Čitatelji Poslovnog, 2011. najviše su vas zabavljali Birtić, HNB i izjave dana

Naslovnica Forum Komentari članaka Čitatelji Poslovnog, 2011. najviše su vas zabavljali Birtić, HNB i izjave dana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nije istina, najviše smo se zabavljali međusobno, a unatoč ostatku (vama). Da nema foruma, ne bi ovdje bilo ni 1/10 posjeta dnevno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

“Prošle godine najviše vas je međutim zaintrigirao komentar glavnog urednika Poslovnog dnevnika Darka Markušića, u kojem pojašnjava zašto ga je guverner Hrvatske narodne banke (HNB) Željko Rohatinski toliko razočarao.”

Sef uvijek najbolje zna, sef je najpametniji, sef je nainteresantniji, itd, itd…

Ideja da sa prenose clanci iz NY Times je dobra. Mada eto citatelji preferiraju Birtica u odnosu na Krugmana. Mozda trebate ponuditi NY Times da prenosi Birticeve kolumne.

Inace slazem se da barem 90% ljudi ovdje dolazi zbog foruma. Steta je sto se forum sve vise pretvara u forum.hr jer je sve manje ljudi koji su zainteresirani za ekonomiju i trziste kapitala, a sve vise ljudi koje zele raspravljati o politici.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

…avaj,koji hvalospjevi sami sebi…najviše smo kvaliteti ovog foruma doprinijeli mi sami…korisnici na forumu…

…i zabavili jedni druge…što se tiče novinarskih članaka,jedva tri minus…što se tiče gosn Birkića,on voli nekakve ptičice,a ja sam alergična na perje…pa nikad ne znam dal pjeva il misli ozbiljno…

…tužno je da uredništvo nije našlo za prigodno, zahvaliti nama njihovim korisnicima ,koji smo svojim komentarima obogatili ovaj forum…

New Report

Close