Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Lijepo me je opet uništio short….

Vidim, nisam jedini, ali slaba mi je to utjeha…..

Ovi bolesnici koji to i dalje pumpaju ne pokazuju znakove usporavanja…..barem do četvrtka.

Lako je moguće da će u presudnom trenutku napucat i EGB-S-SDXB taman preko granice pucanja, tako da onda uopće više ne bude dostupnog shorta na DAX na ZSE…..naravno, čim ECB kaze svoje mirne duše ga mogu spucat natrag dolje tisućicu bodova, gdje je bio do neki dan….

jel to znaci long do daljnjega ??

Što mislite na naftu 1:1, tj. ovu WTI po 310 kn? Izgleda kao dobra prilika na rok od par mjeseci. Vidim neki ulaze. Danas 15 tisuća kuna prometa. Ne može puknut, a za par mjeseci bi opet mogla na 60-65 dolara.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Što mislite na naftu 1:1, tj. ovu WTI po 310 kn? Izgleda kao dobra prilika na rok od par mjeseci. Vidim neki ulaze. Danas 15 tisuća kuna prometa. Ne može puknut, a za par mjeseci bi opet mogla na 60-65 dolara.

Moj skroman savjet Vam je da ne ulazete u nesto sto ne razumijete, pogotovo ako mislite ici protiv trenda. LP

Od sutra drama na trzistima? [emo_smijesak]

free flow information

Od obavjesti, DAX pao 150 bodova i nastavlja dalje…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ovo je takva boleština što se afterhours radi na DAX-u da to nije normalno.

Vjerojatno će sutra ujutro puknuti i ovaj postojeći, taman da mi preostali što smo danas neku siću kupili izvisimo, a onda prije nego što dodje novi u ponedjeljak vrlo vjerojatno kreće tobogan.

Ma sumnjam, od 8-9,15 vratit će se to na staro… Ali ovo je strava, trenutno 10500…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ovo je takva boleština što se afterhours radi na DAX-u da to nije normalno.

Vjerojatno će sutra ujutro puknuti i ovaj postojeći, taman da mi preostali što smo danas neku siću kupili izvisimo, a onda prije nego što dodje novi u ponedjeljak vrlo vjerojatno kreće tobogan.

Kolega, pogledajte što se dešavalo s S&P i Nikkei nakon što bi FED i BOJ najavili QE.
Dok se ne pojavi super razlog, bježite od shorta. Nemojte skraćivati samo zato jer je narastao indeks, pogotovo s ovim certifikatima.


Ovo je takva boleština što se afterhours radi na DAX-u da to nije normalno.

Vjerojatno će sutra ujutro puknuti i ovaj postojeći, taman da mi preostali što smo danas neku siću kupili izvisimo, a onda prije nego što dodje novi u ponedjeljak vrlo vjerojatno kreće tobogan.

ode i SDXB…taman su napumpali DAX da pukne i ovaj certifikat …a za ponedjeljak nisam siguran da će se moći već trgovati s novim shortom na DAX, vjerojatno će to biti srijeda, a do onda će DAX zatući debelo ispod ovih razina

Ignore: KressoM, delux

Ode još love u vjetar.

Ovaj tjedan katastrofa epskih razmjera za sve shortere.

upravo je netko izvukao pola milijarde u Frankfurtu , pa sad malo dole



Što mislite na naftu 1:1, tj. ovu WTI po 310 kn? Izgleda kao dobra prilika na rok od par mjeseci. Vidim neki ulaze. Danas 15 tisuća kuna prometa. Ne može puknut, a za par mjeseci bi opet mogla na 60-65 dolara.

Moj skroman savjet Vam je da ne ulazete u nesto sto ne razumijete, pogotovo ako mislite ici protiv trenda. LP
[/quote]

Prijatelju, bio si u pravu. Savjet ti je zaista bio jako skroman. Kao i znanje koje posjeduješ. Certifikat je odradio nekih 12,5-13 posto na cijenu koja je sada na marketu (19 i 30 sati, 3. veljače). A vjerojatno nije kraj.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close