CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CROS (Croatia osiguranje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




pitanje:
da li je Adris obavezan dati javnu ponudu za SVE ostale dionice?
jer ako nije cijena će brzo nazad na 6000 kn!

mora, ako nije drukčije dogovoreno u procesu privatizacije, a nije.
[/quote]

jesi li siguran da ta obveza nije zakonom isključena kad se radi o privatizaciji državnih tvrtki?
[/quote]

To je nekad davno bilo tako , više nije… od 2007. ako se ne varam…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vaš link …

[emo_zacudjen]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


džabe krečiš, majstore.

sjećam se da je postojala odredba da kod privatizacije drž.portfelja kupac nije u obvezi dati javnu ponudu, ne znam vrijedi li to još ili ne…zato manje paranoje [emo_zloban]



ja sam ovaj tjedan još par zadnjih komada nabavio. vrijeme da počnu bidat, a rizik je gotovo nula.

htio bih još jednom samo zahvalit prodavatelju ispod 5.950 i pohvalit prodavatelje jutros po 6.600, ko to more platit.

eto momci,
puno predugo smo se družili, ali na kraju se isplatilo.
puse i pozdravi.
[/quote]
Nisam mogao vjerovati da netko lupa po kupnji na 6600 danas, ovo je sve poludilo. Srećom ubo sam koji komad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Vaš link …

[emo_zacudjen]


naravno da vrijedi više, kao dioničar sam zadovoljan ali kao građanin zemlje nikako nisam. Isto vrijedi i za HPB ali srećom tamo će prodaja uslijediti kad nam se i gospodarstvo oporavi a tada će ići za puno višu cijenu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nešto je bilo u vijestima da sad idu pregovori 60 dana s adrisom oko ugovora pa mi ništa više nije jasno? [emo_zacudjen]
ali ništa nisu rekli da li će biti javna ponuda ili ne??? [emo_beztona]

možete brisati nick,ali ne možete obrisati ISTINU!

netko je spominjao lijepu premiju?! pogotovo za starosjedioce!! malo veća mizerija
od hpb. sad vidimo koliko nam vrijedi “obiteljsko srebro”! toliko da se ne javi ni jedan ozbiljan euro/svjetski ( barem potencijalni ) kupac!!

što li će tek biti sa hotelima?? ništa dobra!

zašto je ovo još uvjek u blokadi?

jutro je, tek se otvara poslije 9:00 sati

tko to prodaje cros ispod 7400? netko komu nije vazno 5% premije?pa zar ima I takvih>??


Evo jedan stariji tekst koji govori o vrijednosti CROS-a iz vremena lošijih od trenutnih što se tiče burze:
Naši sugovornici procjenjuju da ukupan portfelj CO-a, s obzirom na prihode njezinih više od 30 društava na matičnom i tržištu regije, vrijedi najmanje 400 milijuna eura
Pokažu li se točnima cijena i udio koji spominju naši izvori, Adris bi svaku dionicu platio gotovo 11.000 kuna ili 2,7 puta više od trenutačne tržišne vrijednosti. To ukupnu vrijednost Croatia osiguranja pak diže na gotovo 3,5 milijarde kuna
Vaš link …

Gdje je ta ponuda od 11000 kn?

penang, pa piše “pokaže li se točnim” 😉

New Report

Close