Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SDXE eeee ??

http://finance.yahoo.com/news/german-growth-vaults-expectations-france-093821108.html
mislim da je to vec ukalkulirano , pa krece reklama ajte vi unutra da mi malo izadjemo !!

Netko ovdje okreće goleme pare na shortu nafte već par puta.

Ja se grizem ko lud što nisam popratio s istom količinom i iskoristio priliku, jer bez obzira koliko riskira, čovjek očito zna što radi.

Mene samo čudi da doslovno nitko drugi ne reagira na taj trade na ovom certifikatu.

Izem ti ZSE blokade….[emo_bijesan]

Sad se “moglo” short DAXa kupiti u jednom času na 11149, i koju minutu kasnije prodat 100 bodova nize.

Ali ne daju, pa ne daju…..

treba biti mudar pa odmah u 9 sati staviti 1-2 dionice tik ispod blokade pa kad ju probije onda odmah kupuješ bez problema i nerviranja.
vidio sam da to neki povremeno rade na nafti, DAX-u itd.

Ignore: KressoM, delux

Ovo su teške muljaze na certifikatu nafte.

2 minute stoji 3000kom na bidu na 59,5 – MM je istovremeno na asku na 59,6

Kao…ne paše mu kupit toliku količinu 10 lipa skuplje…..

Par minute kasnije – veliki kupac se makne s bida……ask padne na 59,1 – ali više nije zainteresiran….[emo_vrtimise]

A dobro jutro…šta ti to uopće treba…kakvi certifikati..kakvi bakrači..

A BALVANA!!! :) :) :)

Plin short

Nafta danas , malo veci z…. . ode u short nenadano . nije to bas uvjek lako , kako kaze kolega 7-8 postova iznad

Svrbe li koga prsti za short indeksa, krajem tjedna?

free flow information

Dimvi da se u short DAX pocela ubacivati lova, iako mozda jos malo pricekati.. [emo_beztona]

free flow information

shortat ce oni nas , prije otvaranja !! cudo , ak se izvucemo

New Report

Close