat trend signali.
Pročitajte u donjem dijelu stranice vam piše da puno više pažnje treba posvetiti trendu, nego samom iznosu
cijena. Pogledajte ULPL, tu su ( nažalost) fulali skroz ( jedan od razloga što su fulali je taj da u slučaju dokapa ili preuzimanja TA ne radi ), ali i zato jer je ULPL dao jako loš 4q. Isto tako PTKM ne može na 120 kn jer je dala odlično izvješće.

Hah burzomlat, kaj je Huzak u medjuvremenu knjigu napisao[lol] Uh kad se sjetim teorije vjerojatnosti, iako sam volio taj predmet [lol] Dakile, kao što ej kolega napomanuo, kada biste vidjeli ocjenu pogreške ko ovakve metode dogoročno, onda bi npr. ustanovili da tih 120 kn za DDJH je uz ocjenu pogreške otprilike da će DDJh biti 120 kuna, +/- 500 [lol]


Hah burzomlat, kaj je Huzak u medjuvremenu knjigu napisao[lol] Uh kad se sjetim teorije vjerojatnosti, iako sam volio taj predmet [lol] Dakile, kao što ej kolega napomanuo, kada biste vidjeli ocjenu pogreške ko ovakve metode dogoročno, onda bi npr. ustanovili da tih 120 kn za DDJH je uz ocjenu pogreške otprilike da će DDJh biti 120 kuna, +/- 500 [lol]

Koliko znam jedini od ovih koji je izdao knjigu je još uvijek samo N.Sarapa
Što se tiče procjene greške na uzorku od n-podataka (ANOVA-metoda tj.analiza varijance),mislim da bi ovde divergirala već u prvom koraku,a o petom ili desetom da i ne govorimo.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Da istina, rezultati su kompletno smeće. To što su neke stvari pogodili je isto kao netko tko se iskrcao prije izbora zbog crvene opasnosti, a ispao je pametan, jer su OMF odigrali igru [lol]

Zanima me zna li netko kako su izgledali ti grafovi na trendisignalima prije godinu dana… što su onda predviđali samozvani stručnjaci [smiley]?

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close