Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

obzirom da s ugasili certifikate na ZSE, trebat će naći neku pouzdanu i povoljnu brokersku kuću za trgovanje certifikatima vani….a ZSE da ima pameti sami bi nešto napravili da dovedu opet certifikate na ZSE pa da provizije ostanu ovdje, ali njima je lakše kukati nad sudbinom i zbrajati minuse i nelikvidnost

Ignore: KressoM, delux


obzirom da s ugasili certifikate na ZSE, trebat će naći neku pouzdanu i povoljnu brokersku kuću za trgovanje certifikatima vani….a ZSE da ima pameti sami bi nešto napravili da dovedu opet certifikate na ZSE pa da provizije ostanu ovdje, ali njima je lakše kukati nad sudbinom i zbrajati minuse i nelikvidnost
ako nekog zanima softver i strategija trgovanja,trading room ili sl. molim,na pm.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Koja je procedura za naplatu certifikata ? Na Agramu su mi još na stanju, a dospjeli su ! Molim pomoć !

time is the great teacher, but unfortunately it kills all of its students





hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

imate na plus 500 veliki izbor i još veći rizik
[/quote]

trguješ li preko njih ili nekog drugog? kakva su ti iskustva?
[/quote]
ne još, nego znam tko trguje, za početak, ne s velikim iznosima, ali nakon demo verzije(s 50000kn, na nafti i Dax-u došao u dva dana preko 800 000, vrlo brzo se mijenja sve, tako da moraš, ako želiš eliminitati nagle promjene, zalijepiti oči za ekran) , isprobava s pravim novcem, sve ide dobro, osim što još nije isprobao isplatiti novac, ako to bude u redu, probati ću i ja, ali opet ne s velikim iznosima, jer nikada ne znaš, uvijek mogu zaštekati s isplatom, neki imaju dobra iskustva, a neki (moguće da je istina, a moguće da je konkurencija) da su prevaranti, možda ima netko da trguje ozbiljnije i da nešto više zna, svako iskustvo od iskusnog, poznatog forumaša, bilo bi poželjno
[/quote]

ima što novoga, je li tvoj frend probao raditi isplate?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!






hoće li biti novih cetifikata na ZSE ili neće više izbacivati nove na tržište?

imate na plus 500 veliki izbor i još veći rizik
[/quote]

trguješ li preko njih ili nekog drugog? kakva su ti iskustva?
[/quote]
ne još, nego znam tko trguje, za početak, ne s velikim iznosima, ali nakon demo verzije(s 50000kn, na nafti i Dax-u došao u dva dana preko 800 000, vrlo brzo se mijenja sve, tako da moraš, ako želiš eliminitati nagle promjene, zalijepiti oči za ekran) , isprobava s pravim novcem, sve ide dobro, osim što još nije isprobao isplatiti novac, ako to bude u redu, probati ću i ja, ali opet ne s velikim iznosima, jer nikada ne znaš, uvijek mogu zaštekati s isplatom, neki imaju dobra iskustva, a neki (moguće da je istina, a moguće da je konkurencija) da su prevaranti, možda ima netko da trguje ozbiljnije i da nešto više zna, svako iskustvo od iskusnog, poznatog forumaša, bilo bi poželjno
[/quote]

ima što novoga, je li tvoj frend probao raditi isplate?
[/quote]
ima, nema što isplatiti, rast nafte pojeo mu sve

@Moller

vaš je prijatelj uložio novce, a zauzvrat dobio znanje i iskustvo, a to je neprocjenjivo..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


@Moller

vaš je prijatelj uložio novce, a zauzvrat dobio znanje i iskustvo, a to je neprocjenjivo..


da, potpuno ste u pravu, ali nije mi prijatelj, negdje ste nešto krivo pohvatali, napisao sam samo da znam tko trguje, mislim da će ipak nastaviti, mora sada vraćati izgubljeno

znanja i iskustva nikad dosta 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jel ovo znaci da se konačno vraćaju ?

šteta da se to ne vrati, tu bar uvijek ima kupnje- prodaje i trgovanja i to bi malo oživjelo ovu flegmatičnu burzu…možda ove promjene oko vlasništva burze dovedu do nekog pomaka u tom smjeru

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jedina konkretna prilika za popušit neku solidnu lovu…….ali, kad bi se posrećilo, eventualno i zaraditi……nam je na ovaj način dalje uskraćena…..


Jedina konkretna prilika za popušit neku solidnu lovu…….ali, kad bi se posrećilo, eventualno i zaraditi……nam je na ovaj način dalje uskraćena…..

neshvatljivo da uprava burze nije u stanju dovesti nekoga, kao što je to ranije bio erste, pa da opet omogući trgovanje certifikatima nego nezainteresirano bleje kroz prozore…s certifikatima bi se svaki dan zavrtjelo dnevno bar 2x sadašnjeg prometa burze….da bar onaj malezijac i horvat preuzmu zse pa da ih stjeraju doma i od zse napokon naprave normalnu burzu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close