Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

al se udara certifikate [emo_palacg][emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Well, stocks invariably float upwards during the low-volume sessions at the end of December, as investors leave the market unattended and head off to Vail or warmer climes to toast in the New Year. Thus, the false rally and bounce off previous highs won’t be surprising.

interesantno

trpanija lng na rubu nokauta ,hrabro [emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kako ovaj MM nestaje sa DAX ceftifikata baš trenutak-dva prije jačeg movinga – odnosno točno onda kad (NE) treba….

Svašta bi se dalo tu isčitati iz toga, ali ja sam previše fin da takvo što izrazim ovako javno….[emo_plazi]

To je zato što mora biti izložen min 60% vremena, a to isto pravilo brutalno koriste…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Ali ovo je posebno čudno zato što se pad DAXA desio nezavisno od SP futuresa – odnosno oni su se za vrijeme dok je DAX izgubio 50+ bodova jedva pomaknuli.

A MM je nestao doslovno 10-tak sekundi prije nego što je taj pad počeo…..

Sve mi je to poznato, znam sve… Zato sam i odustao od certifikata do daljnjeg… Osjećaj je kao da sam u kasinu, i igram protiv kuće…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Zadnjih tjedana skoro svaki dan raspon od 100+ bodova na DAXu, ali se vrhovi / dna redovno dešavaju ili u prvih par minuta njihovog otvaranja – dakle do 9:15, ili na samom kraju dana – dakle oko 17:30, kao što je to bilo slučaj jučer kad su završili na 9930 – i naravno da onda nema šansa da ga uhvatiš kad bi trebalo jer ZSE tada ne radi – sve ovo drugo je rizik koji obično ne opravdava ulog.

SDXA pleše na rubu ponora, vrlo rizična igra

Ignore: KressoM, delux

ode i SDXA….

Ignore: KressoM, delux

Lijepo me je opet uništio short….

Vidim, nisam jedini, ali slaba mi je to utjeha…..

Ovi bolesnici koji to i dalje pumpaju ne pokazuju znakove usporavanja…..barem do četvrtka.

Lako je moguće da će u presudnom trenutku napucat i EGB-S-SDXB taman preko granice pucanja, tako da onda uopće više ne bude dostupnog shorta na DAX na ZSE…..naravno, čim ECB kaze svoje mirne duše ga mogu spucat natrag dolje tisućicu bodova, gdje je bio do neki dan….

Evo jednog članka o nafti.

I najave ponovnog slabljenja gospodarstva.

Vaš link …[/url]

New Report

Close