Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što se tiče DAX-a moguće je da se odbije do 11250 jer
po meni formira se HSS pattern, imamo lijevo rame, glavu,
a fali desno rame koje će se formirati iduća 2-3 mjeseca.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Što se tiče DAX-a moguće je da se odbije do 11250

Kao sto rekoh Dax se i odbija. Danas skoro na 11100

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Kakav propad na nafti! Cijena ispod 40 USD.
Kako sam i rekao, cijena ide do 35 USD i to je
točka odluke.

Danas cijena na 38 USD. Je li pukla long time potpora znat cemo na 35USD. Mezit ce se Long

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Danas cijena na 38 USD. Je li pukla long time potpora znat cemo na 35USD. Mezit ce se Long

Pa, naravno……

zašto kupovati short kad pukne 40$ i zna se da ide do 35, kad se moze čekati sitni odbijanac za long za 35…..


Danas cijena na 38 USD. Je li pukla long time potpora znat cemo na 35USD. Mezit ce se Long

Pa, naravno……

zašto kupovati short kad pukne 40$ i zna se da ide do 35, kad se moze čekati sitni odbijanac za long za 35…..
[/quote]
Kolega, short nisam mogao kupovati na 40 USD jer nisam bio cijela 2 dana kraj kompa. Za nase dionice mi nije problem staviti kupovne i prodajne naloge jer osjetim raspone kretanja i radim dobre projekcije.
Zadnjih 15 dana na Crobexu sam 6% u plusu iako 2/3 čine trome dionice.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Osim toga ako je konačno dno na 35 sad je rizik ulaziti u short blizu dna. 20g. Graf kaze 34.7 USD je donja granica.
Iza toga očekujem snažniji odbijanac koji će potrajati.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

LONG ima pucanje na 35,03 USD… jao onima u longu koji to čuvaju danima.
Bojim se da će biti pucanje….
I to je to.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

DAX očekujem još jedan udar prema dolje (možda već danas), a onda lagano prema 11 000

evo ga

kako nije puknuo LDXT? na investing.com piše da je DAX danas pao do 10.562,50, a granična je 10.564,08?!?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


kako nije puknuo LDXT? na investing.com piše da je DAX danas pao do 10.562,50, a granična je 10.564,08?!?

danas ne odgovara pucanje, pa je malo bilo isključeno, dok prođe opasnost


kako nije puknuo LDXT? na investing.com piše da je DAX danas pao do 10.562,50, a granična je 10.564,08?!?

10566,62 za pola dlake, možda u drugom naletu, ali mislim da ga danas neće više biti

New Report

Close