Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DAX medvjeđa zastavica….
možda sutra malo zelenila, do 0,4% i
onda potop.
Naravno to je moj pogled i ne mora tako biti
i ovo nije poziv na prodaju ili kupnju certifikata.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Dax ce izgleda opet testirati 9600-9800.
U svakom slucaju uvjeren sam da ide ispod 10k.

neće valjda proletiti odjednom, kao kroz sir, nadam se da će se malo odbiti na 10600, ako kinezi opet ne ugase burzu sutra

Da, ostao je GAP, al neće se odmah popuniti.
Očekujem prvo ponor do 9600-9800 i RSI ispod 30,
a onda odbijanje do punjenja GAP-a.
Sutrašnje otvaranje će puno toga reći jer moguće je
i da se GAP ide puniti već idućih dana.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

DAX i dalje pada. Već je na 10.185.
Dolazi se do ključne točke 10k koja će
možda donijeti odbijanac, ali ne dugog vijeka.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Kako sam i rekao DAX mora nizvodno…
Što se tiče nafte, trenutno je na 32,47 USD
i mislim da to nije kraj.
Nafta mora još dolje.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Dax po meni nije gotov.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?




Što mislite na naftu 1:1, tj. ovu WTI po 310 kn? Izgleda kao dobra prilika na rok od par mjeseci. Vidim neki ulaze. Danas 15 tisuća kuna prometa. Ne može puknut, a za par mjeseci bi opet mogla na 60-65 dolara.

Moj skroman savjet Vam je da ne ulazete u nesto sto ne razumijete, pogotovo ako mislite ici protiv trenda. LP
[/quote]

Prijatelju, bio si u pravu. Savjet ti je zaista bio jako skroman. Kao i znanje koje posjeduješ. Certifikat je odradio nekih 12,5-13 posto na cijenu koja je sada na marketu (19 i 30 sati, 3. veljače). A vjerojatno nije kraj.
[/quote]

Prijatelju, bio si u pravu svaka cast, od sada ti nama dijeli savjete (7.1.2016. izgubio si preko 40%)

“….u iznosu 6,22 HRK po certifikatu…..”

Koja katastrofa na egb-s-ldxu…..

Kad se sjetim onog lajbeka koji je usao sa vise od 1000kom na 33,5 prije koji dan……

Ja opet nisam iskoristio ove padove, ali mi je to puno draze nego da sam opet spustio na pucanju certifikata……

DAX i dalje tvrdim preko 10100-10150 ne bi smio.
Slijedi novi pad i HSS pattern formiran.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Prijatelju, bio si u pravu. Savjet ti je zaista bio jako skroman. Kao i znanje koje posjeduješ. Certifikat je odradio nekih 12,5-13 posto na cijenu koja je sada na marketu (19 i 30 sati, 3. veljače). A vjerojatno nije kraj.

Prijatelju, bio si u pravu svaka cast, od sada ti nama dijeli savjete (7.1.2016. izgubio si preko 40%)
[/quote]

Auuuu. Ako misliš da je ulaganje u strukturirane vrijednosne papire dugoročna investicija, znanje ti je skromnije nego sam na prvu mogao i zamisliti. A procijenio sam ga na izuzetno skromno. Certifikati se ne drže dugoročno. Čak i ako su bez poluge.

Imaš problem s pucanjem (1) za one s polugom, a ove bez imaš problem s promjenama izvršne i granične cijene (2) i imaš problem s rolanjem (3). Osnove prijatelju, osnove…

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Oprez svima na nafti.
Treba ocekivati propad do cca 24-26USD potom odbijanac do 35 USD i onda finalno cementiranje na 18-20 USD.
Zivio short!

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

@prognostik
Tehnicka prognoza?, prema kojim parametrima

New Report

Close